ByDzyne Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ByDzyne (zwany także bydzyne.es), jest firmą zajmującą się marketingiem sieciowym. Czy ByDzyne naprawdę jest polecane do realizacji inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o ByDzyne ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to ByDzyne ⚠️ ubezpieczenie? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jest to firma regulowana?

✅ Firma wspomina o byciu częścią: ByDzyne LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: to nie jest wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ByDzyne, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Przedsiębiorcy i Konto Założyciela. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: depozyt $ 389, 10% zarobków, 1 x miesięczna SMA, 1 miesięczna OMA, BOS Club (1 miesiąc).

Konto przedsiębiorcy: depozyt $ 1.089, 20% zarobków, 1 x miesięcznie SMA, 1 miesiąc OMA, 1 PES roczny, wakacje do Meksyku, Klub BOS (1 miesiąc).

Konto założyciela: depozyt $ 5.089, 20% + 1% zarobków, 1 x miesięcznie SMA, 2 miesięczne OMA, 2 PES Roczne, BOS Club (1 miesiąc).

Rodzaje kont ByDzyne
Rodzaje kont ByDzyne

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania Co oferuje ByDzyne to: nie wspomniany.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które ByDzyne udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona ByDzyne
Strona ByDzyne

ByDzyne zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat ByDzyne 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏 Strona internetowa: bydzyne.com | bydzyne.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt bezpośrednio z czatu na stronie.

Możesz się zastanawiać, dlaczego recenzowaliśmy ByDzyne. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona ByDzyne <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? ByDzyne jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022


Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to firma całkowicie nielegalna, która nie jest faktycznie zarejestrowana ani regulowana przez żaden organ, istnieje wiele niezbędnych informacji prawnych, których nie ujawniają, ponadto szukając opinii o ByDzyne, my znajdź tylko negatywne recenzje i ostrzegaj przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o ByDzynie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

21 komentarze do «ByDzyne: Ocena i komentarze»

 1. Santy odpowiedź

  Witam wszystkich, jestem Santiago z Ekwadoru, opowiadam Wam swoją historię z Bydzyne Ekwador SAS, moja mama miała znajomego, który publikował zarobki 1000 lub więcej dolarów miesięcznie i przychodzi do mojej mamy pytanie, jak je zarabia, Wlady Pullupaxi i jej zapraszają nas żonę Gabrielę Logroño, która jest moim sponsorem w swojej restauracji i opowiedziała nam w pliku PDF o kursach językowych w Bydzynie, o wycieczce do Meksyku na 7 dni io tym, że może sprzedawać strony internetowe. że mógłbym sprzedać ponad 200 produktów w klubie Bos, byliśmy podekscytowani, zapłaciliśmy 1219,63 dolarów za noc, następnego dnia ściągają z platformy Bydzyne i zaczynają, że masz ten produkt tylko na miesiąc więc sprzedaj strony wkrótce i jeśli chcesz więcej czasu, musisz zapłacić i to samo innym produktem, a jeśli chciałem wygrać, musiałem wykonać część komercyjną polegającą na zgłoszeniu większej liczby osób, aby wygrać lub dalej płacić i sprzedawać produkty Bos Club, które wydawało się bardzo drogie, powiedział mi, że firma jest legalna w Ekwadorze, który poprzez zbadanie w Superintendente of Companies daje uprawnienia Megasolve Soluciones, czyli panu Cornello Marchan, który nie odbiera telefonów ani e-maili, żąda zwrotu pieniędzy za 4 dnia i odmówili mi, bo musiałem to zrobić trzeciego dnia, ale mój sponsor nic nie wiedział i mi nie pomógł. Teraz żałuję, że nie zbadałem najpierw i nie dowiedziałem się, jak ta platforma faktycznie działała, straciłem pieniądze i nie ma żadnych e-maili od dyrektorów, do których można by się zwrócić. Więc proszę nie daj się zwieść.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Santy, dzięki za komentowanie ByDzyne. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Carlos odpowiedź

  Straciłem pracę, ponieważ zaoferowali mi potrojenie mojej pensji.
  Nie zmuszają, ale podniecają na kursach czy szkoleniach, pokazują pieniądze, chwalą się wycieczkami i luksusowymi domami.

  Ale tak nie jest.
  Musisz wprowadzić ludzi, a jeśli to zrobisz, zarabiasz tylko 10 lub 20% sprzedaży, nikt cię nie kupuje.
  Tracisz pieniądze zgodnie z kwotą, którą wpłaciłeś ...
  Pełne kłamstwo nie dajcie się nabrać

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carlos, dzięki za komentowanie ByDzyne. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Jair Melo odpowiedź

  Dobranoc

  Nazywam się Jaír, od swojego doświadczenia nalegali, abym zainwestował w BDZYNE, polecają mnie, dziękuję

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jaír, zalecamy, abyś ich już nie słuchał i nic w nie nie inwestował, w końcu to stracisz, to manipulujący kłamcy, którzy próbują cię oszukać. Poważnie, nie wierz im.

   Pozdrowienia.

 4. CECYLIA odpowiedź

  Witam, nazywam się Cecilia i ona też została oszukana na ponad 1200 dolarów, robię dochodzenia, aby złożyć pozew cywilny w sernacu, nie wiem czy to zadziała, szkoda, mam osę grupową gdzie mówią o tak wielu, zyskach, że Wszystko jest cudowne, mam jednego z nich na Instagramie, gdzie opowiada o swoich podróżach, swoich osiągnięciach, czuję to wszystko kpina. gdybyśmy mogli się zjednoczyć, moglibyśmy coś osiągnąć

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć CECILIA, dzięki za komentowanie ByDzyne. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. José odpowiedź

  Dobry dzień. To są najgorsi brokerzy, fałszerze, już nawet nie odpowiadają. Są piramidami i są w odwrocie, cholerne świnie mnie oszukali. Odzyskaj i wycofaj się, ile możesz, Boże pomóż nam. J. Jofre

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jose, dzięki za komentowanie ByDzyne. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Kimberly odpowiedź

  Są oszustwem PONZI, nie płacili mi od dni, nie wchodzą już nowych klientów i nie muszą już płacić, wiedziałem co się stanie... !!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Kimberly, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ByDzyne. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Raffi O. odpowiedź

  Bardzo dobre,
  Późno zdałem sobie sprawę z oszustwa, 1000 dolarów i 20% zysku miesięcznie? jjaaa są sprawiedliwe.
  Kto mógłby odzyskać przynajmniej to, co zostało zainwestowane, proszę powiedzieć, jak to się stało. Nic nie osiągnąłem.

  Zainwestowałem 1089 $, oszuści.
  strona bydzyne.es nie działa. Jak rządy regulują te firmy, nie rozumiem?
  Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rafi O, dziękuję za komentarz na ByDyzne. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Fernando pułkownik odpowiedź

   Witaj Rafi.Albo z jakiego kraju jesteś?Możesz zostawić mi swój numer kontaktowy?To samo stało się ze mną,nie udało mi się odzyskać nawet inwestycji 1080

 8. Andrea odpowiedź

  Juan Carlos, co dokładnie ci się stało? Właśnie tego popołudnia miałem pierwsze spotkanie przez zoom, żeby mi wytłumaczyć temat... tak dobrze to malują !! Filmy na Instagramie, gdy zarabiają pieniądze .io

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Andrea, te spotkania są doskonale zaprojektowane, aby przekonać każdego, kto się zapisze, ale to, co robią, to kłamie i manipuluje, zawsze trzymają pieniądze, nie wierz im. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ByDzyne. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Luis lub odpowiedź

   Witaj Andrea, jeśli wypłaciłeś pieniądze? Jestem zaproszony do inwestowania w bydzynie, ale nie ufam zbytnio tego typu internetowemu biznesowi finansowemu

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Luis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ByDzyne. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 9. Juan Carlos odpowiedź

  Oszuści par excellence, na początku powiedzieli mi wiele rzeczy, osłodzili mi ucho, było już za późno, kiedy zdałem sobie sprawę, że to wszystko było kłamstwem, teraz straciłem wszystkie pieniądze i nie mam pojęcia, jak mam to zrobić Wymień

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan Carlos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ByDzyne. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *