W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NO deberías invertir en Capitalsinvestment.uk. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. A continuación te mostraremos información esencial sobre Capitalsinvestment.uk y te diremos porqué llegamos a tal conclusión:

Podstawowe informacje

🌐 WWWcapitalsinvestment.uk
🏠 spółka*Desconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaCapitalsinvestment
📌 Adres29 Harley Street, London, United Kingdom, W1G 9QR (falso)

⚠️ Capitalsinvestment.uk no menciona el nombre de la empresa que lo opera y la dirección publicada no corresponde a ninguna entidad financiera. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Ahora pasamos a analizar los tipos de cuenta que ofrece Capitalsinvestment.uk, en este caso, observamos que ofrece 4 diferentes tipos de cuenta:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Amatorki$ 500
Standard$ 15.000
profesjonalny$ 30.000
Ultra$ 50.000

Informacje w sieci

Página web Capital Investments

Capitalsinvestment.uk proporciona una explicación básica sobre los productos financieros que ofrece, noticias y análisis del mercado, calendario económico, calculadora de activos, realmente no mucho más que esto.

Lista numerów telefonów

+ 1 971-328-1561

???? Valoración final de Capitalsinvestment.uk ????

Wreszcie, w kilku słowach, nuestra recomendación es: NO INVIERTAS CON Capitalsinvestment.uk.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Novedades sobre Capitalsinvestment.uk:

dataAktualizacja wiadomości
stycznia 2023Denuncia contra Capitalsinvestment.uk de FCA.

Opinie o los usuarios

¿Que piensas de Capitalsinvestment.uk? ¿Cuál ha sido tu experiencia?

Jaka jest Twoja opinia? Te invitamos a colaborar con nosotros y votar. También puedes dejar un comentario sobre tu experiencia con Capitalsinvestment.uk.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Cómo Reclamar Dinero estafado por Capitalsinvestment.uk

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Cómo Denunciar a Capitalsinvestment.uk

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

¿Cómo puedo denunciar a Capitalsinvestment.uk?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

¿Es Capitalsinvestment.uk una estafa – es scam?

Sí. Creemos que Capitalsinvestment.uk es Scam. Hemos recibido mensajes de clientes que mencionan no poder retirar su capital, esto sumado a otras características muy negativas de la empresa.

¿Es Capitalsinvestment.uk confiable?

No. Capitalsinvestment.uk no es confiable, es una empresa muy poco segura: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

¿Cómo recuperar dinero de Capitalsinvestment.uk?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

¿Hay alternativas (recomendadas) a Capitalsinvestment.uk?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy CapitalInvestment.uk to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Jose Luis Zapata odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola José Luis Zapata, gracias por escribir sobre Capitalsinvestment.uk . En la actualidad a este broker se le considera una ESTAFA.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.