Komentarze na temat CFBroker

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CFBroker (zwany także cfbroker.io), jest brokerem Forex, Futures i CFD. Czy CFBroker naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję CFBroker. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Widdershins Group Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CFBroker, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Easy Start, Klasyczne Konto Start, Konto Standardowe, Konto Złote, Konto Premium i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Easy Start: Minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, doradca finansowy, handel mikrolotami (0,01 lota), bonus powitalny do 20%, spread od 1.71 punktu.

Klasyczne konto domowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500, doradca finansowy, handel mikrolotami (0,01 lota), bonus powitalny do 30%, spread od 1.69 punktu.

Konto standardowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.000, doradca finansowy, handel mikrolotami (0,01 lota), bonus powitalny do 40% oraz udział w promocjach, spread od 1.18 punktu.

Konto Złote: Minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, doradca finansowy, handel mikrolotami (0,01 lota), bonus powitalny do 40%, spread od 0.7 punktu.

Konto premium: Minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, doradca finansowy i specjalista ds. finansów osobistych, handel mikrolotami (0,01 lota), bonus powitalny do 50%, spread od 0.36 punktu.

Konto platynowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, doradca finansowy i specjalista ds. finansów osobistych, handel mikrolotami (0,01 lota), bonus powitalny do 50%, spread od 0.36 punktu.

Rodzaje kont CFBroker
Rodzaje kont CFBroker (1)
Rodzaje kont CFBroker
Rodzaje kont CFBroker (2)

Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje CFBroker to: własna platforma y MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CFBroker udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CFBroker
Strona internetowa CFBroker

CFBroker zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o oferowanych przez nich usługach, promocjach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat CFBroker |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cfbroker.io

Número de teléfono: nie ma

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona CFBroker <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? CFBroker jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker nieregulowany, z siedzibą w bardzo niebezpiecznym kraju (Dominika), dodatkowo przy poszukiwaniu opinii o CFBroker znajdujemy kilka, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 CSSF (Luksemburg) dodany do CFBroker do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CSSF z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV CFBroker do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano FMA (Austria) CFBroker do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z maja 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : CFBroker wraz z brokerami 24FinTime, AdamantFX, Grupa Zasobów, Finlay, OctoFinanse, SpaceMarket, SupraTrade y TopTrade Group Należą do niesławnej Widdershins Group Ltd., firmy o fatalnej reputacji, z wieloma skargami, która została już oskarżona o oszustwo przez europejskie organy regulacyjne.

PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o CFBrokerze? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «CFBroker: Ocena i komentarze»

 1. Luis odpowiedź

  Witam zaczynam od cfbroker .io co zauważyłem że doradca który mam mówi że robi około dwóch operacji tygodniowo sprawdzam konto i idzie do 325 dolarów zacząłem z nimi jakieś dwa miesiące temu Jeśli nie jest uregulowany, oznacza to, że pieniądze przepadną i nie będzie możliwości ich odzyskania, czy wszystkie platformy są takie same?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć luis, na szczęście nie wszystkie są takie same, ale jest to OSZUSTWO, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CFBroker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 2. Omar odpowiedź

  Zostałem oszukany 1300 dolarów, myślisz, że można je odzyskać? Czy ktoś był w stanie to zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Omar, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CFBroker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *