✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w grudniu 2023 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy, że firma ByDzyne jest firmą bezpieczną lub nierzetelną. Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat ByDzyne i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbydzyne.com
🏠 spółkaByDzyne, Inc
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony] - [email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresDesconocido
🕑 Wiek witrynyStrona zarejestrowana: 30 grudnia 2018
Typ spółkiFirma zajmująca się marketingiem wielopoziomowym

Firmy: ByDzyne jest własnością ByDzyne, Inc.

Lokalizacja: Siedziba tej firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Co to jest ByDzyne?

Po przeprowadzeniu analizy strony internetowej firmy możemy to stwierdzić ByDzyne to platforma e-commerce, która wykorzystuje strategie marketingu wielopoziomowego. Oferują zautomatyzowane inwestycje

Rodzaje kont

Firma nie podaje informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Informacje w sieci

Strona ByDzyne

Tutaj pokazujemy zrzut ekranu strony internetowej ByDzyne, czyli bydzyne.com. Do schwytania doszło w Listopad 2023.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Po przeprowadzeniu analizy serwisu:

– Znaleźliśmy następujący numer telefonu: 1 (307) 429-0799

– Znaleźliśmy następujące e-maile: [email chroniony] - [email chroniony]

* Regulacja ByDzyne

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️, w której znajduje się ta firma, i doszliśmy do następującego wniosku:

Firma ta przedstawia nam bardzo niepokojącą sytuację; Nie wspomina zupełnie nic o jego regulacji. Co nam to daje do myślenia? Mówimy o spółce nieregulowanej. Co to znaczy? Oznacza to, że klienci i wszystkie ich pieniądze są pozbawieni jakiejkolwiek ochrony. Oznacza to, że jeśli firma ma złe intencje, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie nic zrobić, aby odzyskać swoje pieniądze. Proszę zachować szczególną ostrożność w przypadku tego typu firm. Zastanów się dobrze, zanim wyślesz pieniądze, wysyłasz je do firmy bez żadnych przepisów i zabezpieczeń!

???? ByDzyne Ocena końcowa ????

Jak widać przeprowadziliśmy szczegółową i pełną analizę najważniejszych cech ByDzyne i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Rozporządzenie: Nie wspominają nic o jego regulacji, to znaczy: mówimy o spółce nieregulowanej, w której zauważalny jest brak jasności i powagi.

Oprócz tego firma ma charakter piramidalny, proszę zachować ostrożność.

Oferują tak wysokie zwroty, że uważamy je za fałszywe.

Zostały one potępione przez organ nadzoru finansowego Ekwadoru.

Zauważyliśmy, że firma najwyraźniej jest powiązana z firmami oszukańczymi lub firmami o bardzo złej reputacji.

Jest to firma oferująca zautomatyzowane inwestycje, co jest uważane za możliwe oszustwo. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Ostrzeżenie dotyczące ByDzyne:

Ważne jest, aby zachować ostrożność rozważając uczestnictwo w platformie e-commerce przez Dzyne. W Internecie pojawiło się wiele obaw i skarg dotyczących wielopoziomowego modelu marketingu, do którego porównywano piramidy finansowe. Programy te często wiążą się ze znacznym ryzykiem finansowym dla uczestników, co może mieć miejsce w przypadku struktury wynagrodzeń skoncentruj się bardziej na wdrażaniu nowych członków niż na sprzedaży rzeczywistych produktów. Zanim się zaangażujesz przez Dzyne, zaleca się dokładne zbadanie i rozważenie doświadczeń innych użytkowników, aby podjąć świadomą decyzję i zapobiec potencjalnym negatywnym konsekwencjom finansowym.

🚨🚨 Wniosek: z wymienionych powodów nasz wniosek jest taki, że jest to firma bardzo niepoważna i bardzo niebezpieczna. Zastanów się dobrze, czy chcesz wysłać pieniądze do firmy o takich cechach. 🚨🚨

Recenzja wideo ByDzyne

aktualizacje

Aktualności o ByDzynie:

data Aktualizacja wiadomości
kwiecień 2022Skarga na ByDzyne od Urzędu Nadzoru Finansowego: Nadzór Bankowy (Regulator Finansowy Ekwadoru).
październik
2022
ByDzyne jest powiązany z Kapitał FxBitfirma o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ.
lipiec 2023Zgodnie z otrzymanymi wiadomościami osoby powiązane z ByDzyne to: „WEDŁUG DANYCH SRI – RUC: 179310377400 – Nazwa firmy: BYDZYNE ECUADOR SAS – Przedstawiciel prawny: RAMOS CASTILLO OSWALDO MANUEL o numerze identyfikacyjnym: 1708440787 – Adres: 1.- PICHINCHA / QUITO / MARISCAL SUCRE / DIEGO DE ALMAG RO E 7-59 I LUIS CORDERO 2.- PICHINCHA / QUITO / AV. COLON I DIEGO ALMAGRO (LAS TORRES DE ALMAGRO) BIURO 42A PIĘTRO: PB.

Zauważamy, że firma ma już skargi od organów nadzoru finansowego. Proszę zachować szczególną ostrożność!

Opinie o los usuarios

Co myślisz o ByDzynie? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z ByDzyne.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez ByDzyne

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić ByDzyne

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla ByDzyne?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Jak mogę zgłosić ByDzyne?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy ByDzyne jest godne zaufania?

Nie. ByDzyne nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) nie posiada żadnego rodzaju regulacji 2) Firma ma charakter piramidalny, wspomina o stopach zwrotu tak wysokich, że uważamy je za fałszywe

Jak odzyskać pieniądze od ByDzyne?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

145 komentarze do «ByDzyne: Opinia i komentarze – Czy to oszustwo?»

 1. DO KAMILI odpowiedź

  Chciałem podziękować za analizę, która pozwoliła mi odzyskać inwestycję. Dziękuję!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj KAMILA, FANTASTYCZNIE!!!, jak bardzo nas cieszysz, jeszcze jedna osoba, której się to udało, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzje i komentarze, które znajdziesz.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. jose odpowiedź

  Witam, zostałem oszukany przez brokera ByDzyne. Mamy grupę 300 użytkowników korzystających z narzędzia firmy Pip Grabber

  Hersona La Rivy. SAMER YORDE to ludzie, którym udało się oszukać wielu klientów.

  Poleconym przez nich brokerem był: fxbitcapital.com

  Teraz znajdujemy ponad 300 użytkowników, którzy nie mają dostępu do MT4.

  Czy ktoś wie, co możemy zrobić, aby odzyskać nasze pieniądze?
  dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jose, mamy adres Twojego biura pod adresem 777 NW 72nd Avenue (lokalny 1048), Miami FL 33126, (patrz Biura). Dziękujemy za komentarz na temat Bydzyne (są powiązane z oszustwem brokerskim FxBit Capital). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. CARLA odpowiedź

  To firma, która zaczęła prosić o nabycie pakietu założycielskiego w wysokości 5.000 dolarów, czyli tego, który zapewniał najwięcej tantiem na całe życie i zapewniał wiele korzyści, gdy rzeczywistość była inna. Wymagali od ciebie sprowadzenia ludzi i jeśli tego nie zrobiłeś, nie wygrywałeś, nikt ci tego nie wyjaśnił, nikt ci nie pomógł. I co miesiąc wymagali od Ciebie płacenia miesięcznej opłaty za aktywne usługi w wysokości 150 USD, w przeciwnym razie stracisz punkty

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj CARLA, zgadza się, jest to oszustwo, w które upadło wiele osób, ale możesz odzyskać swój kapitał. Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub FORMULARZ pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

 4. Antonio Garcia odpowiedź

  Dobry wieczór, serdecznie pozdrawiam, proszę sprawdzić tę stronę.
  https://polycommercial.com
  dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Antonio, nie wysyłaj pieniędzy, oszuści zwykle wywierają na Ciebie dużą presję, abyś nie myślał. W tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale Twoja będzie dla nas priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Dziękuję.

 5. Oskar Venegas odpowiedź

  Zbadaj ByDZyNE W Ekwadorze, JAK TO JEST LEGALNE

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Óscar, mamy adres Twojego biura pod adresem 777 NW 72nd Avenue (lokalnie 1048), Miami FL 33126, (patrz Biura). Dziękujemy za komentarz na temat Bydzyne (są powiązane z oszustwem brokerskim FxBit Capital). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. CHRISTIAN RODRIGUEZ odpowiedź

  DOBRY WIECZÓR, MOŻE TE INFORMACJE MOGĄ CI POMÓC
  WG DANYCH SRI
  RUC: 179310377400
  Nazwa firmy: BYDZYNE ECUADOR SAS
  Przedstawiciel prawny: RAMOS CASTILLO OSWALDO MANUEL o numerze identyfikacyjnym: 1708440787

  główna działalność gospodarcza
  SPRZEDAŻ DETALICZNA WSZELKIEGO RODZAJU PRODUKTÓW PRZEZ POCZTĘ LUB INTERNET, W TYM AUKCJE INTERNETOWE, KATALOG ORAZ WYSYŁKĘ PRODUKTÓW DO KLIENTA.

  ADRES:
  1.- PICHINCHA / QUITO / MARISCAL SUCRE / DIEGO DE ALMAGRO E7-59 I LUIS CORDERO
  2.- PICHINCHA / QUITO / AV. COLONA I DIEGO ALMAGRO (LAS TORRES DE ALMAGRO) BIURO 42A PIĘTRO: PB

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam CRISTHIAN, jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.Czy ktoś był w tych urzędach?

   Pozdrowienia.

 7. Jules odpowiedź

  Bydyzne obiecuje duże zyski, ale w rzeczywistości jest to biznes, w którym
  że wygrywają tylko założyciele i ci na szczycie piramidy. On
  Inni użytkownicy tracą pieniądze i czas.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jules, szkoda, że ​​udaje im się oszukać tyle osób, otrzymaliśmy już wiele skarg od klientów, którzy nie mogą wypłacić swoich pieniędzy, NIE ZEZWALAJĄ, ciągle zmieniają zasady i przepisy za niepłacenie, ale możesz dostać twoje pieniądze z powrotem, zawsze szukają, abyś je stracił w operacjach, które tak naprawdę nigdy nie są dokonywane za twoje pieniądze, są wykonywane za pomocą wersji demonstracyjnej, to oszustwo piramidalne, dzięki za komentarz na ByDzyne.

   Ten broker to SCAM (jest powiązany z brokerem FxBit Capital, co jest kolejnym oszustwem). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Johana odpowiedź

  Jeśli prowadzisz biznes związany z Bydzynem, to lepiej
  że odchodzisz Nie tylko stracisz pieniądze, ale także stracisz swoje
  przyjaciół i rodziny, ponieważ firma zachęca do rekrutacji większej liczby osób
  ludzi, aby mogli utrzymać piramidę finansową.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Johana, szkoda, że ​​udaje im się oszukać tak wiele osób, otrzymaliśmy już wiele skarg od klientów, którzy nie mogą wypłacić pieniędzy, NIE ZEZWALAJĄ, ciągle zmieniają zasady i przepisy za niepłacenie, ale możesz dostać twoje pieniądze z powrotem, zawsze szukają, abyś je stracił w operacjach, które tak naprawdę nigdy nie są dokonywane za twoje pieniądze, są wykonywane za pomocą wersji demonstracyjnej, to oszustwo piramidalne, dzięki za komentarz na ByDzyne.

   Ten broker to SCAM (jest powiązany z brokerem FxBit Capital, co jest kolejnym oszustwem). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Luis odpowiedź

  Bydzyńska firma finansowa ma bardzo złą reputację i jest
  nie zna swojej lokalizacji. Ważne jest, aby ostrzec o tym inne osoby
  oszustów i uniemożliwić większej liczbie osób nabranie się na ich oszustwa. Nie inwestuj swoich
  pieniądze w tej firmie!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luis, szkoda, że ​​udaje im się oszukać tak wiele osób, otrzymaliśmy już wiele skarg od klientów, którzy nie mogą wypłacić swoich pieniędzy, NIE ZEZWALAJĄ, ciągle zmieniają zasady i przepisy dotyczące nie płacenia, ale możesz dostać twoje pieniądze z powrotem, zawsze szukają, abyś je stracił w operacjach, które tak naprawdę nigdy nie są dokonywane za twoje pieniądze, są wykonywane za pomocą wersji demonstracyjnej, to oszustwo piramidalne, dzięki za komentarz na ByDzyne.

   Ten broker to SCAM (jest powiązany z brokerem FxBit Capital, co jest kolejnym oszustwem). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Luis odpowiedź

  Ta firma chce tylko, abyś zwerbował więcej osób do zainwestowania
  ich schematy. Jeśli nie umieszczasz ludzi, nie wyzdrowiejesz i stracisz wszystko.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luis, szkoda, że ​​udaje im się oszukać tak wiele osób, otrzymaliśmy już wiele skarg od klientów, którzy nie mogą wypłacić swoich pieniędzy, NIE ZEZWALAJĄ, ciągle zmieniają zasady i przepisy dotyczące nie płacenia, ale możesz dostać twoje pieniądze z powrotem, zawsze szukają, abyś je stracił w operacjach, które tak naprawdę nigdy nie są dokonywane za twoje pieniądze, są wykonywane za pomocą wersji demonstracyjnej, to oszustwo piramidalne, dzięki za komentarz na ByDzyne.

   Ten broker to SCAM (jest powiązany z brokerem FxBit Capital, co jest kolejnym oszustwem). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Manuela Cinzo

    Złodzieje szczurów

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Manuelu, pomóż użytkownikom dowiedzieć się więcej o tym, jak wszystko się wydarzyło, Twoje wyjaśnienie zapobiegnie większej liczbie oszustw.

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.