Komentarze na temat CMGMarkets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CMGRynki (zwany także cmgmarkets.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się CMGMarkets do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu CMGMarkets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: najwyraźniej w Wielkiej Brytanii, chociaż nie ma na ten temat żadnych informacji.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CMGMarkets, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto Rzeczywiste. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, 9 par walutowych, łącznie ponad 25 użytecznych, stałe lub zmienne spready, handel mikro lotami, 24/5 indywidualny opiekun konta, minimum lot 0.1, spread od 0.9, bonus depozytowy do 10%, dźwignia krańcowa do 1: 20, 5% ubezpieczenie na konto, 3 sygnały tygodniowo.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, 4 klasy aktywów, stałe lub zmienne spready, handel mikro lotami, 24/5 indywidualny opiekun konta, minimum lot 0.1, spread od 0.8 pipsa, bonus od depozytu do 25%, marginalna dźwignia do 1:30, 10% zniżki na ubezpieczenie konto, 5 sygnałów tygodniowo.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, TWszystkie klasy aktywów, spready stałe lub zmienne, handel mikro lotami, indywidualny opiekun konta 24/5, minimum lot 0.1, spread od 0.6, bonus depozytowy do 35%, dźwignia krańcowa do 1:40, ubezpieczenie na koncie 20%, 7 sygnałów tygodniowo.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, wszystkie dostępne narzędzia, spready stałe lub zmienne, handel mikro lotami, indywidualny opiekun konta 24/5, minimum lot 0.1, spread od 0.6, bonus od depozytu do 50%, dźwignia krańcowa do 1:50, ubezpieczenie na koncie 30% , 5 sygnałów tygodniowo.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, wszystkie dostępne narzędzia, spready stałe lub zmienne, handel mikro lotami, indywidualny opiekun konta 24/5, minimum lot 0.1, spread od 0.5, bonus od depozytu do 75%, dźwignia krańcowa do 1:75, ubezpieczenie na koncie 40% , 15 sygnałów tygodniowo.

Prawdziwe konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, wszystkie możliwości handlu korporacyjnego, stałe lub zmienne spready, automatyczna wypłata w zaplanowanym terminie, regularne wsparcie doradcy, algorytm pomocy handlowej, spread od 0.4, bonus od depozytu do 100%, marginalna dźwignia do 1:100, 50% ubezpieczenie na koncie , 30 sygnałów tygodniowo.

Rodzaje kont CMGMarkets
Rodzaje kont CMGMarkets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez CMGMarkets to: własna platforma (CMGMarkets) i Status.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które CMGMarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna CMGMarkets
Witryna CMGMarkets

CMGMarkets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć, informacje o firmie, aktualności, najczęściej zadawane pytania, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat CMGRynki |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cmgmarkets.io

Número de teléfono: + 44-203-514-3002

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona CMGRynki <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? CMGRynki jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, do której firmy należy lub w jakim kraju znajduje się jego siedziba, szukając opinii na temat CMGRynki Znaleźliśmy zbyt wiele negatywnych recenzji i komentarzy na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2020 r. dodano FCA (UK) CMGRynki do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FCA z grudnia 2020 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CMGMarkets? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «CMGMarkets: Ocena i komentarze»

 1. Jose co odpowiedź

  Słyszałem o nich dobre rzeczy, ale nie chcę, żeby kradli mi pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José-co, dziękuję za napisanie o CMGMarkets. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.