Komentarze C1BROKER

W tej sekcji przeanalizujemy brokera C1BROKER (zwanego również c1broker.com), jest brokerem oferującym różne kontrakty CFD i kryptowaluty, usługi inwestycyjne. Czy naprawdę poleca się C1BROKER do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzowaliśmy C1BROKER. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wzmianki będące częścią: nie wymienione.

Jeśli chodzi o jego ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez C1BROKER, zwracamy uwagę, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont lub planów inwestycyjnych.

Platformy do działania że oferty C1BROKER to: wierzymy, że jest to własna platforma C1BROKER.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które C1BROKER udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa C1BROKER
Strona internetowa C1BROKER

C1BROKER zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, wyjaśnienie niektórych produktów finansowych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat C1 BROKER |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: spa.c1broker.com

Número de teléfono: +61 280 466 489 (Australia), +86 10 5219 3499 (Chiny), 888 330 6272 (Chiny 2), 971 44196578 (Dubaj), +41 2 2518 7508 (Genua), +852 300 85 680 (Hongkong ), +1 (44) 20 3966 2353 (Anglia), +972 3035 0991 (Izrael), +52 55 41725727 (Meksyk), +55 11 3230 5692 (San Pablo), 080 822 1342 (Seul), +27 10 59 40091 (RPA) i 90 216 9002804 (Turcja)

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena włączona C1 BROKER <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma C1BROKER jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie podaje, gdzie ma swoją siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, szukając opinii o C1BROKER nie mogliśmy znaleźć jakieś, co każe nam sądzić, że to jest nowa firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Aktualizacja marzec 2020: broker C1BROKER jest powiązany z brokerem Zarządzanie majątkiem prywatnym

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o C1BROKER? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

7 komentarze do «C1BROKER: Ocena i komentarze»

 1. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 2. Rigoberto Lopez odpowiedź

  Ten broker należy do Private Wealth Management (PWM) Są oszustami, nie wpadają w ich szpony, biorą wszystkie pieniądze, jakie mogą, czystym oszustwem, a my płacimy, to jest strategia, którą stosują, nie możesz wypłacić swoich pieniędzy, ponieważ muszę spłacić dług. Jeśli się wycofasz, grozi ci niejaki Samuel Cohen, już mamy tych oszustów w rękach Boga, którzy zabierają środki do życia tysiącom ludzi na całym świecie. Pytają Cię o dokładny adres, abyś wysyłał im pieniądze przelewem bankowym, ponieważ Twój pełny adres tam trafia.

  Nie wierz im, nawet przysyłają ci kontrakt, który jest leoniną umową, piszą ją i klauzule są tylko na ich korzyść. Mówią ci, że nie mogą wypłacić twoich pieniędzy w pierwszym miesiącu, a analityk przyłapał cię na operacjach, które nie pozwalają ci wypłacić pieniędzy, kiedy pachną, że chcesz wypłacić, to jest w operacji, którą autoryzujesz , jeśli rynek idzie w górę, ten dobrze wykształcony oszust zamiast kupować; Sprzedaje i robi krótkie pozycje, i właśnie tam dzwoni do ciebie i mówi ci, że rynek grał przeciwko nim; ale tak nie jest, wszystko jest dobrze zaplanowane, nawet ma już innego poplecznika, który działa odwrotnie, na tym samym majątku iw ten sposób kradną twoje pieniądze.

  UWAGA: JEŚLI OTRZYMASZ POŁĄCZENIE Z WYSTARCZAJĄCĄ LICZBĄ, NIE ODPOWIADASZ, NAWET MIMO, ŻE TERAZ MAJĄ WYRAFINOWANY SYSTEM, MOGĄ DO CIEBIE DZWONIĆ I WIDZISZ, ŻE JEST TO POŁĄCZENIE KRAJOWE, Z TAKĄ SAMĄ ILOŚCIĄ CYFR Z TWOJEGO KRAJU, ALE JEŚLI SŁUCHASZ Z MEKSYKAŃSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO LUB ZAGRANICZNEGO TONU GŁOSU, SĄ TYMI OSZUSTWAMI, NATYCHMIAST WYCINAJ, ŻE DZWONIJ I NAGRYWAJ NUMER I NIE ODPOWIADAJ, KIEDY PONOWNIE ZADZWONIĄ DO CIEBIE. NIE DAJ SIĘ NICZYĆ AMBICJA LUB CHCIWOŚĆ, NIE MA ŁATWYCH PIENIĄDZE, A TAKŻE JE ZARABIASZ, DZIĘKI TRACISZ JE W MNIEJ NIŻ MINUTĘ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rigoberto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z C1BROKER. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 3. Juan Carlos odpowiedź

  Są świetnym Brokerem, działam z nimi od miesięcy, dzięki nim zarobiłem dużo pieniędzy, muszę u nich inwestować

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z C1Broker. O brokerze C1BROKER możemy powiedzieć, że nigdy nie zainwestowalibyśmy z nim, ponieważ nawet nie wspominają, gdzie mają siedzibę lub do jakiej firmy należą. Co więcej, strona już nie istnieje.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Angela, dziękuję za informacje, zaktualizowaliśmy recenzję na C1BROKER.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.