Międzynarodowe komentarze Cheonan
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Międzynarodowy Cheonan (zwany także nazwą: cheonan.uk), jest brokerem Forex, Futures, Kryptowalut i CFD. Czy Cheonan International jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Cheonan International ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Cheonan International? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy to jest regulowane?

Międzynarodowy Cheonan wspomina będąc częścią: Cheonan International Limited (brak danych rejestracyjnych).

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie jest to regulowane w tym kraju, więc uważamy, że jest to fałszywa informacja.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Uwaga: Cheonan International jest nieregulowanym brokerem. ⛔

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane Międzynarodowy Cheonan, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania oferowane przez Cheonan International to: własna platforma.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Cheonan International udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Cheonan International
Strona internetowa Cheonan International

Międzynarodowy Cheonan zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o produktach, które oferujesz, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Międzynarodowy Cheonan 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: cheonan.uk

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Cheonan International. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Cheonan International

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Międzynarodowy Cheonan jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) i nie ma też regulacji (nieregulowana firma), stając się niezwykle niebezpieczne dla inwestowania z tym brokerem. ❌

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV Międzynarodowy Cheonan do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o Cheonan International? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Cheonan International: ocena i komentarze»

 1. nacięcie odpowiedź

  Straciłem z nimi 300+k. Poznałem Chinkę online za pośrednictwem portalu randkowego i od ponad roku jesteśmy w stałym kontakcie. Zasugerowała, żebym otworzyła u nich konto demo i zobaczyła, jak radzę sobie z jej wskazówkami. Będziemy handlować razem i zarobiliśmy dużo pieniędzy na koncie demo. Potem skusiłem się i otworzyłem u nich prawdziwy rachunek handlowy i powoli zwiększałem kapitał do 300 tys. i ostatecznie moje konto osiągnęło wartość 700+k. Będę z nią handlował prawie co tydzień i weźmiemy 30-40 tys. Na początku wycofałem 100k i udało mi się. Przelali pieniądze na moje konto, które wzmocniły moje zaufanie do Cheanon. Gdy moje konto osiągnęło 25k, próbowałem wypłacić pieniądze. Powiedzieli mi, że muszę zapłacić 700% podatku. Powiedziałem w porządku i proszę weź pieniądze z mojego konta handlowego, aby zapłacić podatki, powiedzieli nie, nie możemy tego zrobić. Więc wysyłam im 20k, aby wypłacić 5k. Powiedzieli mi, że nie mogę tego zrobić, ponieważ poprosiłem o wypłatę 25 tys. Więc myślę, że teraz straciłem wszystkie moje pieniądze

  Rozmawiałem z nimi, ale wciąż mnie obchodzą, aby wypłacić pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Nick, dziękuję za komentowanie Cheonan International. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Estefania odpowiedź

  TO OSZUST, DAŁEM IM WSZYSTKIE PIENIĄDZE, ALE NIGDY NIE OTRZYMAŁEM ZYSKÓW, JAK MOGĘ JE ZGŁOSIĆ?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Estefania, dziękuję za komentowanie Cheonan International. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.