Komentarze do Wyczyść Zapisz

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Czysty zapis (zwany także clearsave.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy ClearSave naprawdę jest zalecane do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy ClearSave. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Lagoon Technologies Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ClearSave, zauważyliśmy, że oferuje 7 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, 3 sesje edukacyjne i handlowe ze starszym analitykiem, ponad 100 dostępnych aktywów.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, 10 sesji edukacyjnych i handlowych ze starszym analitykiem, ponad 100 dostępnych aktywów, 3 sygnały VIP, 1 bezpłatna wypłata. usługi doradztwa finansowego.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 3.000nielimitowane, edukacyjne i handlowe sesje ze Starszym Analitykiem, dostęp do ponad 200 aktywów, 5 sygnałów VIP, 5 darmowych wypłat.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 7.000, nielimitowane sesje edukacyjne i handlowe ze starszym analitykiem, dostęp do ponad 200 aktywów, 5 cotygodniowych sygnałów VIP, 10 darmowych wypłat.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 15.000, nieograniczone sesje edukacyjne i handlowe ze starszym analitykiem, dostęp do ponad 200 aktywów, 10 cotygodniowych sygnałów VIP, nieograniczone darmowe wypłaty.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, nielimitowane sesje edukacyjne i handlowe ze starszym analitykiem, dostęp do ponad 200 aktywów, nielimitowane sygnały VIP, nielimitowane darmowe wypłaty, 10 darmowych ekspresowych wypłat, zwiększona dźwignia na wszystkich aktywach, usługi doradztwa finansowego.

Czarne konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, nieograniczone sesje edukacyjne i handlowe ze starszym analitykiem, dostęp do ponad 200 aktywów, nieograniczone sygnały VIP, nieograniczone bezpłatne wypłaty, nieograniczone bezpłatne wypłaty ekspresowe, zwiększona dźwignia finansowa na wszystkich aktywach, usługi doradztwa finansowego, minimalne marże na wszystkich aktywach.

Wyczyść Zapisz typy kont
Rodzaje kont ClearSave (1)
Wyczyść Zapisz typy kont
Rodzaje kont ClearSave (2)
Wyczyść Zapisz typy kont
Rodzaje kont ClearSave (3)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze, Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 3 w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty ClearSave to: platformy MT4 y Czysty zapis.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które ClearSave udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Wyczyść Zapisz witrynę
Witryna ClearSave

ClearSave zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, analizy, kalkulatory, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Czysty zapis |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: clearsave.io

Número de teléfono: +31203699551 (angielski) | +31203699552 (niemiecki)

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona Czysty zapis <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Czysty zapis jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker i ma siedzibę w bardzo niebezpiecznym kraju (Saint Vincent i Grenadyny). Szukając opinii na temat Czysty zapis Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV (Hiszpania) Czysty zapis do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano FCA Czysty zapis do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FCA z kwietnia 2021 r

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o ClearSave? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «ClearSave: ocena i komentarze»

 1. dureń odpowiedź

  Straszne doświadczenie z clearsave, straciłem wszystkie oszczędności, zabrali je, czy można coś zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gaby, dziękuję za komentowanie ClearSave. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.