W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NO deberías invertir en Cedar Financial. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. A continuación te mostraremos información esencial sobre Cedar Financial y te diremos porqué llegamos a tal conclusión:

Podstawowe informacje

🌐 WWWcedarfinancial.ltd
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail [email chroniony]
📈 PlataformaCedar Financial
📌 Adres90 Crawford Street, Dunedin Central, Dunedin, 9016 , Nueva Zelanda

⚠️ El sitio de Crystal Investment Profit no menciona el nombre legal de la empresa que lo opera y la dirección publicada no corresponde a ninguna compañía financiera. ⚠️

Rodzaje kont

Ahora pasamos a analizar los tipos de cuenta que ofrece Cedar Financial, en este caso, observamos que ofrece 3 diferentes tipos de cuenta:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Rozrusznik$ 100
Zaawansowane$ 10.000
Premia$ 50.000

Informacje w sieci

Sitio web de Cedar Financial

Cedar Financial proporciona una explicación básica sobre los productos financieros que ofrece, noticias y análisis del mercado, calendario económico, gráficos en vivo, realmente no mucho más que esto.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Valoración final de Cedar Financial ????

Wreszcie, w kilku słowach, nuestra recomendación es: NO INVIERTAS CON Cedar Financial.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Novedades sobre Cedar Financial:

dataAktualizacja wiadomości
październik 2022Denuncia contra Cedar Financial de FMA (Nowa Zelandia).

Opinie o los usuarios

¿Que piensas de Cedar Financial? ¿Cuál ha sido tu experiencia?

Jaka jest Twoja opinia? Te invitamos a colaborar con nosotros y votar. También puedes dejar un comentario sobre tu experiencia con Cedar Financial.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Cómo Reclamar Dinero estafado por Cedar Financial

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Cómo Denunciar a Cedar Financial

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

¿Cómo puedo denunciar a Cedar Financial?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

¿Es Cedar Financial una estafa – es scam?

Sí. Creemos que Cedar Financial es Scam. Hemos recibido mensajes de clientes que mencionan no poder retirar su capital, esto sumado a otras características muy negativas de la empresa.

¿Es Cedar Financial confiable?

No. Cedar Financial no es confiable, es una empresa muy poco segura: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

¿Cómo recuperar dinero de Cedar Financial?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

¿Hay alternativas (recomendadas) a Cedar Financial?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Cedar Financial to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Charlie odpowiedź

  Cześć, zostali wymienieni w tym miesiącu na stronie oszustów FCA, ale nie jestem pewien, co stanie się z naszymi utraconymi pieniędzmi.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola CHARLIE, gracias por comentar sobre Cedar Financial. En la actualidad se le considera una ESTAFA. La FCA (El Regulador Financiero del Reino Unido) ha puesto una alerta sobre ellos, por no tener la regulación para realizar su actividad (Zobacz link FMA).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.