Komentarze na temat CCFDbank

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CCFDbank, jest brokerem CFD. Czy CCFDbank naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu CCFDbank. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: CCFDbank LTD.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ CCFDbank nie wspomina nic o byciu firmą regulowaną, uważamy, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CCFDbank, zwracamy uwagę, że oferują 3 różne rodzaje kont: Micro, Silver i Gold.Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym rodzaju konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, dźwignia do 1:500, bez prowizji, handel telefoniczny.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 1.000 USD, dźwignia do 1:500, bez prowizji, handel telefoniczny.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, dźwignia do 1:300, bez prowizji, handel telefoniczny, osobisty broker.

Rodzaje kont bankowych CCFD
Rodzaje kont bankowych CCFD

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty CCFDbank są: nie wspominają o tym, uważamy, że jest to własna platforma CCFDbank.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CCFDbank udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa banku CCFD
Strona internetowa banku CCFD

 

CCFDbank zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: bardzo podstawowe wyjaśnienie usług oferowanych przez CCFDbank, niektóre wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o CCFDbank

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.ccfdbank.com/?lang=es

Número de teléfono: 0049 (0) 69 661 051 51

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Wycena na CCFDbank <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma CCFDbank jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, dostarcza bardzo mało informacji o usługach, które oferuje firma, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając wycen na CCFDbank naprawdę znaleźć głównie oceny negatywne, co wskazuje, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Aktualizacja z października 2019 r.: CNMV, hiszpański regulator, ostrzega przed CCFDbank

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o CCFDbanku? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *