✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat capital4bank

W tej sekcji przeanalizujemy brokera capital4bank, jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy naprawdę warto zainwestować w capital4bank? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Chcemy wyjaśnić, że strona internetowa Capital4bank nie jest w języku hiszpańskim, ale mimo to, ze względu na wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych, zdecydowaliśmy się przejrzeć firmę.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Capital Com Investment LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ capital4bank nie wspomina absolutnie nic o żadnej regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest brokerem NIEREGULOWANYM.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez capital4bank, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 100 $, do dźwigni 1:500, bez prowizji.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 500 $, dźwignia do 1: 300, bez prowizji, dostępny handel telefoniczny, dostępne zarządzanie funduszami.

Konto premium: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 1 $, dźwignia do 100: XNUMX, bez prowizji, dostępny handel telefoniczny, dostępne zarządzanie funduszami.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 1 $, dźwignia do 100: XNUMX, bez prowizji, dostępny handel telefoniczny, dostępne zarządzanie funduszami.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera capital4bank (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Capital4bank
Rodzaje kont Capital4bank

Te platformy do obsługi jakie oferty Capital4bank to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Capital4bank udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Capital4bank
Strona internetowa Capital4bank

capital4bank zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom (pamiętaj, że jest to w języku angielskim): wyjaśnienie oferowanych produktów, wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata tradingu, kalkulator pipsów, kalendarz ekonomiczny, między innymi...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o capital4bank

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: Capital4bank.com

Número de teléfono: nie podano

E-mail: nie podano

>>> Wycena kapitału4banku <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma capital4bank jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: dostarczają bardzo mało informacji na ich temat, mają siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach, nie wspominają absolutnie nic o byciu spółką regulowaną, co wskazuje, że jest brokerem nieregulowanym, poza tym szukając innych wycen lub opinii o firmie nie znaleźliśmy niczego, co wskazywałoby, że jest to „nowy” broker, bez żadnego doświadczenia.

Aktualizacja z października 2019 r.: CNMV, hiszpański regulator, ostrzega przed capital4bank

Zaktualizowano 2 października 2019 r.: CONSOB, włoski regulator, ostrzega przed Capital4bank

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”178″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

15 komentarze do «capital4bank: Ocena i komentarze»

 1. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 2. Del Valle odpowiedź

  To oszuści, mój mąż zainwestował pieniądze tam, gdzie nie miał, obiecują wille i zamki, sprawiają, że zarabiasz, potem proszą o więcej pieniędzy, naciskają. Mój mąż chciał dokonać wypłaty i poprosili go o zainwestowanie do 10.000 10.000 euro, aby móc wypłacić, co jest niespotykane. Mężczyzna o imieniu Max, jest niegrzeczny, oszust, wszystko wygląda ładnie, mam pogawędkę o tym złym urodzonym, gdzie mówi mojemu mężowi: „Jeśli nie wpłacisz 447448227898 XNUMX €, nie pozwolę ci wziąć ani grosza” .. A ja zostaw numer, aby nie ufać, jeśli tam zadzwonią. +XNUMX ..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Del Valle, bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem (lub w tym przypadku męża) z capital4bank, bardzo nam przykro za wszystko, co ci się przydarzyło… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoim doświadczeniu z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Szkoda, że ​​to robią, że proszą o pieniądze na wypłatę pieniędzy, to naprawdę bardzo źle mówi o tej firmie.

   Pozdrowienia.

 3. San odpowiedź

  A skoro pieniądze się odzyskały to dzwonię i już się ze mną nie kontaktują i zamieszczam maila z informacją, że już nie istnieje

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj San, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z capital4bank… Czy możesz nam opowiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Czy próbowałeś się z nimi skontaktować z innego numeru lub e-maila?

   Pozdrowienia.

 4. Mam nadzieję, że Suarez odpowiedź

  Nie polecam, to oszuści, są bardzo mili, obiecują Ci niebo, otwierasz konto i sprawiają, że zarabiasz, potem zaczynają dzwonić i dzwonić po więcej pieniędzy i w niegrzeczny sposób, a nawet się złoszczą , przejąłem kontrolę nad moim kontem i wrzuciłem je własnymi środkami, podczas dokonywania wypłat mówią mi, że muszę czekać 3 miesiące na umowę, która nigdy nie istniała, minęły 3 miesiące i kłamstwa zablokowały mój mąż i mam prawie € 4500, które ukradli, mam audio, filmy i wszystko, aby to udowodnić, więc nie daj się nabrać !!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Esperanza, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z capital4bank, bardzo nam przykro z powodu Twojej sytuacji… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Jesteśmy zainteresowani udostępnieniem tych filmów, audio, o których wspominasz ...

   Pozdrowienia.

   • Mam nadzieję, że Suarez

    Witam, jeśli to była wprowadzająca w błąd reklama w Internecie, mam imię i e-maile Whattsap zdjęcia rozmowy i wszystko jest na początku bardzo miłe i naciskają na więcej pieniędzy, a potem nawet się z ciebie śmieją, co za wstyd !! Wszystko, co może pomóc z przyjemnością.

   • Polecani brokerzy

    Witaj Esperanza, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z capital4bank… Czy masz taką reklamę, o której wspominasz na wszelki wypadek? Masz e-maile lub numery telefonów?

    Pozdrowienia.

 5. Anonimo odpowiedź

  wszystko jest bolesne, wykorzystali dobrą wiarę klienta. Najgorsze, pani Collins, nazywa siebie brokerem. nie ufaj.
  Obiecują ci zyski, podstępem sprawiają, że wpłacasz pieniądze, których nie masz, a następnie w fikcyjny sposób sprawia, że ​​tracisz wszystko, już otrzymali dochód, zachowali prowizje z operacji i w momencie wchodząc, och niespodzianka, cały kapitał jest stracony.
  To piraci

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj „anonimowy”, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z capital4bank, bardzo nam przykro, że zapoznaliśmy się z Twoją sytuacją… Czy możesz nam opowiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

 6. PEREZ odpowiedź

  Cześć Vania… Potrzebuję więcej informacji o CAPITAL4BANK… iw jakim stopniu zostałeś dotknięty… ..ponieważ ja też mam poważny problem z tą platformą.
  POZDROWIENIA

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Perez, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z capital4bank, to co wspomniałeś o tym brokerze jest naprawdę bolesne.Czy możesz nam opowiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Pamiętasz, jak przyszedłeś, aby je znaleźć?

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj „Vania”, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z capital4bank, to, co wspomniałeś o tym brokerze, jest naprawdę smutne.Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *