Komentarze Cfxdtrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Cfxdtrade (zwany również nazwą: cfxdtrade.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Cfxdtrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Cfxdtrade ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to jest cfxdtrade? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: to nie jest wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Cfxdtrade jest nieregulowanym brokerem. ⛔

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Cfxdtrade, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont / planów: Konto Classic, Konto Gold, Konto Prime, Konto ECN Gold i Konto ECN VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 500, spread od 3.3, dźwignia do 1:30, poziom stop out 50%, minimalny lot 0.01, wsparcie 1 do 1 (raz w miesiącu), analiza techniczna i sygnały transakcyjne.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, spread od 2.2, dźwignia do 1: 300, poziom stop-out 15%, minimalny lot 0.05, wsparcie 1 do 1 (dwa na miesiąc), analiza techniczna i sygnały transakcyjne, sygnały SMS.

Konto Prime: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, spread od 1.8 pipsa, dźwignia do 1: 300, stop out level 15%, minimalny lot 0.25, wsparcie 1 do 1 (cztery na miesiąc), analiza techniczna i sygnały transakcyjne, sygnały SMS, codzienne przeglądy rynku, wezwanie do uzupełnienia depozytu przez e-mail .

Złote konto ECN: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 20.000, spread od 0.0 pipsów, dźwignia do 1: 300, stop out level 15%, minimalny lot 0.05, wsparcie 1 do 1 (sześć miesięcznie), analiza techniczna i sygnały transakcyjne, sygnały SMS, codzienne przeglądy rynku, wezwanie do uzupełnienia depozytu przez e-mail i SMS, codzienne przeglądy na żywo.

Konto ECN VIPkontakt w celu poznania minimalnej kwoty wpłaty, spread od 0.0 pipsa, dźwignia do 1: 300, stop out level 15%, minimalny lot 0.25, wsparcie 1 do 1 (nieograniczone), analiza techniczna i sygnały transakcyjne, sygnały SMS, codzienne przeglądy rynku, wezwanie do uzupełnienia depozytu przez e-mail i SMS, codzienne przeglądy na żywo, sesja spotkań, infolinia Senior Account Executives.

 

Rodzaje kont Cfxdtrade
Rodzaje kont Cfxdtrade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Cfxdtrade oferuje: platforma Cfxdtrade WebTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Cfxdtrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Cfxdtrade
Strona internetowa Cfxdtrade

Cfxdtrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: słowniczek, sekcja FAQ, przelicznik walut, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Cfxdtrade 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: cfxdtrade.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Cfxdtrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Cfxdtrade <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Cfxdtrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

❌ Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii o Cfxdtrade Nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV Cfxdtrade do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CONSOB Cfxdtrade do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z sierpnia 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Cfxdtrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Cfxdtrade - Ocena i komentarze»

 1. Ivan odpowiedź

  Witam, jestem w trudnej sytuacji, mam nadzieje że możecie mi pomóc, mam problemy z wypłatą pieniędzy faktycznie odmówili mi więcej niż raz, czy będzie rozwiązanie?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ivan, dziękuję za komentowanie Cfxdtrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *