Caonde Limited Recenzje

Analiza dotycząca Caonde Limited

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Caonde Limited (zwany także imieniem: caondelimited.com), firma inwestycyjna (wydobycie, handel, pożyczki i inne produkty). Czy firma Caonde Limited jest naprawdę polecana do inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to jest bezpieczna witryna? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Caonde Limited ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Caonde Limited jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Caonde Limited wspomina, że ​​jest częścią Caonde Limited.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według strony internetowej firma ma siedzibę w Nowej Zelandii, jednak nie znaleźliśmy ważnych informacji, które to potwierdzają, wszystko wskazuje na to, że są to nieprawdziwe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Caonde Limited nie posiada żadnych regulacji.

UWAGA: Caonde Limited jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że Caonde Limited oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 100, wydajność 2.8% dziennie.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 19.999, wydajność 4% dziennie.
 • Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy $ 45.000, wydajność 6% dziennie.
 • Konto stałe: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, wydajność 12% dziennie.

La platforma do działania że oferta Caonde Limited to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Caonde Limited udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Caonde Limited
Strona internetowa Caonde Limited

Caonde Limited zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Caonde Limited

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: caondelimited.com
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Caonde Limited?. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Caonde Limited

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Caonde Limited jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Caonde Limited? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

9 komentarze do «Caonde Limited: Ocena i recenzje»

 1. Elena odpowiedź

  Hola si tuviste tu dinero de regreso ya que yo estoy igual ahorita

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola Elena, si quieres recuperar tu dinero ve a nuestro chat o revisa el formulario en este link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Renato Rodríguez odpowiedź

  Creo que es una empresa que se dedica a estafar a los usuarios de sus servicios.
  Los pocos comentarios que he leído aquí me lo confirman además de mi propia experiencia.

  Yo si tuve la oportunidad de hacer retiros, sin embargo, en uno que intenté ya no me lo permitieron, porque supuestamente yo estaba violentando su reglamento al tener dos cuentas y eso no estaba permitido.
  Me pidieron 4 mil USD, para regularizar mi cuenta, se los envié, pero por causas que desconozco solo pasaron 3985 y me dijeron que tenía que ser completo, envié 200 USD adicionales con la idea de “sanear” mi cuenta y me dijeron que NO, que tenía que enviar otros 4 mil USD, mi hijo también invirtió, él era mi referido, y cuando quiso retirar le dijeron que su UPLINE, tenía un problema con su cuenta y que él debía depositar un mil USD, mi hijo no depositó nada porque ya no quería perder más dinero ahí. a la fecha yo he seguido “reinvirtiendo” los intereses que se van generando y el capital invertido, lo último que me pidieron son 800 USD, para “regularizar mi cuenta”, en realidad no sé qué hacer, en pesos mexicanos invertí más de 600 mil, y lo que refleja mi cuenta es un capital de más de 180 mil USD. La desconfianza es porque siempre que deposité alguna cantidad para “regularizar” mi cuenta, siempre hubo otro argumento para pedir un poco más.
  Ojalá que este mensaje lo lea algún representante de la empresa y si es legal me ayude a recuperar mi dinero.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola Renato, por desgracia, todos en esta empresa están involucrados y forman parte de la estafa. Gracias por comentar sobre Caonde Limited. Este broker es una ESTAFA. No les envíes dinero, quieren sacarte el máximo dinero posible con mentiras, las operaciones no son reales, el dinero no lo meten en el mercado, solo lo hacen ver y al final te dicen que has perdido y se lo quedan.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Anna Li odpowiedź

  Ta firma jest nielegalna, nie ma uprawnień do działania

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ane Li, dziękuję za komentowanie Caonde Limited. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Blanka odpowiedź

   Chcę wiedzieć więcej o tej firmie, ponieważ wszedłem bez badań i teraz mam problemy z wypłatą

   • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

    Cześć Blanka, dziękuję za komentowanie Caonde Limited. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

  • Biały odpowiedź

   Udostępnij więcej informacji proszę Chcę wiedzieć, ponieważ dokonałem wpłaty i nie mogłem wypłacić.,

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.