Komentarze na temat BullRun

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Bullrun (zwany także bullrun.io), jest brokerem kryptowalut. Czy BullRun jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję BullRun. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Universal Real Properties 2022 SRL.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Panama

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez BullRun, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania jakie oferuje BullRun to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które BullRun udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa BullRun
Strona internetowa BullRun

BullRun zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: widzimy tylko niewielką ilość informacji o oferowanych przez nich produktach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Bullrun |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa:bullrun.io

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Bullrun <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Bullrun jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o BullRun znaleźliśmy wiele negatywnych i dobrze się bawiących o tym pośredniku. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV Bullrun do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o BullRun? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «BullRun: ocena i komentarze»

 1. ALARM odpowiedź

  Bull run powiedział, że revena doznała kradzieży większości swojego kapitału i szukają rozwiązań, aby zwrócić pieniądze, wydaje mi się, że nas oszukują i kupują czas, aby zniknąć z naszymi pieniędzmi ... Myślę, że słuszne jest zgłoszenie… Nie możemy pozwolić, by ukradli nam pieniądze z naszych twarzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, wydaje mi się, że to wszystko bardzo brzydko pachnie, ukradną cały bezpieczny kapitał.

   Pozdrowienia.

 2. Alberto odpowiedź

  Platforma BullRun io skorzystała z usług hiszpańskiego brokera Revena, który nie jest regulowany przez CNV. Na 3 miesiące Revena wstrzymała płatności. Nie wiadomo dlaczego tak naprawdę od tygodnia zmienia swoją mowę. Osobą zarządzającą jest Luis Quero. Prezesami BullRun są Cris Kelly (ex Mind Capital) Rubén Arcas, Carlos Nobre. Oczekuje się więc, że Revena wyciągnie niezbędne fundusze. Społeczność jest niecierpliwa. Luis Quero zaczyna płacić, bo możesz iść do więzienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alberto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BullRun. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Meliso, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BullRun. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.