Komentarze na temat CMarket

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CMarket (zwany także cmarket.cc), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się CMarket do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o CMarket ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to CMarket? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina, że ​​jest częścią: nie wspominają o tym.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Niemczech, ale nie są one regulowane przez niemieckiego regulatora, co nie ma sensu. Fałszywie wspominają, że mają siedzibę w Niemczech.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają o byciu regulowanym. CMarket jest nieregulowanym brokerem.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CMarket, zauważyliśmy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Klasyczne, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, aż do 10% bonusu.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, do 20% bonusu, całodobowa obsługa klienta, sygnały transakcyjne.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 40 $, do 24% premii, obsługa klienta 5 godziny XNUMX dni w tygodniu, sygnały transakcyjne, osobisty plan handlowy, elastyczne spready i swapy.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 75 $, premia do 24%, obsługa klienta 5 godziny przez XNUMX dni w tygodniu, sygnały transakcyjne, osobisty plan transakcyjny, elastyczne spready i swapy, bez wypłaty opłaty, instrumenty handlowe, zarządzanie ryzykiem i pieniędzmi w indywidualnym planie handlowym .

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy do kontaktu z CMarket, nielimitowane sesje z głównym analitykiem, całodobowa obsługa klienta, niższe spready i swapy, darmowa wypłata, pełny pakiet instrumentów, szkolenie z psychologii rynku, coroczna konwencja traderów.

Typy kont CMarket
Typy kont CMarket

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferty CMarket to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które CMarket udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CMarket
Strona internetowa CMarket

CMarket zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, informacje o podstawowych pojęciach dotyczących świata inwestycji, wyjaśnienie produktów finansowych, które CMarkets oferuje swoim klientom, naprawdę niewiele więcej.

🟢 Inne informacje na temat CMarket 🟢

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: cmarket.cc

📞Numer telefonu: + 442038079233

📧 E-mail: z[email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu CMarket. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona CMarket <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma CMarket jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, szukając opinii na temat CMarket tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔: w lipcu 2020 dodano CNMV CMarket do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia. . ’’ ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔: CMarket wydaje się być powiązany z a broker o wysoce negatywnej reputacji, broker TopInvestus. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 FMA (Austria), dodano do cmarket do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FMA ze stycznia 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CMarket? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

3 komentarze do «CMarket: Ocena i komentarze»

 1. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 2. YINETH BENITEZ odpowiedź

  Cmarket, topitopinvestus, bitstamp limited to firmy eksperckie w oszukiwaniu ludzi, nigdy w to nie inwestuj, bez względu na to, jak bardzo prestiżowi ludzie im doradzają RENATO LOMBARDO, LUNA VASQUEZ, LUCA JANSSES, Stephanie Lucas, Dzisiaj będąc 28 zdaję sobie sprawę, wymagania, które wymyślili dla wypłat z powodu rzekomej śmierci mojego brokera i było to monumentalne oszustwo, nie wierzą w absolutnie nic, ani w dokumenty, które wysyłasz, możesz się skonsultować https://www.cnmv.es/Portal/Consultas/BusquedaPorEntidad.aspx nazwiska i są już zakwalifikowane jako oszuści.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.