W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w transakcje Bulls&Bears. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Bulls&Bears Trades oraz wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbullsbearstrades.com | bullsbearstrades.pro
🏠 spółka*Bulls&Bears SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 i Status Tradera
📌 AdresZjednoczone Królestwo

⚠️ Bulls&Bears Trades jest własnością firmy Bulls&Bears trades LIMITED znajduje się w Wielkiej Brytanii, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Bulls&Bears Trades, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Standard€ 2.500
Złoto€ 5.000
Premia€ 10.000
Platyna€ 10.000

Informacje w sieci

Witryna handlowa Bull&Bears

Bulls&Bears Trades zapewnia krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, analiz i strategii handlowych, sekcji FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 442080970444

???? Ostateczna wycena transakcji Bulls&Bears ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Bulls&Bears Trades.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o transakcjach Bulls&Bears:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2021Skarga przeciwko Bulls&Bears Trades z dnia regulator finansowy CNMV.
listopada 2021Skarga przeciwko Bulls&Bears Trades z dnia regulator finansowy FCA.
stycznia 2023Zgodnie z wiadomościami klientów jest powiązany z brokerem Niezwierzęcy y Trade.com pośredników o złej reputacji. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o transakcjach na byki i niedźwiedzie? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Bulls&Bears Trades.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Bulls&Bears Trades

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać transakcje byków i niedźwiedzi

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić transakcje Bulls&Bears?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Bulls&Bears Trades to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Bulls&Bears Trades to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy firma Bulls&Bears Trades jest godna zaufania?

Nie. Bulls&Bears Trades nie jest wiarygodną, ​​bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z transakcji Bulls&Bears?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla transakcji Bulls&Bears?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

26 komentarze do «Czy Bulls&Bears Trades to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. oszukany odpowiedź

  Nazywają się Juan Martin Montes, Deiby Souza Rodríguez numer dokumentu 7636119421 z Republiki Portugalskiej, Mia i Samantha, zmuszają do kilkukrotnej inwestycji; Mają bardzo dobry parlament i łatwo cię przekonają przenoszą konto na obligacje każą otwierać operacje a potem wmawiają że straciłeś wszystkie pieniądze albo po prostu nie pozwalają ci się wycofać i nigdy nie odpowiadają lub dać ci odpowiedź ponownie, mogą dzwonić do ciebie z różnych numerów, niektóre to +44 7311 551218, +44 7418 375256, +44 7833 848457. Początkowo wszedłem na platformę pod adresem http://bullsbearstrades.pro/es, potem powiedzieli mi, że powinienem przejść do nowego projektu o nazwie https://www. inbestial.com/home

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj scammerze, dzięki za komentarz na temat Bulls&Bears Trades (teraz nazywają się Icontrade i Inbestial, ale są tym samym w tej samej lokalizacji). TERAZ WSZYSCY DOTKNIĘCI WIEDZĄ, SKĄD ZADZWONILI DO NIECH REKLAMY, KTÓRZY ICH OSZUKALI I MOGĄ JUŻ TERAZ ODBRAĆ SWOJE PIENIĄDZE TUTAJ!: Travessera de Gracia 73, 2 piętro. CP 08006, Barcelona, ​​​​Hiszpania (drzwi bez klamki), (patrz biura).

   Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Henriquez odpowiedź

  Ci oszuści, na przykład, utrzymują konta osób nieostrożnych, wykonując pewne operacje, zachowując hasła osób, a następnie nie dzwoniąc już do nich, aby zachować konta i dokonywać własnych operacji w celu wypłaty zysków. Zostawiam nazwisko tego, kto mi to zrobił. Megan

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Henriquez, dziękuję za komentowanie targów Bulls&Bears. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Patxo Bollar odpowiedź

  Witam wszystkich,
  W moim rozumieniu firma B&B Trades ma beneficjenta, co oznacza, że
  pieniądze mają miejsce przeznaczenia, trafiają na konto polecenia zapłaty, z dowolnego kraju.
  Jak się dowiedzieć, kim jest odbiorca… podążaj za pieniędzmi.
  Banki, z których pochodzą pieniądze, mają dowód rachunku docelowego i
  w pewnym sensie są tak odpowiedzialni za to, jak traktują twoje pieniądze, że powinno ci to pomóc
  żeby go uratować, w przeciwnym razie zmieńmy banki. CNMV wydaje tylko swoją opinię
  moja, nie potępia tych oszukańczych podmiotów… chroni je. Nie ma sensu zgłaszać
  aż do Interpolu, tak naprawdę nie robi nic przeciwko tym wszystkim cyberprzestępcom
  budżetowy. śmieje się ze wszystkich, nie powstrzymują żadnej nieuczciwej jednostki.
  Moja rekomendacja jest taka, że ​​jeśli chcesz dokonywać inwestycji giełdowych i finansowych, zrób to
  z twoim niezawodnym bankiem, który daje dźwignię 1:30, Alleluja!!!.
  Nie handluj z żadną firmą internetową, ani Plus500m, ani Investing, nie BñockChain,
  itp. itd itd.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Patxo, dziękuję za komentowanie targów Bulls&Bears. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.