W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Bullion By Post. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Bullion By Post i powiemy Ci, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbullionbypost.co.uk
🏠 spółka*Biżuteria Quarter Bullion Ltd
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresPiętro 16, Center City Tower, 7 Hill Street, Birmingham, B5 4UA

⚠️ Bullion By Post jest własnością firmy Jewellery Quarter Bullion Ltd znajduje się w Stanach Zjednoczonych, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Bullion By Post, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów kont.

Informacje w sieci

Witryna Bullion By Post

Bullion By Post dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wykresów na żywo, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

0121 634 8060

???? Kruszce według końcowej oceny ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z kruszcem pocztą.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Bullion pocztą:

data Aktualizacja wiadomości
stycznia 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Bullion By Post, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Bullion By Post? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Bullion By Post.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Bullion pocztą

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić kruszec pocztą

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Bullion pocztą?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Bullion By Post to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Bullion By Post to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy usługa Bullion By Post jest niezawodna?

Nie. Bullion By Post nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Bullion By Post?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Bullion By Post?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.