Komentarze na temat CMC Capital

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CMC Capital (zwany także cmccapital.net), jest brokerem Forex, kryptowalut, kontraktów terminowych i CFD. Czy naprawdę poleca się CMC Capital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o CMC Capital ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy CMC Capital ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: CMC KAPITAŁ OGRANICZONY.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CMC Capital, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: konto podstawowe, konto zaawansowane, konto premium i konto deluxe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, zmienny spread od 1.3 pipsa, dźwignia do 1: 400, minimalny lot 0.01, swap 0.5 na 1.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, zmienny spread od 0.8 pipsa, dźwignia do 1: 400, minimalny lot 0.01, swap 0.5 na 1.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, skalpowanie, stały spread, dźwignia do 1:400, minimalny lot 0.01, swap 0.5 na 0.7.

Konto Deluxe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, skalpowanie, stały spread, dźwignia do 1:400, minimalny lot 0.01, swap 0.5 na 0.7.

CMC Rodzaje rachunków kapitałowych
CMC Rodzaje rachunków kapitałowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jaką oferuje CMC Capital to: platforma CMC Trader Zaawansowany.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CMC Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CMC Capital
Strona internetowa CMC Capital

CMC Capital zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: kilka wykresów na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości rynkowe, trochę informacji o oferowanych produktach, wyjaśnienie niektórych pojęć, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat CMC Capital 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: cmccapital.net

📞Numer telefonu: +34 918 29 88 30

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy CMC Capital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona CMC Capital <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? CMC Capital jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o CMC Capital znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem . Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano FCA CMC Capital do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z kwietnia 2021 r

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o CMC Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «CMC Capital: ocena i komentarze»

 1. Gabriel odpowiedź

  Witam rekomendowanych brokerów, jestem Gabriel, ofiara tego brokera, czy mógłbyś mi wyjaśnić, w jaki sposób możesz odzyskać pieniądze z mychargeback?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gabriel, możesz odzyskać swoje pieniądze, dziękuję za informacje o CMC Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć kilka opcji podczas sprawdzania tego linku: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *