Komentarze na temat CM CryptoFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CM CryptoFX (zwanego również cm-cryptofx.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy CM CryptoFX jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję CM CryptoFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Należy zauważyć, że strona CM CryptoFX nie posiada wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: Algobit Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Vanuatu i podobno w Stanach Zjednoczonych, ale nie ma regulacji amerykańskiego regulatora, co sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie są w Stanach Zjednoczonych. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro wspominają o byciu regulowaną firmą, ale nie podają numeru regulaminu, aby móc go zweryfikować, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CM CryptoFX, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: Wsparcie wideo 24/7, wypłaty w ciągu godziny, narzędzie do kopiowania, bonus 20%.

Konto Srebrne: Wsparcie wideo 24/7, wypłaty w ciągu godziny, narzędzie do kopiowania, 50% premii, klasa internetowa, 3 transakcje bez ryzyka.

Złote konto Gold: całodobowe wsparcie wideo, wypłaty w ciągu godziny, narzędzie do kopiowania, 24% premia, klasa internetowa, 7 transakcje bez ryzyka, osobisty doradca ds. wygranych.

Rodzaje kont CM CryptoFX
Rodzaje kont CM CryptoFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że CM CryptoFX oferuje: stwórzmy własną platformę CM CryptoFX.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CM CryptoFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna CM CryptoFX
Witryna CM CryptoFX

CM CryptoFX zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat CM CryptoFX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cm-cryptofx.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona CM CryptoFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma CM CryptoFX jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Vanuatu), szukając innych opinii o CM CryptoFX, najczęściej znajdujemy negatywne recenzje, Algobit Ltd już została oznaczona przez hiszpański organ nadzoru finansowego jako chiringuito finansowe. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CM CryptoFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «CM CryptoFX: Ocena i komentarze»

 1. Józefa Edwarda F. odpowiedź

  Zapraszają mnie do inwestowania, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam José Eduardo F., dziękuję za pisanie o CM CryptoFX. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.