Broker Bux

Capital Professionals Reserve Komentarze

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Capital Professionals Reserve (zwany także imieniem: cp-r.net), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy Capital Professionals Reserve jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Capital Professionals Reserve ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Capital Professionals Reserve ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Capital Professionals Reserve wspomina o byciu częścią: Capital Professionals Reserve.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenanidy.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że strona internetowa Capital Professionals Reserve wymienia tylko fałszywe przepisy, ten broker nie figuruje w żadnym z rejestrów organizacji, o których mowa.

UWAGA: Capital Professionals Reserve jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Capital Professionals Reserve, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 6 różne rodzaje kont:

Konto samozarządzające: minimalny depozyt początkowy € 250, przegląd rynku, dźwignia do 1:10.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy € 10.000, przegląd rynku, dźwignia do 1:20, planowanie finansowe.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy € 50.000, przegląd rynku, dźwignia do 1:40, planowanie finansowe, sygnały transakcyjne.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy € 100.000, przegląd rynku, dźwignia do 1:60, planowanie finansowe, sygnały transakcyjne, premia do 60%.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy € 250.000, przegląd rynku, dźwignia do 1:100, planowanie finansowe, sygnały transakcyjne, premia do 80%.

Konto VIP: Tylko z zaproszeniem, przegląd rynku, dźwignia do 1:150, planowanie finansowe, sygnały transakcyjne, premia do 120%.

La platforma do działania Oferta Capital Professionals Reserve to: Capital Professionals Reserve Handlowiec internetowy.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Capital Professionals Reserve udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna Capital Professionals Reserve
Witryna Capital Professionals Reserve

Capital Professionals Reserve zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, samouczki, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Capital Professionals Reserve

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: cp-r.net

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego dokonaliśmy przeglądu Capital Professionals Reserve. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Capital Professionals Reserve

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Capital Professionals Reserve jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


UWAGA : w grudniu 2021 BaFin dodane do Capital Professionals Reserve do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z grudnia 2021 r. ⚠️

UWAGA!: w czerwcu 2022 FSMA dodane do Capital Professionals Reserve do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️Ostrzeżenia FSMA z czerwca 2022 r.

Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co sądzisz o Capital Professionals Reserve? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Capital Professionals Reserve: Oceny i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola June, gracias por comentar sobre Capital Professionals Reserve . En la actualidad se le considera una ESTAFA. La FSMA (El Regulador Financiero Belga) ha puesto una alerta sobre ellos, por no tener la regulación para realizar su actividad (Zobacz link FSMA).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.