✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Alpha Capital. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Capital Alpha i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWcapital-alpha.co – cfd.capital-alpha.co
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresnie wspomina o tym

⚠️ Capital Alpha nie wspomina o tym, kto jest jej właścicielem, czyli o firmie nie wspomina, gdzie się znajduje, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Capital Alpha, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
TRIAL250 €
CLASSIC1,000 €
ZŁOTY (POPULARNY)25,000 €
PLATINUM100,000 €
VIP500,000 €

Informacje w sieci

Witryna Capital Alpha

Capital Alpha zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, wykresy na żywo, glosariusz, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena kapitału alfa ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Capital Alpha.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Capital Alpha:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Capital Alpha, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.
Wrzesień 2023Skarga na Capital Alpha od CNMV.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”7368″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Capital Alpha.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Alpha Capital

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić kapitał alfa

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Capital Alpha?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Capital Alpha to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Capital Alpha to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Capital Alpha jest godna zaufania?

Nie. Capital Alpha nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Alpha Capital?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Capital Alpha?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «Czy Alpha Capital to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Josep odpowiedź

  Jeśli zainwestowałeś te pieniądze, z przykrością muszę Ci powiedzieć, że już je straciłeś.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Josep, niestety masz rację, ale można go odzyskać za pośrednictwem naszego czatu, skontaktuj się z Tobą, aby mogli do Ciebie zadzwonić i ocenić Twoją sprawę, nie pozwól im zatrzymać Twoich pieniędzy.

   Pozdrowienia.

 2. Ivan odpowiedź

  Jeśli to oszustwo, to przynajmniej zdałem sobie sprawę, że dzieje się tak poprzez obstawienie pierwszych 250 €, teraz ciągle do mnie dzwonią na różne numery, chcą więcej, oczywiście, lubili łatwe pieniądze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ivan, dziękuję za napisanie o Capital Alpha. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. FM odpowiedź

  Cześć wszystkim.

  Muszę zaznaczyć, że jeśli szukasz Alpha Capital w Internecie, jest ich wiele, np. grupa, partnerzy, Wielka Brytania itp. itd.
  Mam tu na myśli tego, który mnie OSZUKAŁ, W SZCZEGÓLNOŚCI:

  Spółka Alpha Capital Partners LLC. rej.: OC324895.
  https://cfd.capital-alpha.co
  [email chroniony]
  Nicolas Bernard

  06 sierpnia 2023 roku znalazłem w internecie ogłoszenie o tym, jak inwestować i uzyskać dodatkowy dochód. Skontaktowałem się z nimi, czyli firmą Alpha Capital Partners LLP, za pośrednictwem osoby zwanej „Nicolas Bernard” i otworzyli mi konto na swojej platformie inwestycyjnej. Poprosili mnie o wpłatę 250 euro na założenie i aktywację konta, ale później prosili mnie o coraz większe kwoty. Po kilku dniach poprosili mnie o otwarcie pożyczki, aby zwiększyć kwotę inwestycji i tym samym poprawić zyski, ale logicznie rzecz biorąc, wszystko się pogorszyło. Ostatecznie zamknąłem swoje przegrane pozycje i opuściłem konto bez inwestycji, ale aby odzyskać wszystkie pieniądze, które miałem na koncie, musiałem zapłacić 20% kwoty do wypłaty do GOV.UK (hmrc) w BTC BITCOINS i dali Mam na myśli, że jeśli nie zapłacę w ciągu tygodnia, podniosą kwotę o %. Logicznie rzecz biorąc, odmówiłem, zrobiłem to i zablokowali pieniądze, które miałem na koncie brokerskim, nie otrzymując ich, dopóki nie zdeponowałem większej ilości pieniędzy. Następnie zgłosiłem to Policji Krajowej, która POWIEDZIAŁA MI, ŻE TO OSZUSTWO I BYŁY JUŻ SKARGI DOTYCZĄCE TEJ SPRAWY W HISZPANII.

  Muszę zaznaczyć, że wszystko wydawało się w porządku, osoba (trader), która mi doradzała, kontaktowała się ze mną codziennie, wskazywała i wyjaśniała mi, jak idzie rynek, otwierał dla mnie operacje i mogłem zobaczyć takie operacje oraz jak wykresy i wszystko działało jak normalny broker, sieć jest bardzo skuteczna. Zaczęło zwracać moją uwagę, że wszystko było bardzo nieprzejrzyste, w internecie, na stronie internetowej, u brokera nie było prawie żadnych informacji, a osoba, która mi doradziła, była bardzo uprzejma i normalna. Szukałem go na portalach społecznościowych i w internecie i nie mogłem znaleźć nic o nim ani o brokerze.Miałem wiele rodzajów kapitału Alpha takich jak group,uk,sl,itd...ale nie było nic o Partners LLP i powiedział mi, gdzie jego firma przeprowadzała audyty, ale okazało się, że przeprowadzała je firma zatrudniająca tylko 2 pracowników i posiadająca śmieszne dane ekonomiczne. Od początku moją uwagę przykuło rozszerzenie platformy brokerskiej Alpha Capital (https://cfd.capital-alpha.co) najwyraźniej przebywa w Kolumbii. Zapytałem sprzedawcę, a on odpowiedział, że nie wie i że dzisiejszy hosting sieci może odbywać się wszędzie. Dlatego nie zwracałem na to większej uwagi. Ponadto osoba, która była handlarzem, przesłała mi swój amerykański paszport z USA, aby zyskać moje zaufanie, ale przypuszczam, że było to fałszywe. Do tradera, który ciągle odpowiada mi na WhatsApp, jakby o tym nie wiedział lub uważał to za coś oczywistego. Złożyłem również skargę do GOV.UK hmrc, a także do brytyjskiej policji zajmującej się oszustwami w ramach akcji UK Action. Do dziś moje pieniądze są trzymane w nie wiem gdzie.

  PROSZĘ NIE INWESTOWAĆ TUTAJ.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć FM, dziękuję za napisanie o Capital Alpha. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Oszukany odpowiedź

  Oferują to samo, co wszyscy brokerzy, którzy cię oszukują, wysokie zwroty, a kiedy już cię ścigają, ponieważ zainwestowałeś dobrą kwotę pieniędzy, jesteś stracony, nigdy ci ich nie zwrócą!!! To złodzieje, którzy na początku mówią do ciebie miło, ale z zamiarem kradzieży wszystkiego!!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Swindled, dziękuję za napisanie o Capital Alpha. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Józefa Edwarda F. odpowiedź

  Ta firma nie jest godna zaufania. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José Eduardo F., dziękuję za napisanie o Capital Alpha. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 6. Piotr FC odpowiedź

  Dzień dobry. Zacząłem pracować z tą stroną capital-alpha .co/Home.html i nie wiem o jej niezawodności, czy wiesz coś o nich? Oferują mi wykonanie operacji z pieniędzmi, które wprowadziłem (5.250 EUR) i dają pewną rentowność, zacznij od 250 EUR, a następnie wyślij im 5.000 EUR, które mi dali, rentowność w 3 operacjach prawie 1.700 EUR, mają dźwignia 1:10, powiedzieli mi, ile chciałbym odzyskać, a ja im powiedziałem, że nie chcę odzyskać niczego, co zostawiłem na koncie, nalegali i zdeponowali 200 €, mam u nich 7.650 € , nie prosiłem ich o wycofanie go, ale nie wiem, czy dobrze robię, ufając im. Czego można się o nich dowiedzieć? DZIĘKUJĘ.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć PEDRO, dziękuję za napisanie o Capital Alpha. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *