✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze dotyczące akcji CFD

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Akcje CFD (zwany także cfdstocks.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy akcje CFD naprawdę są zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu akcji CFD. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o akcjach CFD ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to CFD Akcje? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Pacfic Sunrise UK LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: UK (fałszywe).

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest to broker nieuregulowany.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Według komentarzy otrzymanych od klientów CFD Stocls, sieć przyciąga klientów za pośrednictwem Facebooka, a reklama z kolei za pośrednictwem strony internetowej dubailifestyleapp.com, która okazała się oszustwem.

Witryna internetowa aplikacji stylu życia w Dubaju
Witryna internetowa aplikacji stylu życia w Dubaju

Zwykle w tym miejscu przystępujemy do analizy różnych rodzajów rachunków brokerskich, ale nie byliśmy w stanie znaleźć tego typu informacji na stronie CFD Stocks, chociaż skontaktowaliśmy się z ich działem obsługi klienta, więc jeśli nam to zapewnią, uzupełnimy tej sekcji z tymi informacjami.

CFD Stocks zapewnia własną platformę inwestycyjną o tej samej nazwie dla opcji binarnych, zwaną CFD Stocks.

Strona internetowa akcji CFD
Strona internetowa CFDStock

Teraz, w poszukiwaniu zasobów i pomocy dla tradera, możemy znaleźć na stronie CFD Stocks: sekcję z różnymi wiadomościami i artykułami związanymi ze światem finansów, choć najwyraźniej są one w całości w języku angielskim, Słowniczek z terminami pokrewnymi do tradingu, rodzaj kalendarza ekonomicznego (który jest również w języku angielskim), a także mają inną sekcję, w której wyjaśniają różne terminy związane z inwestycjami, chociaż tak, również w języku angielskim.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje o akcjach CFD 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: www.cfdstocks.com

📞Numer telefonu: + 64-9-9402705 (Nowa Zelandia) | + 47-21-984420 i + 47-21-984420 (Norwegia) | + 44-2033322930 i + 44-2033322930 (Londyn, Wielka Brytania) | + 43-134-69999007 i + 43-134-69999007 (Austria) | + 61-29-0561088 i + 61-29-0561088 (Australia).

📧 E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Akcje CFD <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Akcje CFD jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: chociaż jest to broker regulowany, niestety regulacja FSA jest bardzo niebezpieczna i w konsekwencji tysiące osób zostało oszukanych przez brokerów regulowanych przez ten organ; Posiada biura w krajach o bardzo złej reputacji (Cypr i Seszele); Szukając recenzji na temat akcji CFD, znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Aktualizacja z września 2017 r.⛔ : Otrzymaliśmy wiele wiadomości od klientów CFD Stocks wspominających o braku możliwości wypłaty ich pieniędzy.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

[identyfikator demokracji=”25″]

 

Przeprowadzamy głosowanie na najlepszego brokera - Tutaj możesz głosować i zobaczyć wyniki

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

17 komentarze do «Akcje CFD: ocena i komentarze»

 1. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 2. Laura odpowiedź

  GABRIEL GRAYSON, absolutny oszust.
  Nie odpowiadają na e-maile, nie odbierają telefonów. Uważam, że przegrałem 5.000 euro plus 250, które powodują, że wchodzisz, chociaż będę walczył do końca.

  Czy ktoś wie, czy istnieją fizyczne biura w Londynie lub w innym miejscu w Wielkiej Brytanii?

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Zwykle w przypadku tego typu brokerów biuro w Europie jest fałszywe, pamiętasz, jak przyszedłeś, aby ich znaleźć?

   pozdrowienia

   • Laura

    Przeglądał internet patrząc na inne rzeczy i wyszło coś w rodzaju „reklamy”, w której dali możliwość zarobienia pieniędzy poprzez zainwestowanie 250 euro.

    Obiecali piętnastodniowy proces. Na początku wszystko było bardzo fajne, ale przyszedł czas, kiedy nie tylko doradzili, żeby włożyć więcej pieniędzy, ale była to prawie narzuta.
    Kiedy zdecydowałem się nie inwestować więcej, ten Gabriel Grayson nawet krzyczał na mnie przez telefon i trzymał wiadomość na WhatsApp w stylu „ale co robisz? Btc nadal rośnie, a ty marnujesz czas nie generując tych zysków, obudź się !!!”… .wśród innych drobiazgów.

    Ostatnią rzeczą, jaką mi powiedział, było to, że go zawiodłem i nie jestem już moim menedżerem. I to mnie zablokowało.
    Oto historia …… .wędkarstwo.

    Laura.

   • Polecani brokerzy

    Witaj Lauro, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z CFD Stocks, to znaczy, że nie inwestując więcej kapitału zablokowałeś, niesamowite… Mamy nadzieję, że te komentarze służą jako prewencja, pozdrowienia.

 3. juliański odpowiedź

  cześć to złodzieje i bardzo łajdacy
  Nazywam się pewna Laura Weiss z CFD Stocks
  Byłem przekonany i zacząłem od 300 euro
  za każdym razem, gdy do mnie dzwonił, chciałem poprosić o więcej pieniędzy
  A ponieważ nie dałem jej więcej pieniędzy, powiedziała mi, że nie może pracować
  a najlepsze było to, że wypłaciłem i zablokowałem konto
  i straciłem pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Julián, rzeczywiście oceniliśmy je negatywnie, pamiętasz, jak przyszedłeś, aby je znaleźć?

   Pozdrowienia.

 4. Józef Duvan odpowiedź

  Dzień dobry

  Tak uprzejmie możesz mnie poinformować, czy czarny kapitał to poważna firma prawnicza, czy jest to kolejna w Internecie?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, jeśli miałeś na myśli Back Capital, zalecamy, abyś się zatrzymał w tej sekcji, i jeśli możesz, powiedz nam, jak ich znalazłeś, pozdrowienie.

 5. Józef Duvan odpowiedź

  Dzień dobry

  Tak więc uprzejmie możesz mnie poinformować, czy Blackberry Capital to poważna firma prawnicza, czy jest to inna, to więcej internetu?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj José, prawda jest taka, że ​​szukaliśmy kapitału jeżynowego, ale nie byliśmy w stanie znaleźć firmy, jeśli możesz udostępnić nam jej stronę internetową, o wiele łatwiej byłoby nam powiedzieć, czy jest wiarygodna, czy nie, pozdrawiam .

 6. Juan Touma odpowiedź

  Straszny pośrednik, który oszukał mnie z 17000 USD i najpierw pozwałem ich. Zacząłem od 250 USD za pośrednictwem linku na stronie internetowej, a następnie zadzwonił do mnie dyrektor, aby zaprosić mnie do udziału w ich portfolio, które obsługiwało duże kapitały, minimum to wejść 10.000 2500 usd i zgodziłem się i ja Rozdali bonus 3 zł pod warunkiem pozostania minimum 25 miesiące i w momencie chęci wypłaty proszą mnie o zapłacenie podatku plus ich prowizję, która dodała 6500% co Zgodziłem się, więc wysłałem im 252000 USD więcej i nigdy Wysłali pieniądze, a potem zadzwonili do mnie, aby dać mi wymówkę, że popełnili błąd i wysłali go komuś innemu i że potrzebowali mnie do zapłacenia im podatku od wszystkich kapitał, który był na koncie, około XNUMX XNUMX USD, gdybym go nie zapłacił, zapłaciliby i zatrzymali wszystko, jak się nie zgadzałem, zablokowali moje hasło i straciłem wszystko zainwestowane, więc teraz mam z powrotem kapitał próbując coś odzyskać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią, bądź ostrożny z Black Capital, ponieważ uważamy, że jest to również oszustwo, pozdrawiam.

 7. Maria Eugenia odpowiedź

  Są łajdakami, oszustami i złodziejami.. proszą i proszą o pieniądze, dzięki czemu wierzysz, że zarobisz dużo pieniędzy, a kiedy chcesz się wypłacić, stawiają ci różne przeszkody, a na dodatek proszą o więcej pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj María Eugenio, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią. Czy pamiętasz, jak znalazłeś akcje CFD?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, bardzo dziękuję za komentarze, czy możemy wiedzieć, w jaki sposób znalazłeś akcje CFD? Wszystkiego najlepszego…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *