✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat Cardinal Fx Trade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Kardynał Fx Trade (zwany także cardinalfx.trade), jest brokerem Forex i CFD. Czy Cardinal Fx Trade jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat Cardinal Fx Trade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: KARDYNAŁ OGRANICZONY, Kardynał Fx Trade INTL Limited y Cardinal Fx Trade Africa (Pty) Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Anglii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokerów, wspomina o byciu regulowanym przez CySEC, VFSC i FSCA, ale znowu nic z tego nie jest prawdą.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Cardinal Fx Trade, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP.

Konto standardowe: minimalny depozyt 500 $.

Konto premium: minimalny depozyt 2.500 $.

Konto VIP: minimalny depozyt 10.000 $.

 • La platforma do działania które oferuje Cardinal Fx Trade to: platforma MT4 y System pomocniczy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Cardinal Fx Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Cardinal Fx Trade
Strona internetowa Cardinal Fx Trade

Cardinal Fx Trade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, recenzje, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Kardynał Fx Trade |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: cardinalfx.trade

📞Numer telefonu: +1 (917) 383-3676

📧 E-mail: nie ma.

>>> Ocena włączona Kardynał Fx Trade <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Kardynał Fx Trade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii na temat Cardinal Fx Trade, znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na ten temat pośrednik . Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV Kardynał Fx Trade do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”1130″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Cardinal Fx Trade: Ocena i komentarze»

 1. Naike Azena odpowiedź

  ratuj mnie, zapłaciłem też 500 € mojemu diakonowi, który per ottenere soldi fevi investire semper di più è una truffa da denuncia alla polizia. To profil na LinkedIn, w który zainwestowałem i truffator. Wiem, że służę, mam posso dare altre informazioni. Z góry dziękuję

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Naike, im więcej posiadamy informacji, tym większe masz szanse na odzyskanie pieniędzy i pomoc większej liczbie osób w uniknięciu tego oszustwa. Dziękujemy za pisanie o Cardinal Fx Trade. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Francisca odpowiedź

  Nie mogę wypłacić pieniędzy, czy ktoś może mi powiedzieć, jak to zrobił?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Francisca, dziękuję za informacje o Cardinal Fx Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *