Broker Bux

Komentarze na temat Stolicy Ostrości

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Stolica Ostrości (zwany także capitaloffocus.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Capital of Focus naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Capital of Focus ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to stolica skupienia? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Dog Niemiecki Sp.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Capital of Focus, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, narzędzia do zarządzania ryzykiem, opiekun klienta, dźwignia 1:200, pożyczka z marżą do 25%.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, narzędzia do zarządzania ryzykiem, opiekun konta osobistego, dźwignia 1:200, kredyt marżowy do 30%, miesięczne operacje z brokerem, budowa portfela.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, narzędzia do zarządzania ryzykiem, opiekun konta osobistego, dźwignia 1:300, kredyt pod zastaw do 50%, miesięczne operacje u brokera, budowa portfela, natychmiastowe wypłaty, fundusze ochrony inwestycji.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, narzędzia do zarządzania ryzykiem, opiekun konta osobistego, dźwignia 1:300, pożyczka pod zastaw do 75%, miesięczne operacje z brokerem, budowanie portfela, natychmiastowe wypłaty, fundusze ochrony inwestycji, zaproszenia na wydarzenia VIP, konto w pełni zarządzane.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 500.000, narzędzia do zarządzania ryzykiem, menedżer konta osobistego, dźwignia 1:400, pożyczka do 100% marży, miesięczne operacje brokerskie, budowanie portfela, natychmiastowe wypłaty, inwestycyjne fundusze hedgingowe, zaproszenia na wydarzenia VIP, konto w pełni zarządzane, nieograniczony dostęp do brokera, wyższe wynagrodzenie.

Rodzaje kont Capital of Focus
Rodzaje kont Capital of Focus

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowany przez Capital of Focus to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Capital of Focus udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Stolicy Ostrości
Strona internetowa Stolicy Ostrości

Capital of Focus zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Stolica Ostrości 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: capitaloffocus.com | kapitałinfocus.com

📞Numer telefonu: + 420234717525

📧 E-mail: [email chroniony] 

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Capital of Focus. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

 

>>> Ocena włączona Stolica Ostrości <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Stolica Ostrości jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, gdyż jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w kraju bardzo niepewnym dla tego typu działań (Wyspy Marshalla), dodatkowo szukając opinii o Stolicy Ostrości znajdujemy wiele że są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 Finansinspektionen (Szwecja) dodane do Stolica Ostrości do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia Finansinspektionen z sierpnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2022 FSMA (Belgia) dodano do Stolica Ostrości do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie FSMA z lutego 2022 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o Capital of Focus? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Stolica skupienia: ocena i komentarze»

 1. Camille odpowiedź

  Ta firma została potępiona przez belgijską FSMA, jest oskarżana o popełnianie oszustw na swoich klientach

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Camille, dziękuję za komentowanie Capital Of Focus. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Elizabeth odpowiedź

  Oszuści, zwariowałem z powodu załamania nerwowego, którego doświadczyłem podczas rozmowy z nimi, bardzo mnie skrzywdzili, nie przestałem płakać, proszę, czy jest jakiś sposób na odzyskanie pieniędzy? ?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Elżbieto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Capital Of Focus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.