Komentarze na temat CFD Global

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Globalny CFD (zwany także cfdglobal.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy CFD Global naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o CFD Global ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy CFD jest globalny? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Key Way Investments Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest on regulowany przez CySEC (cypryjski organ regulacyjny).

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że CFD Global oferuje, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: konto podstawowe, konto oryginalne i konto podpisu.

Podstawowe konto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, dostęp do globalnych aktywów, codzienna analiza, dostęp do webinariów i badań.

Po nim następuje Konto oryginalne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, dostęp do globalnych aktywów, codzienna analiza, dostęp do webinariów i dochodzeń, alerty handlowe i analiza zdarzeń.

Ostatnim typem konta jest Konto podpisu- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 24 $, dostęp do globalnych aktywów, codzienna analiza, dostęp do webinariów i dochodzeń, alerty handlowe i analiza zdarzeń, wsparcie 5/XNUMX.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera CFD Global na poniższym obrazku:

Globalne typy rachunków CFD
Globalne typy rachunków CFD

Te platformy do obsługi że CFD Global oferuje: MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CFD Global udostępnia na swojej stronie internetowej.

Globalna witryna CFD
Globalna witryna CFD

CFD Global zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych aktywów i instrumentów, którymi można handlować, kalendarz ekonomiczny, sekcję z wiadomościami rynkowymi i sekcję z często zadawanymi pytaniami.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje o CFD Global 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: en.cfdglobal.com

📞Numer telefonu: +35 780 095 598 (Cypr) | +34 910 607 360 (Hiszpania) | +52 558 526 6704 (Meksyk) | +51 164 09 472 (Peru) | +44 203 769 2578 | +44 203 769 8572 (Wielka Brytania)

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu CFD Global. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Globalny CFD <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Globalny CFD jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: chociaż jest to regulowany broker, niestety Cypr jest bardzo niebezpiecznym przepisem, w wyniku czego tysiące ludzi zostało oszukanych przez brokerów regulowanych przez ten organ; Posiada biura w krajach o bardzo złej reputacji (Cypr); Szukając recenzji na temat CFD Global, znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

Aktualizacja czerwiec 2018 : Pomimo tego, że jesteśmy regulowanym brokerem, otrzymaliśmy komentarze mówiące o niemożności wypłaty pieniędzy, sugerujemy ostrożność

Aktualizacja czerwiec 2019 : firma, która jest właścicielem strony internetowej CFD Global, o nazwie Key Way Investments Ltd, współpracuje teraz również z nowym brokerem o nazwie CAPEX, tutaj możesz przeczytać recenzję o CAPEX.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CFD Global? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

124 komentarze do «Globalny CFD: ocena i komentarze»

 1. Armando odpowiedź

  Na początku nie ufałem mojemu chargebackowi zbytnio, ale mimo to postanowiłem spróbować i przyszedłem powiedzieć, CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ MOJE PIENIĄDZE! Jestem bardzo zadowolona, ​​bo było dużo i już z tego zrezygnowałam

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Armando, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 3. Oszukane przez Qsmart odpowiedź

  Ta firma, jak wiele, już przestała istnieć i wiele osób pozostawiło bez kapitału. Są profesjonalnymi oszustami i stworzyli już nową firmę.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CFD Global. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Jak to jest z nową firmą? Czy masz stronę internetową tej nowej firmy, o której wspominasz?

   pozdrowienia

 4. Luis odpowiedź

  Bardzo miło przy pierwszych telefonach, ale kiedy z różnych powodów odmówisz, stają się nie do zniesienia. Widzę więc wyraźnie negatywny komentarz, że jest to oszustwo finansowe

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CFD Global… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Jak długo czekałeś na wypłatę?

   Pozdrowienia.

  • gameiro odpowiedź

   I nawet ci nie mówię, jeśli powiesz im, że chcesz się wycofać, są niesamowici, to jak nagrywanie ich rozmów i potępianie ich, ponieważ jestem pewien, że to, co robią, jest nielegalne, zmuszając ludzi do inwestowania

 5. C Pałace odpowiedź

  To naprawdę firma, która wydaje się być poważna ze względu na regulacje europejskie, ale cysec tak naprawdę o nic nie dba, łatwo jest wpłacić i naciskają na ciebie wezwaniami do wpłaty, ale wypłaty są niemożliwe. Z mojego doświadczenia to bardzo, bardzo zła firma, polecam tego unikać

  • edymiks odpowiedź

   I dobry przyjacielu, nie możesz powiedzieć, że to pech, jesteś tak głupi, że zainwestowałeś u brokera, który jest z Cypru, kiedy możesz inwestować w brokerów z dowolnego miejsca na świecie, nawet prawdopodobnie z Twojego kraju, chociaż ja to robię nie wiem skąd jesteś , ale wybierasz jedną z wyspy (cypru) tysiące kilometrów od twojego domu.. Krótko mówiąc, jesteś trochę głupi

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.