Komentarze na temat rynków CGO

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CGO Markets, jest brokerem forex i CFD. Czy naprawdę poleca się CGO Markets do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: CGO Markets, Inc, która z kolei jest częścią CGO Financial Group, Inc i GPA Pan-American Banking Corporation.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Panamie.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera: Nie wspominają nic o jego regulacji, jest to nieuregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CGO Markets, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: Student Trading Account, Personal Account, Premium Account i Ultimate Account Account.

Konto handlowe dla studentów- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 3.000 USD, 6 USD za kontrakt, edukacja inwestycyjna.

Po nim następuje Konto osobiste: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, niskie prowizje, spersonalizowane porady, profesjonalnie zarządzany portfel.

Trzeci rodzaj konta to Konto premium: minimalny depozyt początkowy 100.000 XNUMX $, niskie prowizje, dedykowany broker, profesjonalnie zarządzany portfel.

Ostatnim typem konta jest Konto Ultimate: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250.000 XNUMX $, niskie prowizje, ekskluzywne korzyści, profesjonalnie zarządzany portfel.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera CGO Markets (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont CGO Markets
Rodzaje kont CGO Markets

Te platformy do obsługi że oferty CGO Markets są: (sądzimy, ponieważ nie precyzuje), że są to oferty CGO Markets.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które CGO Markets udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa CGO Markets
Strona internetowa CGO Markets

CGO Markets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych instrumentów, którymi można handlować z CGO Markets, kalendarz ekonomiczny, wyjaśnienie podstawowych pojęć w świecie inwestycji, wyjaśnienie niektórych popularnych strategii inwestycyjnych, niektóre ebooki, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o rynkach CGO

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cgomarkets.com

Número de teléfono: + 1-844-464-0749, + 507-833-7762 i + 506-6417-5041 (ten ostatni to Whatsapp)

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma CGO Markets jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​chociaż nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy ani ocen na temat CGO Markets, jest to broker nieregulowany, uważamy, że jest to „nowy” broker, ponieważ nie byliśmy w stanie znaleźć wielu recenzji lub ocen firmy w internecie... Sugerujemy ostrożność.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o rynkach CGO? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

17 komentarze do «Rynki CGO: ocena i komentarze»

 1. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 2. José odpowiedź

  Cześć, po prostu powiedz, aby nie inwestować w CGO Markets ani w jakąkolwiek inną rzekomą firmę udającą brokera, całkowite oszustwo. Ach, bądź ostrożny z Inversionesfidelity.com, to ten sam CGO z inną nazwą, jeśli skontaktują się z tobą, po prostu przerwij połączenie.

 3. ABRAHAM odpowiedź

  MAM WĄTPLIWOŚĆ, CZY SĄ NAJGORSZYMI BROKERAMI CZY OSZUST... STRACIŁEM CAŁĄ INWESTYCJĘ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Abrahamie, jak ich znalazłeś? Opowiedz nam trochę więcej o swoich doświadczeniach z CGO Markets.

   Pozdrowienia.

 4. Fredy odpowiedź

  Są też oszustami, nie myślą o kliencie i zostawiają go leżącego, wplątują go, jeśli zostawią mu wyjście i zatrzymują pieniądze klienta

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fredy, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z CGO Markets… Czy mógłbyś opowiedzieć nam więcej o swoim doświadczeniu? Czy pamiętasz, jak znalazłeś CGO Markets?

   Pozdrowienia.

 5. Symbol zastępczy dla Carlos Gutierrez odpowiedź

  Juan Ortega, jaki jest Twój e-mail do kontaktu?Zainwestowałem również w CGO i chciałbym uzyskać więcej informacji i podzielić się swoimi doświadczeniami, nazywam się Carlos.

 6. Juan ortega odpowiedź

  Dzień dobry, moje dotychczasowe doświadczenia z tą firmą są bardzo dobre, pracuję z nimi od ponad roku i zawsze otrzymywałem bardzo profesjonalną obsługę i mieszane wyniki, co jest w tym normalne. W 100% polecam, Pozdrawiamy !!!

 7. novaradio odpowiedź

  Cześć, naciskali na mnie, abym zainwestował… aby zobaczyć, czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem. Dziękuję Ci.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj „Novaradio”, ponieważ również czekamy, aby sprawdzić, czy którykolwiek klient CGO Markets przedstawi swoją opinię lub doświadczenie, jakie miał z tą firmą.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.