✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat CfdGlobe

W tej sekcji przeanalizujemy brokera cfdglobe (zwany także Cfdglobe.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się CfdGlobe do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o CfdGlobe ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to jest CfdGlobe ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Ilaros Group Ltd i Ilaros Group OU.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadynach oraz w Estonii.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CfdGlobe, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial €5.000, około 200 instrumentów handlowych, analiza rynku.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial €10.000, blisko 200 instrumentów handlowych, analiza rynku, Senior account manager, bonus otwarcia, spready złota, analiza trading room, planowanie finansowe, planowanie zarządzania ryzykiem, specjalne promocje dla firm, dostęp do lukratywnych wydarzeń VIP, comiesięczne webinaria, prywatne sesje analityków (poziom 3 ).

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial €50.000, prawie 200 instrumentów handlowych, analiza rynku, Senior account manager, bonus otwarcia, spready platynowe, analiza trading roomu, planowanie finansowe, planowanie zarządzania ryzykiem, specjalne promocje dla firm, dostęp do lukratywnych wydarzeń VIP, cotygodniowe webinaria, prywatne sesje analityków (poziom 2 ).

Konto VIP: Tylko z zaproszeniem, blisko 200 instrumentów handlowych, analiza rynku, Senior account manager, bonus otwarcia, spready VIP, analiza trading room, planowanie finansowe, planowanie zarządzania ryzykiem, specjalne promocje dla firm, dostęp do lukratywnych wydarzeń VIP, nielimitowane webinaria, prywatne sesje analityków (poziom 1 ).

Rodzaje kont CFdGlobe
Rodzaje kont CFdGlobe

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez CfdGlobe to: Platforma Sirix.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CfdGlobe udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CfdGlobe
Strona internetowa CfdGlobe

CfdGlobe zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat cfdglobe 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: cfdglobe.com

📞Numer telefonu: + 44-203-807-0700

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy CfdGlobe. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona cfdglobe <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? cfdglobe jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w krajach, które są bardzo niebezpieczne dla tego typu działań, dodatkowo przy poszukiwaniu opinii o cfdglobe znaleźliśmy wiele negatywnych i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV cfdglobe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CfdGlobe? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «CfdGlobe: Ocena i komentarze»

 1. Katheryn Cedeno Suarez odpowiedź

  Witam, skontaktowała się ze mną pewna Anna z firmy CFDGlobe, początkowo wydawało mi się to bardzo dziwne, ponieważ pokazuje, że jest z kraju z bardzo dziwnym akcentem i trochę dziwnie mówi po hiszpańsku, ale tego nie zauważyłem , w tej chwili nie wpłaciłem pieniędzy, o które mnie poprosił, bo ich nie miał, ale martwi mnie to, że podałem mu dane mojej karty bankowej, aby dokonać wpłaty następnego dnia (coś, czego logicznie nie zrobię), Chciałbym wiedzieć, czy ryzykuję, że mnie okradną, kiedy wpłacam pieniądze z powrotem na konto 🤔

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Katheryn, zalecamy zmianę na nową, są w stanie obciążyć Cię pieniędzmi lub zakupami z Twojej karty, poproś bank, aby dał Ci nową, lepiej być spokojnym. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CfdGlobe. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Jose Martinez odpowiedź

  Zostawili mnie w gruzach, uciekną, zanim będzie za późno, skonsultują się też z policją i powiedzieli mi, że nie uda mi się odzyskać pieniędzy lub jest to bardzo trudne

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CfdGlobe. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *