✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy, że firma ByDzyne jest firmą bezpieczną lub nierzetelną. Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat ByDzyne i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbydzyne.com
🏠 spółkaByDzyne, Inc
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony] - [email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresDesconocido
🕑 Wiek witrynyStrona zarejestrowana: 30 grudnia 2018
Typ spółkiFirma zajmująca się marketingiem wielopoziomowym

Firmy: ByDzyne jest własnością ByDzyne, Inc.

Lokalizacja: Siedziba tej firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Co to jest ByDzyne?

Po przeprowadzeniu analizy strony internetowej firmy możemy to stwierdzić ByDzyne to platforma e-commerce, która wykorzystuje strategie marketingu wielopoziomowego. Oferują zautomatyzowane inwestycje

Rodzaje kont

Firma nie podaje informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Informacje w sieci

Strona ByDzyne

Tutaj pokazujemy zrzut ekranu strony internetowej ByDzyne, czyli bydzyne.com. Do schwytania doszło w Listopad 2023.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Po przeprowadzeniu analizy serwisu:

– Znaleźliśmy następujący numer telefonu: 1 (307) 429-0799

– Znaleźliśmy następujące e-maile: [email chroniony] - [email chroniony]

* Regulacja ByDzyne

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️, w której znajduje się ta firma, i doszliśmy do następującego wniosku:

Firma ta przedstawia nam bardzo niepokojącą sytuację; Nie wspomina zupełnie nic o jego regulacji. Co nam to daje do myślenia? Mówimy o spółce nieregulowanej. Co to znaczy? Oznacza to, że klienci i wszystkie ich pieniądze są pozbawieni jakiejkolwiek ochrony. Oznacza to, że jeśli firma ma złe intencje, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie nic zrobić, aby odzyskać swoje pieniądze. Proszę zachować szczególną ostrożność w przypadku tego typu firm. Zastanów się dobrze, zanim wyślesz pieniądze, wysyłasz je do firmy bez żadnych przepisów i zabezpieczeń!

???? ByDzyne Ocena końcowa ????

Jak widać przeprowadziliśmy szczegółową i pełną analizę najważniejszych cech ByDzyne i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Rozporządzenie: Nie wspominają nic o jego regulacji, to znaczy: mówimy o spółce nieregulowanej, w której zauważalny jest brak jasności i powagi.

Oprócz tego firma ma charakter piramidalny, proszę zachować ostrożność.

Oferują tak wysokie zwroty, że uważamy je za fałszywe.

Zostały one potępione przez organ nadzoru finansowego Ekwadoru.

Zauważyliśmy, że firma najwyraźniej jest powiązana z firmami oszukańczymi lub firmami o bardzo złej reputacji.

Jest to firma oferująca zautomatyzowane inwestycje, co jest uważane za możliwe oszustwo. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Ostrzeżenie dotyczące ByDzyne:

Ważne jest, aby zachować ostrożność rozważając uczestnictwo w platformie e-commerce przez Dzyne. W Internecie pojawiło się wiele obaw i skarg dotyczących wielopoziomowego modelu marketingu, do którego porównywano piramidy finansowe. Programy te często wiążą się ze znacznym ryzykiem finansowym dla uczestników, co może mieć miejsce w przypadku struktury wynagrodzeń skoncentruj się bardziej na wdrażaniu nowych członków niż na sprzedaży rzeczywistych produktów. Zanim się zaangażujesz przez Dzyne, zaleca się dokładne zbadanie i rozważenie doświadczeń innych użytkowników, aby podjąć świadomą decyzję i zapobiec potencjalnym negatywnym konsekwencjom finansowym.

🚨🚨 Wniosek: z wymienionych powodów nasz wniosek jest taki, że jest to firma bardzo niepoważna i bardzo niebezpieczna. Zastanów się dobrze, czy chcesz wysłać pieniądze do firmy o takich cechach. 🚨🚨

Recenzja wideo ByDzyne

aktualizacje

Aktualności o ByDzynie:

data Aktualizacja wiadomości
kwiecień 2022Skarga na ByDzyne od Urzędu Nadzoru Finansowego: Nadzór Bankowy (Regulator Finansowy Ekwadoru).
październik
2022
ByDzyne jest powiązany z Kapitał FxBitfirma o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ.
lipiec 2023Zgodnie z otrzymanymi wiadomościami osoby powiązane z ByDzyne to: „WEDŁUG DANYCH SRI – RUC: 179310377400 – Nazwa firmy: BYDZYNE ECUADOR SAS – Przedstawiciel prawny: RAMOS CASTILLO OSWALDO MANUEL o numerze identyfikacyjnym: 1708440787 – Adres: 1.- PICHINCHA / QUITO / MARISCAL SUCRE / DIEGO DE ALMAG RO E 7-59 I LUIS CORDERO 2.- PICHINCHA / QUITO / AV. COLON I DIEGO ALMAGRO (LAS TORRES DE ALMAGRO) BIURO 42A PIĘTRO: PB.

Zauważamy, że firma ma już skargi od organów nadzoru finansowego. Proszę zachować szczególną ostrożność!

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”1280″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z ByDzyne.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez ByDzyne

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić ByDzyne

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla ByDzyne?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Jak mogę zgłosić ByDzyne?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy ByDzyne jest godne zaufania?

Nie. ByDzyne nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) nie posiada żadnego rodzaju regulacji 2) Firma ma charakter piramidalny, wspomina o stopach zwrotu tak wysokich, że uważamy je za fałszywe

Jak odzyskać pieniądze od ByDzyne?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

147 komentarze do «ByDzyne: Opinia i komentarze – Czy to oszustwo?»

 1. nazwa odpowiedź

  Zgłoś się do ByDzyne.com

  Chcę zgłosić firmę ByDzyne.com

  Za zbieranie pieniędzy za pomocą kłamstw

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj, byłoby wspaniale, gdybyś mógł pomóc innym przyszłym ofiarom nie wpaść w pułapkę, wyjaśniając, w jaki sposób ByDzyne Cię oszukał, a jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, wejdź na nasz czat lub skorzystaj z formularza znajdującego się pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *