Komentarze na temat City Fx Capital

W tej sekcji przeanalizujemy broker City Fx Capital (zwany również cityfxcapital.com), jest brokerem CFD, Forex i Kryptowalut. Czy naprawdę poleca się City Fx Capital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o City Fx Capital ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy City Fx Capital ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Turtle Capital LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez City Fx Capital, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 1.000 USD, samouczki wideo, podsumowanie i codzienne badania rynku.

Konto Srebrne- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 5.000 USD, samouczki wideo, codzienne badania i podsumowanie rynku, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium.

Złote konto Gold- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 10.000 USD, samouczki wideo, codzienne badania i podsumowanie rynku, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium.

Konto VIP: minimalna wpłata początkowa w wysokości 50.000 2 USD, samouczki wideo, codzienne badania rynku i podsumowanie, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium, XNUMX lub więcej osobistych brokerów.

Rodzaje kont City Fx Capital
Rodzaje kont City Fx Capital

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że City Fx Capital oferuje: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które City Fx Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa City Fx Capital
Strona internetowa City Fx Capital

City Fx Capital zapewnia następujące pomoce lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: kilka wykresów na żywo, wyjaśnienie podstaw świata inwestowania, kilka filmów edukacyjnych i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Miasto Fx Capital |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cityfxcapital.com

Número de teléfono: + 44 20 3393 5637

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję City Fx Capital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Miasto Fx Capital <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma City Fx Capital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (takich jak Wyspy Marshalla), szukając opinii o City Fx Capital nie mogliśmy znaleźć żadnych opinii , co sprawia, że ​​myślimy, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV Miasto Fx Capital do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ na marzec 2021 z CNMV

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o City Fx Capital? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

47 komentarze do «City Fx Capital: ocena i komentarze»

 1. Karol Medina odpowiedź

  WAŻNE PRZECZYTAJ

  MNIE TAKŻE OSZKODZIŁ CITY FX CAPITAL I SKOŃCZYŁEM ŚWIAT, STRACIŁEM WSZYSTKO. ALE WCIĄŻ MIAŁEM trochę ENERGII I NIE PODDAŁEM SIĘ I ZACZĄŁEM SZUKAĆ KAŻDEGO DNIA I DNI, Aż znalazłem TĘ STRONĘ I ZDECYDOWAŁEM SIĘ SPRÓBOWAĆ MOJEGO ŁADOWANIA Z POWROTEM, PRZYZNAM, ŻE BYŁEM BARDZO NERWOWY I NIE POWIEDZIAŁEM... CHCESZ KOLEJNEGO DOŚWIADCZENIA ..ALE BARDZO uprzejmie kazali mi zachować spokój, że sprawa jest w dobrych rękach, poprosili mnie o trochę danych, a po kilku dniach poinformowali mnie, że PIENIĄDZE ZOSTAŁY ODZYSKANE! . NIE MOGŁEM W TO UWIERZYĆ, DZIĘKUJĘ I TERAZ Z OGROMNĄ POMOCĄ PRZYCHODZĘ TU PODZIEKOWAĆ POLECANYM BROKOROM I ZAPRAĆ OSZUSTW DO SPRÓBOWANIA Z MYCHARGE ZWROTEM, ZOBACZ, ŻE ZWRÓCIJĄ PIENIĄDZE

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carlos, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. LAURA RESI odpowiedź

  MOGĘ WYPŁACIĆ PIENIĄDZE DZIĘKI CITY FX CAPITAL SĄ NAJLEPSI W TYM, CO ROBI DZIĘKI SWOIM DOSTĘPOM. MOGĘ ZAPŁACIĆ SOBIE BANKOWI TWOIM PLANEM PRACY DZIĘKUJĘ FIRMIE CITY FX CAPITAL MAM 7 MIESIĘCY PRACY.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, piszę bezpośrednio do właścicieli City Fx Capital, aby powiedzieć im, że kiedy zlecają swoim pracownikom pisanie FAŁSZYWYCH pozytywnych komentarzy na temat City Fx Capital na naszym FORUM, że nie korzystają z zespołu handlowego, że jak widać nie ukończyłem szkoły podstawowej, korzystając z pomocy kogoś z wydziału administracyjnego, który, miejmy nadzieję, będzie umiał czytać i być może przewyższy poziom pisania biednej Laury.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mari, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z City Fx Capital. Oczywiste jest, że broker City Fx Capital to oszustwo, kilku klientów nie wyraziło obaw, że nie będzie w stanie odzyskać swoich pieniędzy. Ten broker ma siedzibę na Wyspach Marshalla i nie daje ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA TWOJEGO KAPITAŁU, w każdej chwili znikają i nie masz gdzie się ubiegać.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Niestety czasami koszt prawników i reklamacji nie pomaga zbytnio w ostatecznym celu, jakim jest ODZYSKIWANIE swoich pieniędzy i w tym celu możesz wypróbować nasz CZAT lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. pedro rodriguez odpowiedź

  city ​​fx capital to firma 1 inwestuję 500 euro i moje operacje są bardzo dobre mam saldo w ciągu 1 miesiąca 1242 euro wielkie dzięki city fx capital i jego doradcom finansowym

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Pedro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z City Fx Capital, ale jest to mało wiarygodne, masz wiele skarg. Oczywiste jest, że broker City Fx Capital to oszustwo, kilku klientów nie opowiadało podobnych historii. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Niestety czasami koszt prawników i reklamacji nie pomaga zbytnio w ostatecznym celu, jakim jest ODZYSKIWANIE swoich pieniędzy i w tym celu możesz wypróbować nasz CZAT lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • pedro rodriguez

    ZALECANE BROKERZY MAM NAZWISKO MOJEGO DORADCY I FIRMĘ KONTAKT NIE PRACUJESZ W FIRMIE, ABY POWIEDZIEĆ, ŻE NIE MA WYNIKÓW CITY FX CAPITAL SĄ BARDZO DOBRE NIE SĄ PILLO JAK ZGŁASZASZ

   • Polecani brokerzy

    Witaj Pedro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z City Fx Capital, ale jest to mało wiarygodne, masz wiele skarg. Oczywiste jest, że broker City Fx Capital to oszustwo, kilku klientów nie opowiadało podobnych historii. Ten broker ma siedzibę na Wyspach Marshalla i nie daje ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA TWOJEGO KAPITAŁU, w dowolnym momencie znikają i nie masz gdzie się zgłaszać.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Niestety czasami koszt prawników i reklamacji nie pomaga zbytnio w ostatecznym celu, jakim jest ODZYSKIWANIE swoich pieniędzy i w tym celu możesz wypróbować nasz CZAT lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

   • pedro rodriguez

    SĄ BARDZO DOBRE, PONIEWAŻ MAM MAŁO CZASU I Z NIMI MOGŁEM SPŁACIĆ POŻYCZKĘ, KTÓRA BYŁA PRZEPRACOWANA.

   • Polecani brokerzy

    Witaj Pedro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z City Fx Capital, ale jest to mało wiarygodne, masz wiele skarg. Oczywiste jest, że broker City Fx Capital jest oszustwem, kilku klientów nie wyraziło obaw, że nie będzie w stanie odzyskać swoich pieniędzy. Ten broker ma siedzibę na Wyspach Marshalla i nie daje ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA TWOJEGO KAPITAŁU, w każdej chwili znikają i nie masz gdzie się ubiegać.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Niestety czasami koszt prawników i reklamacji nie pomaga zbytnio w ostatecznym celu, jakim jest ODZYSKIWANIE swoich pieniędzy i w tym celu możesz wypróbować nasz CZAT lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 4. cityfxcapital to oszustwo odpowiedź

  Jeśli porozmawiasz z Vanessą Jiménez lub wężem Carlasem Méndezem, już zostałeś oszukany. Powodzenia w wycofaniu kapitału.

  PS: nigdy nie będą mogli wypłacić ani grosza, NIGDY !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z City Fx Capital, ale nie poddawaj się. Oczywiste jest, że broker City Fx Capital to oszustwo, kilku klientów nie opowiadało podobnych historii. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Niestety czasami koszt prawników i reklamacji nie pomaga zbytnio w ostatecznym celu, jakim jest ODZYSKIWANIE swoich pieniędzy i w tym celu możesz wypróbować nasz CZAT lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. Huis odpowiedź

  kolejny oszukany przez City Fx Capital. Myślę, że jest nas wielu. Nie ufaj tym łobuzom, że ukradną cały twój kapitał. Bezwstydnie mnie okradli, zdradzili, oszukali!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Huis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z City Fx Capital, ale nie poddawaj się. Oczywiste jest, że broker City Fx Capital to oszustwo, kilku klientów nie opowiadało podobnych historii. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Niestety czasami koszt prawników i reklamacji nie pomaga zbytnio w ostatecznym celu, jakim jest ODZYSKIWANIE swoich pieniędzy i w tym celu możesz wypróbować nasz CZAT lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 6. Ani odpowiedź

  dzień dobry, kolejny oszust. Czy ktoś podejmuje działania w tej sprawie? Musimy zgłosić tych złodziei.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ani, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z City Fx Capital. Oczywiste jest, że broker City Fx Capital to oszustwo, kilku klientów nie opowiadało podobnych historii. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Niestety czasami koszt prawników i reklamacji nie pomaga zbytnio w ostatecznym celu, jakim jest ODZYSKIWANIE swoich pieniędzy i w tym celu możesz wypróbować nasz CZAT lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 7. diego aurelio odpowiedź

  CITY FX CAPITAL to oszukańcza firma, a jej egzekucyjnymi rękami są łotry Vanessa Jiménez i Carlas Méndez, dwaj zawodowi złodzieje.
  Po tym, jak Cię złapią i chcesz wypłacić pewną kwotę z salda konta, nie odbierają również połączeń, wiadomości ani e-maili. Są obrzydliwą „firmą i robotnikami”, pozbawionymi skrupułów, bardzo ostrożnymi trilerami, którzy w dzisiejszych czasach zamknęli stronę.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Diego, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z City Fx Capital. Oczywiste jest, że broker City Fx Capital to oszustwo, kilku klientów nie opowiadało podobnych historii. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • diego aurelio

    CITY FX CAPITAL.COM
    [email chroniony]
    Tfo: 442033935637
    VANESSA JIMÉNEZ i CARLA MENDEZ
    Telefon: 662469793-914116948-9141166615-914116382
    City Fx Capital jest własnością TURTLE CAPITAL LTD
    Droga Ajetake, Majuro Afoll
    Wyspa Marshalla MH96960
    Konto beneficjenta w JP MORGA: ER Expert Solutions Llc 605210829 i 652529220
    BIC / SWIT CHASUS33XXX

   • Polecani brokerzy

    Cześć Diego, dziękuję za napisanie i przekazanie nam informacji o kapitale CityFX. Broker Kapitał CityFX jest brokerem nieregulowanym, nie jest wiarygodny, znajduje się na Wyspach Marshalla, które właśnie weszły na Czarna lista rajów podatkowych Tax, nigdy nie wysyłaj im pieniędzy, bo je stracisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Spróbuj poprosić ich o przesłanie pieniędzy z powrotem na twoje konto lub kartę, abyś zobaczył, czy są poważne, czy nie, już ci mówię, że już więcej nie zobaczysz swoich pieniędzy !!!
    Wiemy, że zdecydowana większość komentarzy na poparcie tego Brokera jest pisana przez nich samych.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Pozdrowienia.

  • diego aurelio odpowiedź

   Nie rozumiem, że bank taki jak JP MORGAN zezwala na używanie swojej nazwy w reklamie i przyciąganiu tych zawodowych gangsterów rabunkowych i oszustw. Nie chcę myśleć, że one też są częścią fabuły tej giełdy. CITY FX CAPITAL.COM
   [email chroniony]
   Tfo: 442033935637
   Ramię wykonujące: VANESSA JIMÉNEZ i CARLA MENDEZ
   Telefon: 662469793-914116948-9141166615-914116382
   City Fx Capital jest własnością TURTLE CAPITAL LTD
   Droga Ajetake, Majuro Afoll
   Wyspa Marshalla MH96960
   Konto beneficjenta w JP MORGA: ER Expert Solutions Llc 605210829 i 652529220
   BIC / SWIT CHASUS33XXX

   • Polecani brokerzy

    Cześć Diego, dziękuję za napisanie i przekazanie nam informacji o kapitale CityFX. Broker Kapitał CityFX jest brokerem nieregulowanym, nie jest wiarygodny, znajduje się na Wyspach Marshalla, które właśnie weszły na Czarna lista rajów podatkowych Tax, nigdy nie wysyłaj im pieniędzy, bo je stracisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Spróbuj poprosić ich o przesłanie pieniędzy z powrotem na twoje konto lub kartę, abyś zobaczył, czy są poważne, czy nie, już ci mówię, że już więcej nie zobaczysz swoich pieniędzy !!!
    Wiemy, że zdecydowana większość komentarzy na poparcie tego Brokera jest pisana przez nich samych.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Pozdrowienia.

 8. Adrianna odpowiedź

  To bardzo zła firma, nigdy nie pozwalają na wypłatę pieniędzy, proszę nie ufaj tym oszustom. Zostawią cię bez grosza.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Adriano, dziękuję za napisanie i przekazanie nam informacji o kapitale CityFX. Broker Kapitał CityFX jest brokerem nieregulowanym, nie jest wiarygodny, znajduje się na Wyspach Marshalla, które właśnie weszły na Czarna lista rajów podatkowych Tax, nigdy nie wysyłaj im pieniędzy, bo je stracisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Spróbuj poprosić ich o przesłanie pieniędzy z powrotem na twoje konto lub kartę, abyś zobaczył, czy są poważne, czy nie, już ci mówię, że już więcej nie zobaczysz swoich pieniędzy !!!
   Wiemy, że zdecydowana większość komentarzy na poparcie tego Brokera jest pisana przez nich samych.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 9. Rocio Garcia-Perez odpowiedź

  city ​​fx capital jest bardzo dobrym brokerem zaczynałem z saldem 300 nas a tydzień zarobiłem 100 nas grace city kapitał fx jest bardzo dobry 🥰🦾

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rocio, dziękuję za napisanie i przekazanie nam informacji o stolicy CityFX. Broker kapitałowy CityFX jest brokerem nieuregulowanym, mało wiarygodnym, to właśnie na Wyspach Marshalla właśnie weszły na CZARNĄ listę Rajów Podatkowych, nigdy nie wysyłaj im pieniędzy bo je stracisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Wiemy, że zdecydowana większość komentarzy na poparcie tego Brokera jest pisana przez nich samych.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.