Komentarze na temat CMGMarkets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CMGRynki (zwany także cmgmarkets.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się CMGMarkets do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu CMGMarkets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: najwyraźniej w Wielkiej Brytanii, chociaż nie ma na ten temat żadnych informacji.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CMGMarkets, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto Rzeczywiste. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, 9 par walutowych, łącznie ponad 25 użytecznych, stałe lub zmienne spready, handel mikro lotami, 24/5 indywidualny opiekun konta, minimum lot 0.1, spread od 0.9, bonus depozytowy do 10%, dźwignia krańcowa do 1: 20, 5% ubezpieczenie na konto, 3 sygnały tygodniowo.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, 4 klasy aktywów, stałe lub zmienne spready, handel mikro lotami, 24/5 indywidualny opiekun konta, minimum lot 0.1, spread od 0.8 pipsa, bonus od depozytu do 25%, marginalna dźwignia do 1:30, 10% zniżki na ubezpieczenie konto, 5 sygnałów tygodniowo.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, TWszystkie klasy aktywów, spready stałe lub zmienne, handel mikro lotami, indywidualny opiekun konta 24/5, minimum lot 0.1, spread od 0.6, bonus depozytowy do 35%, dźwignia krańcowa do 1:40, ubezpieczenie na koncie 20%, 7 sygnałów tygodniowo.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, wszystkie dostępne narzędzia, spready stałe lub zmienne, handel mikro lotami, indywidualny opiekun konta 24/5, minimum lot 0.1, spread od 0.6, bonus od depozytu do 50%, dźwignia krańcowa do 1:50, ubezpieczenie na koncie 30% , 5 sygnałów tygodniowo.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, wszystkie dostępne narzędzia, spready stałe lub zmienne, handel mikro lotami, indywidualny opiekun konta 24/5, minimum lot 0.1, spread od 0.5, bonus od depozytu do 75%, dźwignia krańcowa do 1:75, ubezpieczenie na koncie 40% , 15 sygnałów tygodniowo.

Prawdziwe konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, wszystkie możliwości handlu korporacyjnego, stałe lub zmienne spready, automatyczna wypłata w zaplanowanym terminie, regularne wsparcie doradcy, algorytm pomocy handlowej, spread od 0.4, bonus od depozytu do 100%, marginalna dźwignia do 1:100, 50% ubezpieczenie na koncie , 30 sygnałów tygodniowo.

Rodzaje kont CMGMarkets
Rodzaje kont CMGMarkets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez CMGMarkets to: własna platforma (CMGMarkets) i Status.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które CMGMarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna CMGMarkets
Witryna CMGMarkets

CMGMarkets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć, informacje o firmie, aktualności, najczęściej zadawane pytania, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat CMGRynki |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cmgmarkets.io

Número de teléfono: + 44-203-514-3002

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona CMGRynki <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? CMGRynki jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, do której firmy należy lub w jakim kraju znajduje się jego siedziba, szukając opinii na temat CMGRynki Znaleźliśmy zbyt wiele negatywnych recenzji i komentarzy na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2020 r. dodano FCA (UK) CMGRynki do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FCA z grudnia 2020 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o CMGMarkets? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.