Komentarze CityinvestGP
W tej sekcji przeanalizujemy CityinvestGP (zwany także nazwą: cityinvestgp.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się CityinvestGP do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o CityinvestGP ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy CityinvestGP ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ CityinvestGP wspomina o byciu część: Vitol Holding SARL

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina o posiadaniu siedziby Szwajcaria, ale brak ważnych informacji aby to potwierdzić, uważamy, że te dane są fałszywe.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że CityinvestGP nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: CityinvestGP jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje CityinvestGP, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 5 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 250, handel parami waluta/metal, dźwignia do 1:1000.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, handel parami waluta/metal/indeks, dźwignia do 1:1000.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, wszystkie instrumenty, dźwignia do 1:1000, spready od 7 pipsów.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, wszystkie instrumenty, dźwignia do 1:1000, spready od 5 pipsów.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, wszystkie instrumenty, dźwignia do 1: 1000, spready od 1 pipsa.

Rodzaje kont CityinvestGP
Rodzaje kont CityinvestGP

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowany przez CityinvestGP to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które CityinvestGP udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CityinvestGP
Strona internetowa CityinvestGP

CityinvestGP zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie rynków, na których działa, wykresy na żywo, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat CityinvestGP 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: cityinvestgp.com

📞Numer telefonu: +41(44)974-65-33 | +44(203)097-14-44 | +1(613)518-56-00

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu CityinvestGP. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona CityinvestGP

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? CityinvestGP jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po zbadaniu tego brokera radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to nielegalna firma, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie zawiera prawie żadnych informacji prawnych, nie pokazuje danych o jego rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano FINMA CityinvestGP do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FINMA z sierpnia 2021 r. ⚠️

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o CityinvestGP? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «CityinvestGP: Ocena i komentarze»

 1. Calvin odpowiedź

  WITAJCIE LUDZIE, TA FIRMA ZOSTAŁA WRESZCIE WYDANA Z POWODU WSZYSTKICH OSZUSTW, MUSIMY ROZPOWSZECHNIĆ TĘ WIADOMOŚĆ.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Calvin, dziękuję za komentowanie CityinvestGP. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *