Komentarze na temat CfgTrades

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CfgTrades (zwanego również cfgtrades.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się CfgTrades do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu CfgTrades. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: Inter Media Sp.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają o byciu regulowanym. Uważamy, że CfgTrades jest nieuregulowanym brokerem. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CfgTrades, zauważyliśmy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: konto standardowe, konto standardowe (2), konto złote i konto premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD.

Konto standardowe (2)Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy finansowej.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 XNUMX $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy finansowej, więcej informacji o autochartist, sygnały SMS, menedżer VIP i indywidualna infolinia.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 XNUMX $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy finansowej, więcej informacji na temat autochartist, sygnały SMS, menedżer VIP i indywidualna infolinia, specjalne promocje jeden do jednego, osobiste raporty z rynku wartości.

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które oferuje CfgTrades to: Platforma CfgTrades.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które CfgTrades udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CfgTrades
Strona internetowa CfgTrades

CfgTrades zapewnia inwestorom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, niektóre wiadomości o wydarzeniach finansowych (choć w języku angielskim), naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat CfgTrades |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cfgtrades.com

Número de teléfono: + 44 203 7695067

E-mail: [email chroniony] i cfgtrades.com (Skype)

>>> Ocena włączona CfgTrades <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma CfgTrades jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat CfgTrades tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał CfgTrades do swojej czarnej listy nieautoryzowanych brokerów.

Uwaga: we wrześniu 2020 CONSOB dodany do CfgTrades do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CfgTrades? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «CfgTrades: Ocena i komentarze»

 1. Santiago odpowiedź

  Transakcje CFG to oszustwo. Nigdy nie będziesz w stanie odzyskać zainwestowanych pieniędzy, gdy zainwestowałeś kwotę i zobaczą, że już nie zwiększasz, nie będziesz w stanie uzyskać dostępu do swojego konta, ani nie będziesz w stanie skontaktować się z obsługą, ani nie zareagują na pocztę, a nie będziesz mieć żadnego numeru telefonu, aby do nich zadzwonić, a także zniknie sieć. mówię to z doświadczenia
  JEST TO STRONA ZAPROJEKTOWANA DO ZBIERANIA I OSZUSTWA, NIE INWESTUJE ŻADNYCH INWESTYCJI NA GIEŁDĘ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Santiago, dziękuję za pytanie o CfgTrades. Broker CfgTrades to oszustwo, zatrzymują Twoje pieniądze i nie zwracają ich. Nie wysyłaj pieniędzy, to, co mówią, jest kłamstwem. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 2. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 3. Juan Manuel odpowiedź

  Mam otwarty rachunek w CFGTrades ze zgromadzonym depozytem, ​​ale nie pozwalają mi one na dostęp do rachunku w celu wypłaty pieniędzy. Kiedy o to poproszę, mówią mi, że muszę to zrobić za pośrednictwem przypisanego agenta, ale zarówno ten agent, jak i obsługa klienta nie kontaktują się ze mną w tym celu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan Manuel, wyślij brokerowi CfgTrades wiadomość e-mail z informacją, że nie chcesz, aby na Twoim koncie były przeprowadzane żadne dalsze operacje i że zwrócą Ci pieniądze.

   Wiem, że trudno im zwracać uwagę, ale trzeba spróbować.

   Pozdrowienia,.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.