Broker Bux
Komentarze na temat Ciscotrade

Analiza na Ciscotrades

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Ciscotrade (zwany także imieniem: ciscotrades.com), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy Ciscotrades naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Ciscotrades ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Ciscotrades jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Ciscotrades wspomina o byciu częścią Prawie identyczna sro (okazała się fałszywa)
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według strony internetowej firma ma siedzibę w Czechach (te informacje są również fałszywe).
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Ciscotrades nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: CiscoTrades jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Ciscotrades, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy do € 10.000, dźwignia 1:200 (FX/CFD), dźwignia 1:10 (akcje), dźwignia 1:10 (Crypto), menedżer konta, sygnały rynkowe, ochrona i bezpieczne transakcje do 10%.
 • Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy do € 50.000, Dźwignia 1:200 (FX / CFD), Dźwignia 1:10 (Akcje), Dźwignia 1:10 (Crypto), Account manager, sygnały rynkowe, ochrona i bezpieczne transakcje do 50%, 25% zniżki na Roll Over, ekskluzywne dostęp do raportów kwartalnych.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy do € 100.000, Dźwignia 1:200 (FX / CFD), Dźwignia 1:10 (Akcje), Dźwignia 1:10 (Crypto), Account manager, sygnały rynkowe, ochrona i bezpieczne transakcje do 80%, 30% zniżki na Roll Over, ekskluzywne dostęp do raportów kwartalnych (x10).

La platforma do działania oferowane przez CiscoTrades to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego CiscoTrades udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna CiscoTrades
Witryna CiscoTrades

CiscoTrades zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja edukacyjna, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Ciscotrade

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: ciscotrades.com
 • 📞Numer telefonu: + 44 20 3808 8563
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy ciscotrades. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Ciscotrade

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Ciscotrades jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w kwietniu 2021 CNMV dodane do Ciscotrades do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co sądzisz o Ciscotrades? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

104 komentarze do «Ciscotrades: Ocena i komentarze»

 1. Oszukane przez Ciscotrades odpowiedź

  Za kilka dni ci dranie zostaną wezwani na proces!
  Nie przestanę, dopóki nie odzyskam pieniędzy, a oni zgniją w więzieniu.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Scammed, chcielibyśmy, abyś poinformował nas o postępach w procesie, aby zobaczyć, czy wszyscy trafią do więzienia, a najważniejszą rzeczą jest odkrycie, gdzie znajdują się pieniądze, aby można je było zwrócić oszustom. Dziękujemy za komentowanie Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jako punkt do przekroczenia wszelkiego rodzaju informacji o tych oszustach, polecam napisać w komentarzach w swojej recenzji: Ciscotrade

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Jose odpowiedź

   Olaaa….czy możesz podać nam więcej informacji o procesie? Jeden był z Asturii… to na pewno… Ja też zostałem oszukany. Czy wszyscy możemy się zjednoczyć na jakiejś platformie?

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Witaj Jose, wiemy, że trwa proces sądowy, jeśli ktoś ma informacje, chcielibyśmy, abyś poinformował nas o postępach w procesie, zobacz, czy wszyscy trafią do więzienia, a najważniejsze jest to, że odkryją gdzie są pieniądze, niech zostaną zwrócone wszystkim oszukanym. Dziękujemy za komentowanie Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jako punkt do przekroczenia wszelkiego rodzaju informacji o tych oszustach, polecam napisać w komentarzach w swojej recenzji: Ciscotrade

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

  • Erick odpowiedź

   Witam, czy mógłbyś mi podać informacje o tym procesie, byłem jednym z tych dotkniętych 15k i prawda jest taka, że ​​mam straszny czas

 2. SKRADZIONY PRZEZ CREDI FINANCIAL EXPRESS odpowiedź

  Cześć,
  Jeśli chodzi o Ciscotrade, to dla niektórych oszustów to tylko wierzchołek góry lodowej. Przypuszczalnie są w więzieniu za powtarzające się oszustwa.
  Nazywają się między innymi Jhon Freddy Villamizar — Mohamandi Majid Reazaeian. Jedna z firm nazywa się CREDI FINANCIAL EXPRESS SL Jeśli szukasz tej firmy, znajdziesz linki do innych, które są częścią tej sieci.
  Za tym wszystkim stoi Elt Property Vision LTD
  Jeśli masz więcej informacji na temat tych przestępców, opublikuj je.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ROBADO, dziękuję za komentowanie Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jako punkt do przekroczenia wszelkiego rodzaju informacji o tych oszustach, polecam napisać w komentarzach w swojej recenzji: Ciscotrade

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Carmen odpowiedź

  Chcę wiedzieć, czy ktoś odzyskał jakieś pieniądze. Pierwszą rzeczą jest złożenie zgłoszenia na policję, aby uzyskać wsparcie prawne. Idealnie jest dołączyć, chociaż wiemy, że niektórzy oszuści mogą się również zakraść. Możesz do mnie napisać na tym FORUM, a my przekażemy informacje. Dziękuję

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carmen, dziękuję za komentowanie Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jako punkt do przekroczenia wszelkiego rodzaju informacji o tych oszustach, polecam napisać w komentarzach w swojej recenzji: Ciscotrade

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Jose odpowiedź

    Ja też zostałem przez nich oszukany… co wiadomo o procesie? Przerżnęli mi 2000 euro. Chciałbym dołączyć do osób poszkodowanych… jak to zrobić? Zostawiam ci mój e-mail.

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Witaj Jose, mamy nadzieję, że otrzymamy informacje, aby osoby dotknięte chorobą, które nie biorą udziału w badaniu, mogły zostać poinformowane, czy którakolwiek z osób dotkniętych chorobą może udzielić informacji o postępach?

     Pozdrowienia.

   • Marian odpowiedź

    Mam nadzieję, że wsadzili ich wszystkich do więzienia, to złodzieje z ciscotrades!!!

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Witaj Mariano, wiemy, że toczy się postępowanie sądowe, jeśli ktoś ma informacje, chcielibyśmy, abyś poinformował nas o postępach w procesie, jeśli wszyscy skończą w więzieniu, a najważniejsze jest to, że odkryją, gdzie pieniądze mają być zwrócone wszystkim oszukanym. Dziękujemy za komentowanie Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

     Jako punkt do przekroczenia wszelkiego rodzaju informacji o tych oszustach, polecam napisać w komentarzach w swojej recenzji: Ciscotrade

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 4. Lucia odpowiedź

  Dzień dobry, ja też zostałem oszukany przez Ciscotrades. Niejaka Lorena Castro zadzwoniła do mnie, aby wyjaśnić, a następnie przekazała mnie pewnemu Diego Zaldívarowi, który był odpowiedzialny za pomoc w rozpoczęciu.Wysłałem 200 euro w bitcoinach, a on zaczął pracować na moim koncie i wyjaśniać mi. Kiedy konto trochę urosło, wpłacił 20 €, abym wiedział, jak są wypłaty, kontynuowaliśmy pracę na koncie i zaczęło rosnąć, a Diego poprosił mnie o wpisanie większej ilości pieniędzy, aby więcej zarobić. Kiedy było to prawie 5000 euro, pewien Carlos zadzwonił do mnie, aby powiedzieć mi, że Diego awansował i że będzie odpowiedzialny za śledzenie mojego konta i że wpłaci więcej pieniędzy, aż osiągnie 10.000 10000 euro, aby zainwestować w bitcoin i podwoić zysków, powiedziałem mu, że całkiem nieźle sobie radzę z moim kontem i udało mi się podnieść go do 15000 1000 euro i więcej, a kiedy będę miał ten numer, zadzwonię do niego. Podniosłem ją do ponad XNUMX XNUMX € i zadzwoniłem do nich, aby dokonać wypłaty XNUMX € i nigdy więcej od nich nie słyszałem… Mam numery kont bankowych, na które wpłaciłem depozyty i numery telefonów, jeśli są przydatne do czegokolwiek. Nie wiem gdzie złożyć skargę, mieszkam w Barcelonie na wypadek, gdyby ktoś z tego forum również mieszkał w Barcelonie i moglibyśmy połączyć siły. Dziękuję i szczęśliwego dnia!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Lucia, dziękuję za komentowanie Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. JOSE odpowiedź

  Cecylii i Jose Antonio,
  dołączyć do wspólnej skargi.
  Nie przestanę, dopóki José Nuñez, Aldo i Pamela zgniją w więzieniu, nie odzyskam moich pieniędzy i innych rzeczy.
  Nie wiedzą, z kim oszukiwali.
  Zawały serca, które spowodowały José Nuñeza (jak mi powiedział), nie będą miały końca.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć JOSE, dziękuję za komentowanie Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Jose Antonio odpowiedź

  Cześć. Sprzedawca zadzwonił do mnie z ofertą 200 euro. Powiedziałem sobie, dlaczego nie bez zaglądania do Internetu, a następnie menedżer Jose Núñez zajął się moim kontem. Cóż, cały czas wgryzam się w jego kłamstwa i straciłem sporo pieniędzy.
  Jeśli ktoś myśli o złożeniu wspólnych roszczeń, licz na mnie. Już w maju złożyłem skargę na komisariacie policji w Madrycie, ale sąd jeszcze się nią nie zajął.
  Czy ktoś odzyskał pieniądze?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jose Antonio, aby najszybciej odzyskać swoje pieniądze, skorzystaj z naszego CZAT. Używają fałszywych nazw, ci z Ciscotrades zawsze robią to samo, nigdy nie pozwalają wypłacić pieniędzy, dziękuję za podanie informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Jose Antonio odpowiedź

  Halo
  Ja też zostałem oszukany. Gorzej, że zorientowanie się, że to oszustwo, zajęło mi dużo czasu, bo nie zajrzałem do informacji w Internecie. To mnie trochę dręczy. Moim menadżerem był Jose Núñez. Rozmawiałem też z Aldo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jose Antonio, to są fałszywe nazwiska, te z Ciscotrades zawsze robią to samo, nigdy nie pozwalają ci wypłacić pieniędzy, dziękuję za podanie informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Cecilia odpowiedź

  Witam dobrze, zostałem również oszukany przez transakcje Cisco, ten sam modus operandi, a także Diego Zaldivara. Co robisz, gdzie zgłosiłeś. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Cecilia, ci z Ciscotrades zawsze robią to samo, nigdy nie pozwalają ci wypłacić pieniędzy, dziękuję za dostarczenie informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Cecilia odpowiedź

   W moim przypadku udali, że stracili wszystkie pieniądze i darowali mi dług. Teraz dzwonią do mnie ponownie, że dają mi kapitał początkowy, jeśli ponownie zainwestuję. Co za bezczelny, poszedłem to zgłosić na policję. Ale myślę, że odzyskanie części pieniędzy będzie niemożliwe

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Cecilia, ci z Ciscotrades zawsze robią to samo, nigdy nie pozwalają ci wypłacić pieniędzy, dziękuję za dostarczenie informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

  • Xavier odpowiedź

   Cześć Cecilia,
   Składam skargę, żeby wszyscy poszli do więzienia i odzyskali moje oszczędności!
   Dołącz lub zgłoś

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Javier, najszybciej odzyskasz pieniądze przez nasz CZAT, niestety okres próbny może trwać dłużej niż 3 lata i bez gwarancji odzyskania pieniędzy. Używają fałszywych nazw, ci z Ciscotrades zawsze robią to samo, nigdy nie pozwalają wypłacić pieniędzy, dziękuję za podanie informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Cecilia odpowiedź

    Cześć Javier,
    Potępiłem, jak możemy się zjednoczyć. W Twojej skardze jest więcej osób. Dziękuję

 9. Samantha odpowiedź

  Oszuści !!! Dzwonią do ciebie, proponują postawić 200 euro i że włożą 350 euro więcej. Sprawiają, że wierzysz, że zarobisz 3 lub 4 pozytywne operacje. Później, gdy spróbujesz zdobyć pieniądze, nie odniesiesz sukcesu. Dokonują również transakcji na Twoim koncie na platformie, a następnie mówią, że to będzie Twoje słowo przeciwko ich. Sprawiają, że tracisz wszystkie pieniądze, więc nie możesz ich wyciągnąć. Dzwonią z różnych numerów, a potem nic. W końcu nie zainwestujesz swoich pieniędzy ani nic.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Samanto, ci z Ciscotrades zawsze robią to samo, nigdy nie pozwalają ci wypłacić pieniędzy, dziękuję za dostarczenie informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Pedro Antonio Spinoza odpowiedź

  Cześć wszystkim. Chcę wam powiedzieć, że skrzywdzili mnie ponad 367,000 XNUMX i zrujnowali mi życie.
  Będę wdzięczny, jeśli ktoś skontaktuje się ze mną na mój e-mail [email chroniony]
  Odkryłem spisek oszustwa, a za tym wszystkim stoi „JAVI” lub „JAVIER EXPOSITO”. Jego prawdziwe imię to Agustin i pieprzył mnie żywcem, nie wierz w jego kłamstwa, że ​​wszystko, co robi, to zbieranie wszystkich twoich informacji, aby się z tobą skontaktować i uzyskać od ciebie więcej pieniędzy. Ukradł moje karty i sprzedał moje dane. Ten szczur udaje potulną owcę, podobno ranną i w rzeczywistości zabrał WSZYSTKIE OSZCZĘDNOŚCI MOJEGO ŻYCIA! . Panowie Polecanych Brokerów, powinni dobrze przeanalizować komu pozwalają publikować na swoich stronach, my naprawdę pokrzywdzeni użytkownicy, powinniśmy mieć takie miejsce, aby uniknąć oszustw, a nie dać skrzydeł tym złodziejom umysłowym.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Pedro, jesteśmy z Tobą, możesz napisać w naszym dziale kontakt. Te z Ciscotrades zawsze robią to samo, nigdy nie pozwalają Ci wypłacić pieniędzy, dziękujemy za dostarczenie informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Javi odpowiedź

   Co ty mówisz o Pedro, ten Javi, czy Javier też jest oszustem, próbuje odzyskać swoje pieniądze, to nie tyle pieniędzy, że oszukali, ale to też dobra kwota, jeśli znowu oskarżysz, doniesie na ciebie za fałszywe oskarżenia

 11. franesgar odpowiedź

  Nawet nie myśl o wrzuceniu euro do ciscotrader, to oszuści opowiadają historię, że włożyli 300 euro i 200, aby nauczyć Cię korzystania z ich platformy i chcą połączyć Cię z dwiema lub trzema operacjami, w których wygrywasz i podwójnie, aby powiedzieć tak Wkładasz do nich 10000 10 euro, obiecują zarabiać 200% co miesiąc, ale kiedy patrzysz na platformę, gdy nie możesz wypłacić pieniędzy, te 200 euro mówią ci, że musisz skonfigurować konto kryptowalutowe, żeby mogli wejść, tam Ci o tym mówią Pomóż nie musieć deklarować zarobków i nie płacić próbują zmusić Cię na tysiąc sposobów pewnego dnia dzwoni do Ciebie, jeśli widzi, że ten nie robi Ty, po kilku dniach dzwoni do Ciebie inny, który mówi, że jest mądrzejszy i sprawi, że zarobisz więcej, ale swoje 10000 euro nie ma możliwości odzyskania wyobraź sobie, że włożysz XNUMX XNUMX lub więcej

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj franesgar, zawsze robią to samo, nigdy nie pozwalają ci wypłacić pieniędzy, dziękuję za dostarczenie informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Oszukany odpowiedź

  Ciscotrades to oszustwo !! Zadzwonili do mnie i powiedzieli, że byli tam w dniu promocji, że jeśli wrzucę 200 euro, to włożyliby 300 euro na konto, aby móc działać, nie ufałem im i faktycznie czytałem złe komentarze, ja powiedział menedżerowi (Diego Zaldivara) i powiedział mi, że nic się nie dzieje, że wszystko zostało zrobione przez PayPal. Razem włożyłem pieniądze, spędziłem 3 miesiące pracując z Diego, potem przekazują rachunek Andrésowi Pinto i pewnego dnia wysyłam mu e-mail, że potrzebuje zainwestowanych przeze mnie 200 euro, ponieważ musiałem zapłacić za operację mój kot ... niespodzianka! Ani diego, ani andrés nie odpowiadają na moje maile, dzwonię na telefony i one też nie odbierają. Musiałem zgłosić roszczenie przez PayPal, że na szczęście odzyskali moje pieniądze, och, a potem zablokowali moje konto. Nie inwestuj tam !!!! JEST GOTCHA!!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, dobrą rzeczą w PayPal jest to, że możesz zwrócić płatność i otrzymać ją z powrotem. Dziękujemy za pomoc w znalezieniu informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Xavier odpowiedź

  Witam Rocío i Javi,
  Czy możesz mi powiedzieć, jak kierujesz skargę do Ciscotrades?
  Dlaczego nie dasz mi swojego e-maila
  dzięki

  • Javi odpowiedź

   Witam Javier, w moim przypadku mam to zgłoszone i ta strona pomaga mi odzyskać inwestycję, a jeśli będzie próba to zrobię zdjęcia tym łajdakom, sam próbowałem odzyskać pieniądze, ale tak było niemożliwe ci ludzie to złodzieje, którzy mają więcej twarzy niż pleców, powiem ci coś Javier, bardzo mi przykro, że ci ludzie oszukują tak wielu ludzi, bardzo mnie to wkurza, zachęcam wszystkich

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Javi, jesteśmy z tobą, nasz czat pomaga wielu ludziom. Te z Ciscotrades zawsze robią to samo, nigdy nie pozwalają Ci wypłacić pieniędzy, dziękujemy za dostarczenie informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Javier, są najgorsi, musimy zakończyć tego brokera, spróbuj uratować pieniądze, zanim będzie za późno.

     Pozdrowienia.

   • Xavier odpowiedź

    Co ty mówisz Pedro?
    Kim jesteś? Nie mów fałszu.
    Mam nadzieję, że nie jesteś z grupy Ciscotrades, ponieważ nie przestanę, dopóki nie trafisz do więzienia!
    Spokojnie, że wszyscy wejdziecie, dopóki panchito i Asturian nie będą pierwsi.

 14. SKRADZIONY PRZEZ CISCOTRADE odpowiedź

  Witam wszystkich, którzy zostali oszukani przez CISCOTRADE. Jest to jedna z wielu fałszywych stron internetowych stworzonych po to, by oszukiwać i uzurpować sobie pieniądze od zwiedzionych biednych ludzi takich jak my.
  Nie rezygnuj ze swoich wysiłków, by donieść i ujawnić wszystko, co wiesz o tej mafii, która ostatecznie jest niczym więcej niż złodziejami.
  Nie miej żadnego współczucia !!!
  Nazwiska, adresy, telefony..., wszystko co posiadasz, dodaj to na wszystkich dostępnych dla nas stronach reklamacyjnych.
  Niczego nie rozwiązujemy składając reklamację bez podania odpowiednich danych, które zapewniają wspólne rozwiązania.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ROBADO, dziękuję za pomoc w znalezieniu informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. OSZKODZONE PRZEZ CISCOTRADE odpowiedź

  Ten Aldo, o którym mówisz, to imię, którego użył, by się przedstawić, a konkretnie ALDO DICASTRO tlf. 919035021.
  Inny nazywał się Andrés Pinto tlf. 932201352
  Myślę, że to nie są ich prawdziwe imiona.
  Pewien Jhon Freddy Villamizar to prawdziwe nazwisko i prawdopodobnie jest przywódcą (kierownikiem) całej tej farsy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj SCAM, dziękuję za informacje o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Pieńko odpowiedź

  To złodzieje, proszą o otwarcie konta na 250, ale już czytając te wszystkie komentarze, nie wpłacam niczego. Dziękuję znajomym za komentarze, otworzyli mi oczy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Penko, dziękuję za informacje na temat Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javi, właśnie to wypróbowałem i działa idealnie, w zasadzie zadaje ci kilka pytań, aby dowiedzieć się, jakiej kategorii i kwocie odpowiada twoje roszczenie / SCAM, a gdy otrzymają twój adres e-mail i numer telefonu, skontaktują się z tobą, myślę, że powinieneś iść wróć do wypróbowania lub w Internecie masz również możliwość skontaktowania się za pośrednictwem formularza pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Odzyskali dużo pieniędzy dla wielu naszych użytkowników, więc nie oczekuj, że będzie to z dnia na dzień, jest to proces biurokratyczny i administracyjny, który wymaga pracy i może trwać 2 miesiące, musisz uzbroić się w cierpliwość.

   Pozdrowienia.

 17. Javi odpowiedź

  Czat nie działa, spójrz na to mężczyzna, dajesz nam nadzieję na odzyskanie pieniędzy i nikt nie odpowiada, jeśli przy okazji dostaniesz zdjęcie bardzo pięknej dziewczyny, tylko pytania i trochę akcji, obudźmy się Czas ucieka, a pieniądze ci ludzie z ciscotrades trzymają go keep

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javi, właśnie to wypróbowałem i działa idealnie, w zasadzie zadaje ci kilka pytań, aby dowiedzieć się, jakiej kategorii i kwocie odpowiada twoje roszczenie / SCAM, a gdy otrzymają twój adres e-mail i numer telefonu, skontaktują się z tobą, myślę, że powinieneś iść wróć do wypróbowania lub w Internecie masz również możliwość skontaktowania się za pośrednictwem formularza pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javi, dziękuję za radę i podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • OSZKODZONY PRZEZ CISCOTRADER odpowiedź

   Witaj Brian
   Nie przestawajcie podawać wszystkich informacji tego motłochu na wszystkich stronach skarg, które istnieją. Musimy powstrzymać tych złodziei i dać im dobrą lekcję.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj SCAM, dziękuję za pomoc w znalezieniu informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 18. Javi odpowiedź

  Witam, mój pierwszy przelew bankowy beneficjent był dla fanów, szukam angielskiej firmy marketingowej, te pieniądze, które wynosiły 200 euro, zostały przetworzone przez Simona Molinę o numerze telefonu 910754719, Gmail Simon Molina @ciscotrades. com, wl dał mi 250 euro za otwarcie konta u nich, a firma, która dała mi 250 euro nazywa się alejamfe, firma w Madrycie, która zajmuje się transportem podróżnych lub coś takiego, zadzwoniłem, a oni nie chcę mi powiedzieć jaki mam związek z ciscotrades, drugi przelew 5.000 euro wykonał niejaki Diego zaldivar, tel. 965760093, Gmail Diego.zaldibar @ciscotrades. com, na konto portugalskie, beneficjent Félix vasco jimenez unipessoal adres beneficjenta lda rúa profesor egas moniz 10 nave c, 8900/322 vila realde Santos Antonio, Portugalia, nazwa banku bic portugues s / adres banku, av Antonio augusto de Aguilar 132,1050,046 50007900008246978010135 Lizbona Portugalia, iban to 1000swift.bpnpptpl, koncepcja to XNUMX, wszystko to informacje, które mam z przelewów bankowych, mam nadzieję, że coś pomogą

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javi, ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE TERAZ !!!, Porozmawiaj na naszym CZACIE, im szybciej spróbujesz, tym większe będą szanse na odzyskanie wszystkiego, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 19. Yonathan odpowiedź

  Witam dobrze, teraz rozmawiałem z doradcą ciscotrade i mówi mi to samo, co wcześniej czytałem, że jeśli zainwestuję kwotę 250, podwaja ją i mogę działać z 500 euro, ale nie ufam, obecnie jestem współpraca z inną firmą o wiele poważniejszą i oni w zasadzie wykonują operacje za Ciebie, daje Ci rentowność od 18 do 20% miesięcznie, a prawda zadziałała dla mnie i kilku znajomych, jeśli ktoś jest zainteresowany mogę to polecić,

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Yonathan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ciscotrades, ale NIE JEST TO WIARYGODNE, CO NAM WYJAŚNIASZ, TE FIRMY, TAKIE JAK TA, KTÓRĄ CHCESZ PROMOWAĆ, TO OSZUSTWO, TE ZYSKOWOŚCI SĄ HAKIEM NA KLIENTA, KTÓRY MOŻE W TO UWIERZYĆ I Ukradnij swoje pieniądze. O brokerze wielu użytkowników już nas ostrzegło, że Ciscotrades prowadzi nieuczciwe działania, nie jest wskazane inwestowanie pieniędzy w brokera, który nie jest REGULOWANY i stosuje taktykę SCAM Broker.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za pisanie, jesteśmy zmotywowani, aby zobaczyć, że byliśmy w stanie pomóc kilku osobom na koniec dnia.

   Pozdrowienia.

 20. Daniel Perales odpowiedź

  Nazywam się Daniel Perales zainwestowałem w CiscoTrades i do tej pory nie miałem problemów, bez problemu wpłacałem i wypłacałem pieniądze, ale przede wszystkim otrzymałem świetne szkolenie od osoby prowadzącej moje konto.

  —KOMENTARZ WYKRYTY JAKO FAŁSZYWY, ZŁOŻONY PRZEZ BROKERA—

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ciscotrades, ale TO NIE JEST WIARYGODNE, SĄ OSZUSTWEM. Niektórzy użytkownicy już nas ostrzegali, że Ciscotrades prowadzi nieuczciwe działania, nie jest wskazane inwestowanie pieniędzy w brokera, który nie jest REGULOWANY i stosuje taktykę SCAM Broker.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Xavier odpowiedź

    Witam wszystkich,
    ci Ciscotrade to synowie suk i oszustów!
    Wszystkie moje oszczędności zostały oszukane ...
    Moja umowa została wypełniona teraz 2 dni temu... ale od początku podejrzewałem ich po wykonaniu przelewu.
    Rozmawiam z nimi prawie 2 miesiące i handluję… z draniami:
    Jose Nuñez Fernandez i Aldo.
    Dopóki moi prawnicy nie napisali do niego i zniknęli.
    Będzie miał twarz Daniela Peralesa.
    Nie przestanę, dopóki nie trafią do pieprzonego więzienia i/lub nie zrobią przeciwko nim budú i czarnej magii za grę z rodzinnymi oszczędnościami!
    Jeśli chcesz możesz skojarzyć się ze mną lub zgłosić je samodzielnie.
    dzięki

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Javier, dziękuję za pomoc w znalezieniu informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Jose odpowiedź

   Ty pieprzony kłamco, wszyscy mamy przerąbane, bo nie możemy odzyskać naszych pieniędzy i towarów, mówisz nam kłamstwa, powiedz mi, gdzie jesteś, że płacisz kaczce, dupku

 21. Podrzutek Javiera odpowiedź

  Witam, nazywam się pewien opiekun konta ciscotrades, zaprosił mnie do zainwestowania 200 euro i prezentu jeszcze 250, a ja zgodziłem się i wszedłem 200 euro, a moje konto u nich wzrosło do 450, kilka dni później taki Diego zaldivar i to był ten, który miał mnie uczyć obsługi tej platformy przez miesiąc, jestem kierowcą ciężarówki i byłem w Anglii i byłem testowany na COVID i miałem pozytywny wynik i musiałem być zamknięty przez 10 dni i nie operował z platformą, ale Diego nie przestał dzwonić i dzwonić, dopóki nie powiedziałem mu o moim problemie i powiedziałem mu, że moja żona zajmie się za mnie operacją, Diego powiedział mi, że powinienem wysłać mu ID po obu stronach mojej żony i księgi rodzinnej, ale moja żona nie chciała, minęło dziesięć dni i pojechałem do Hiszpanii.Zawsze lubiłem inwestować w bitcoina i powiedziałem Diego, czego chcę, kilka dni później Diego zadzwonił do mnie i powiedział, że to małe 450 € pieniędzy, które musiałem zainwestować 10.000 35500 € a resztę do 10.000 5000 wartości bitcoina, ciscotrades mi to zostawił, nie miałem lub 5450 5200 euro ale jeśli 865 i wyślę to na moje konto i jest już 76 euro i jest z tego zadowolony, wracam do szpitala na covid i nadal jestem przyjęty i nie operowałem pieniędzmi żadną inwestycją, Relacjonuję ciscotrades i widzę opinie, które twierdzą, że są oszustwem i wszystko zostaje zatrzymane bez obsługi mojego konta, dzwonię do Diego zaldivara i mówię mu, że chcę dostać zainwestowane pieniądze, 0109 euro, a oni nie chcą daj mi to jak nie jedno za drugie, a tam jeszcze nie działają z moimi pieniędzmi, co mam zrobić, numery telefonów to 865 617044 24 lub XNUMX XNUMX, naprawdę są oszustwem, albo zaczynam działać z nimi, moim zamiarem było inwestowanie długoterminowo, nie wiem, jak XNUMX miesiące lub więcej wypłacić pieniądze i znaleźć innego brokera?Mówią mi, że nie są regulowane, ponieważ jest to warte dużo pieniędzy ureguluj, dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javier, ODZYSKAJ PIENIĄDZE TERAZ !!!, Porozmawiaj na naszym CZACIE, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Rosio odpowiedź

   Witaj Javier, widziałem twój komentarz i jestem w takiej samej sytuacji jak ty, ale złożyłem już skargę tutaj w Madrycie z innymi osobami, które również zostały oszukane, skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz dołączyć, ponieważ było tak samo modus operandi, wyjaśnij swoje doświadczenia tutaj na forum

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Rosio, spróbuj odzyskać pieniądze przez CZAT, mamy użytkowników, którzy odzyskali je w ciągu 2 miesięcy, jeśli chcesz odzyskać pieniądze za pomocą prawników, pozwów i skarg, może otrzymasz je w ciągu kilku lub 3 lat, jest to opcja, ale prawnicy nie żyją z powietrza, miej to na uwadze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ciscotrades, ONI SĄ OSZUSTEM. Niektórzy użytkownicy już nas ostrzegali, że Ciscotrades prowadzi nieuczciwe działania, nie jest wskazane inwestowanie pieniędzy w brokera, który nie jest REGULOWANY i stosuje taktykę SCAM Broker.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

   • Javi odpowiedź

    Witaj Rocío, jeśli również złożyłem skargę, jestem z Tarragony, aw piątek pójdę do mojego banku, aby zobaczyć, czy mogą coś zrobić, dziękuję i jeśli wszyscy skończymy z tym tłumem i jak dobrzy są, starszy motłoch, 55 lat powyżej

   • carmen odpowiedź

    Witaj Rocio,
    Chciałbym z tobą o tym porozmawiać, ponieważ mieszkam również w Hiszpanii i zostałem oszukany przez CiscoTrades.

    Z poważaniem,

   • Cecilia odpowiedź

    Witaj Rocio, gdzie zgłosiłeś? Byłbym zainteresowany dołączeniem. W moim przypadku Diego Zaldivar powiedział mi, jak mam operować i wszystko straciłem w ciągu kilku sekund. Dziękuję Ci

  • Julieta odpowiedź

   Witaj Javier, jestem Julieta, zgłosiłem się również tutaj w Madrycie jest już kilka danych i informacji, dzięki którym można było odzyskać przelewy wykonane przez bank, jeśli chcesz połączyć siły skontaktuj się z tym FORUM, ponieważ chowają się jak szczury, gdy ty poproś ich o wykonanie lub wycofaj się . Proszą nawet o dostęp do komputera, narażając Twoje informacje na ryzyko.

   Zacząłem od 200 i dali mi premię 200, a następnie meksykański doradca ERNESTO ROMANO udzielił mi pożyczki firmowej w wysokości 1000, która płaci za bitcoin i przelew
   Pozwolił mi wypłacić 200, ale moje konto podniosło je do miliona do 50000.00 XNUMX i więcej, co zaalarmowało mnie, że to nie może być prawdziwe, teraz doradca powiedział mi, abym pozostawił moje skargi menedżerowi, który twierdzi, że jest również meksykańskim ALDO. a sekretarka ma na imię Martina.

   TO KRADZIEŻ!

   i wszyscy muszą upaść.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Julieta i Javier, próbując odzyskać swoje pieniądze przez CHAT, mamy użytkowników, którzy odzyskali je w ciągu 2 miesięcy, jeśli chcesz odzyskać pieniądze za pomocą prawników, pozwów i skarg, może dostaniesz je w ciągu kilku lub 3 lat, to jest opcja, ale prawnicy nie mieszkają na antenie, miej to na uwadze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ciscotrades, ONI SĄ OSZUSTEM. Niektórzy użytkownicy już nas ostrzegali, że Ciscotrades prowadzi nieuczciwe działania, nie jest wskazane inwestowanie pieniędzy w brokera, który nie jest REGULOWANY i stosuje taktykę SCAM Broker.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

   • jose odpowiedź

    Witaj Juliet, co Ernesto Roman ma z tym wszystkim wspólnego, ponieważ jest z innym brokerem?

    • Javi odpowiedź

     José, mylisz się, ten Ernesto Romano też jest z nimi, zadzwonił do mnie raz bękartem, nie wiem, jak upadamy z takimi ludźmi, jak on, teraz nigdy nie jest za późno, by uczyć się na błędach

     • OSZKODZONE PRZEZ WTCINVERSION

      Stowarzyszenie, które rozpatruje wspólne skargi na ten tłum
      Poinformuj się o nich, a będziesz zaskoczony liczbą osób dotkniętych tym problemem.
      Istnieje wiele stron, które tworzą nieustannie i wszystkie są oszustwem.

   • OSZUKANY odpowiedź

    Ten Aldo, o którym mówisz, to imię, którego użył, by się przedstawić, a konkretnie ALDO DICASTRO tlf. 919035021.
    Inny nazywał się Andrés Pinto tlf. 932201352
    Myślę, że to nie są ich prawdziwe imiona.
    Pewien Jhon Freddy Villamizar to prawdziwe nazwisko i prawdopodobnie jest przywódcą (kierownikiem) całej tej farsy.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj SCAM, dziękuję za informacje o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 22. Vanessa odpowiedź

  Dzień dobry, chciałem wiedzieć, czy Ciscotrade są niezawodne. I jakie działania powinienem podjąć, jeśli już w nie zainwestowałem. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Vanessa, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ciscotrades. Niektórzy użytkownicy już nas ostrzegali, że Ciscotrades prowadzi nieuczciwe działania, nie jest wskazane inwestowanie pieniędzy w brokera, który nie jest REGULOWANY i stosuje taktykę SCAM Broker.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Marisela odpowiedź

    Mnie też oszukali ci łajdacy, dałem się ponieść emocjom, ale wystarczy rozgłosić, że CISCOTRADE TO OSZUSTCY i wyśledzić ich, aby zostali osądzeni przez prawo.

    • SKRADZIONY odpowiedź

     Ten Aldo, o którym mówisz, to imię, którego użył, by się przedstawić, a konkretnie ALDO DICASTRO tlf. 919035021.
     Inny o nazwie ANDRES PINTO tlf. 932201352
     Myślę, że to nie są ich prawdziwe imiona.
     Pewien Jhon Freddy Villamizar to prawdziwe nazwisko i prawdopodobnie jest przywódcą (kierownikiem) całej tej farsy.

     Wyszukuj w Google pod nazwą
     Elit Property Vision Ltd
     CISCOTRADE to jedna z ostatnich stworzonych przez nich stron. Jest ich znacznie więcej!

     • Polecani brokerzy

      Witaj ROBADO, dziękuję za informacje o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      Pozdrowienia.

  • Julieta odpowiedź

   Vanesa, jeśli zainwestowałeś i nie zwrócą Ci pieniędzy, spróbuj skontaktować się ze mną pocztą, a połączymy siły w reklamacji, która już jest w toku. wszystko jest badane!
   Ja też padłem ofiarą tych złodziei. umieść maksymalne dane na tym FORUM, aby wykryć tych przestępców.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Julieta i Vanessa, próbując odzyskać swoje pieniądze przez CHAT, mamy użytkowników, którzy odzyskali je w ciągu 2 miesięcy, jeśli chcesz odzyskać pieniądze za pomocą prawników, pozwów i skarg, może dostaniesz je w ciągu kilku lub 3 lat, to jest opcja, ale prawnicy nie mieszkają na antenie, miej to na uwadze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ciscotrades, ONI SĄ OSZUSTEM. Niektórzy użytkownicy już nas ostrzegali, że Ciscotrades prowadzi nieuczciwe działania, nie jest wskazane inwestowanie pieniędzy w brokera, który nie jest REGULOWANY i stosuje taktykę SCAM Broker.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

   • Abel odpowiedź

    Witam, dostałem reklamę o nazwie Lorena i otworzyła moje konto za 250 euro, a oni włożyli kolejne 250 euro i mój przydzielony menedżer Ernesto Romano, nie pachniałem dobrze i nie kontynuowałem z nimi, ale najbardziej martwi mnie to że wysłałem zdjęcie dowodu osobistego i paragon, na którym widnieje mój adres.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Abel, dziękuję za radę i podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     pozdrowienia

   • Javi odpowiedź

    Przepraszam Julieta, bardzo trudno odzyskać pieniądze, dzisiaj zadzwonił do mnie Andrés Pinto i powiedział, że mój przelew do nich nie dotarł, że nie mają pieniędzy, kłamco, jak go złapałem, to go zabił, nawet jeśli ma więzienie, ale w ten sposób nie oszuka więcej ludzi

    • Marisela odpowiedź

     Mnie też oszukali ci łajdacy, dałem się ponieść emocjom, ale wystarczy rozgłosić, że CISCOTRADE TO OSZUSTCY i wyśledzić ich, aby zostali osądzeni przez prawo.

     • Polecani brokerzy

      Witaj Marisela, dziękuję za informacje o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      Pozdrowienia.

     • OSZKODZONE PRZEZ CISCOTRADE

      Ten Aldo, o którym mówisz, to imię, którego użył, by się przedstawić, a konkretnie ALDO DICASTRO tlf. 919035021.
      Inny nazywał się Andrés Pinto tlf. 932201352
      Myślę, że to nie są ich prawdziwe imiona.
      Pewien Jhon Freddy Villamizar to prawdziwe nazwisko i prawdopodobnie jest przywódcą (kierownikiem) całej tej farsy.

     • Polecani brokerzy

      Witaj SCAM, dziękuję za informacje o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      Pozdrowienia.

   • Rodrigo odpowiedź

    Witam, ja też zostałem oszukany przez ciscotrades, dostałeś mojego e-maila i wysłałeś mi e-mail

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Rodrigo, dziękuję za informacje o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

    • Rubén odpowiedź

     Witam, ja też zostałem oszukany przez Ciscotrades. Czy toczą się jakieś sprawy sądowe? Mam wystarczająco dużo informacji, aby się przyczynić.

     dzięki

     • Polecani brokerzy

      Witaj Rubén, jesteśmy z tobą, prześlij wszystkie informacje, które masz, aby pomóc wielu dotkniętym osobom i zapobiec oszustwom wielu innych, nie musimy pozwolić tym przestępcom zarabiać więcej pieniędzy, nasz czat pomaga wielu osobom. Te z Ciscotrades zawsze robią to samo, nigdy nie pozwalają Ci wypłacić pieniędzy, dziękujemy za dostarczenie informacji o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      Pozdrowienia.

  • OSZUKANY odpowiedź

   Ten Aldo, o którym mówisz, to imię, którego użył, by się przedstawić, a konkretnie ALDO DICASTRO tlf. 919035021.
   Inny nazywał się Andrés Pinto tlf. 932201352
   Myślę, że to nie są ich prawdziwe imiona.
   Pewien Jhon Freddy Villamizar to prawdziwe nazwisko i prawdopodobnie jest przywódcą (kierownikiem) całej tej farsy.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj SCAM, dziękuję za informacje o Ciscotrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.