Komentarze na temat kapitałuGBP

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CapitalGBP, jest brokerem CFD i Kryptowalut. Czy naprawdę zaleca się CapitalGBP do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję CapitalGBP. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Game Capital Ads Limited (a także Kapitał BTC FX, Gra BTC FX, ProCapital FX, Crypto Club FX y Pierwszy klub FX, wszyscy brokerzy doradzani przez CNMV). Chociaż strona wspomina, że ​​jestem w imieniu NORBERTO HERNAN CORTES VEGA i ma adres w Culiacán, Sinaloa, Meksyk.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Wielkiej Brytanii, choć jeśli faktycznie mają tam siedzibę, powinny być regulowane przez FCA, co nie ma miejsca i co budzi wątpliwości co do ich rzeczywistej lokalizacji. Chociaż w innej sekcji swojej strony internetowej wspominają, że mają siedzibę na Wyspach Marshalla, nie jest to jasne.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ CapitalGBP nie wspomina nic o byciu regulowaną firmą, uważamy, że jest to nieregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że CapitalGBP oferuje, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont: Konto Standardowe, Konto Standardowe (2), Konto Złote i Konto Premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD.

Konto standardowe (2): minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 XNUMX $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy, więcej informacji o autochartist, sygnały SMS, menedżer VIP, indywidualna infolinia.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 XNUMX $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy, więcej informacji o autochartist, sygnały SMS, menedżer VIP, indywidualna infolinia, specjalne promocje jeden do jednego, osobiste raporty na giełdzie.

Rodzaje kont CapitalGBP
Rodzaje kont CapitalGBP

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty CapitalGBP są: nie wspominają o tym, uważamy, że własna platforma CapitalGBP.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które CapitalGBP zapewnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CapitalGBP
Strona internetowa CapitalGBP

CapitalGBP zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: bardzo podstawowe wyjaśnienie i bez wchodzenia w szczegóły usług oferowanych przez CapitalGBP, kilka wiadomości o interesujących wydarzeniach finansowych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o CapitalGBP

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: en.capitalgbp.com

Número de teléfono: +44 20 3936 5597 i +44 74 4849 8859 (Whatsapp)

E-mail: [email chroniony] i capitalgbp.com (Skype)

>>> Wycena kapitału GBP <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma CapitalGBP jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, podaje bardzo mało informacji o usługach, które oferuje firma, należy do firmy już ostrzeżonej przez CNMV, nie jest to jasne gdzie ma swoją siedzibę, szukając wycen na CapitalGBP tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnej innej wyceny, co wskazuje, że jest to „nowa” spółka. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Aktualizacja z października 2019 r.: Hiszpański regulator CNMV ostrzegał przed CapitalGBP, sugerujemy szczególną ostrożność. CNMV informuje również, że CapitalGBP jest powiązany z ES.FIRSTBTCFX.COM, ES.PROCAPITALFX.COM, ES.BTCGLOBEFX.COM, ES.FIRSTFXCLUB.COM, ES.CAPITALBTCFX.COM, ES.CRYPTOCLUBFX.COM i ES.GAMEBTCFX.COM

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CapitalGBP? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Komentarz do «CapitalGBP: ocena i komentarze»

  1. Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
    Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
    Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.