W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w CIBfx Limited. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o CIBfx Limited i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWcibfx.com
🏠 spółka*CIBfx Limited i Capital Investment Brokers Limited
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMT4
📌 AdresSaint Vincent i Grenadyny oraz Wielka Brytania

⚠️ CIBfx Limited jest własnością firmy CIBfx Limited i Capital Investment Brokers Limited Znajduje się w Vincent i Grenadyny oraz Wielka Brytania, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez CIBfx Limited, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Micro$ 500
standard$ 1.000
wykonawczy$ 10.000

Informacje w sieci

Strona internetowa CIBfx Limited

CIBfx Limited zapewnia podstawowe wyjaśnienie różnych produktów finansowych, które CIBfx oferuje swoim klientom, kalendarz ekonomiczny, przeglądy rynku (choć w języku angielskim), niektóre wykresy na żywo (również w języku angielskim), naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 44 203 769 7650 ext 2

???? Ostateczna wycena CIBfx Limited ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W CIBfx Limited.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o CIBfx Limited:

data Aktualizacja wiadomości
lipiec
2019
Skarga przeciwko CIBfx Limited z dn Hiszpański regulator finansowy CNMV
Kwiecień
2022
Skarga przeciwko CIBfx Limited z dn Portugalski regulator finansowy CMVM
KwiecieńSkarga przeciwko CIBfx Limited z dn Brazylijski regulator finansowy CVM

Opinie o los usuarios

Co myślisz o CIBfx? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z CIBfx Limited.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez CIBfx Limited

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić CIBfx Limited

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić CIBfx Limited?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy CIBfx Limited to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że CIBfx Limited to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy CIBfx Limited jest godny zaufania?

Nie. CIBfx Limited nie jest firmą godną zaufania, bardzo niebezpieczną: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od CIBfx Limited?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla CIBfx Limited?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

79 komentarze do «Czy CIBfx Limited to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Raul odpowiedź

  💯 z powodu 💯 oszustów nie ufam już tym szczurom

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Raul, jeśli możesz szczegółowo opisać, jak to wszystko się stało, pomożesz wielu ludziom, mają już skargi od organów regulacyjnych Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, a teraz od FCA Wielkiej Brytanii, wydaje się, że nie przestają oszukiwać i policja już ich ściga. Dziękujemy za komentarz na temat CIBfx Limited, ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to i na końcu cię oznaczają i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze na ich temat tutaj: CIBFX

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw, nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Juana Davida Tascona odpowiedź

  Z jednej strony uspokajam się wiedząc, że nie tylko ja zostałem okradziony u tego brokera, gdyż też byłem nowicjuszem nie robiąc dobrego researchu przed inwestowaniem, ale wiecie coś, nie zostawiłem ich na psotach , już wiedziałem że mnie okradli Dlaczego nigdy nie pozwolili mi nic wypłacić a potem zrobiłem szaloną operację i raczej straciłem wszystko skoro te pieniądze przepadły
  Nie martw się, Traider, czas na zwycięstwo nadejdzie wkrótce

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juan David, pieniądze nigdy nie wchodzą na rynek, trzymają je, operacje, które myślisz, że wykonują, nie są prawdziwe, zatrzymują twoje pieniądze i nie zwracają ich ani nie tracą, w tym przypadku im to zrobiłeś pracują, ponieważ pieniądze, które docierają za pośrednictwem banku lub karty, są zapisywane na ich kontach, a platforma zapisuje kwotę, którą wysłałeś, iz tą notacją przeprowadzasz operacje, ale jest to wersja demonstracyjna, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.