Komentarze na temat Btoken Bnak

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Btoken Bank (zwany również btokenbank.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się Btoken Bank do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Btoken Banku ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Btoken Bank ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina bycie częścią: Btokenbank, NA

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii i Rosji (może to być nieprawdziwe, ponieważ nie widzimy, aby było to regulowane w żadnym z dwóch krajów). 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Btoken Bank, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 €, spersonalizowany doradca, wszystkie dostępne produkty finansowe.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 3.000 €, spersonalizowany doradca, wszystkie dostępne produkty finansowe.

Konto Platynowe: minimalna wpłata początkowa w wysokości 10.000 XNUMX €, spersonalizowany doradca, indywidualne konsultacje, wszystkie dostępne produkty finansowe, zarządzanie półkontem.

Konto diamentowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 XNUMX €, wyłączny spersonalizowany doradca, zarządzanie kontem, wszystkie dostępne produkty finansowe.

Rodzaje kont Btoken Bank
Rodzaje kont Btoken Bank

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że Btoken Bank oferuje: własna platforma Btoken Banku.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Btoken Bank udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa banku Btoken
Strona internetowa banku Btoken

Btoken Bank zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: wiadomości i trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Bank tokenów |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: btokenbank.com

Número de teléfono: +44(129)782-4002 / +7(495)647-07-19 / ŁACIŃSKA: +526142984128 / +525541606468 / +526122470008 / +522441650017

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Btoken Banku. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Bank tokenów <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Btoken Bank jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie wiemy z całą pewnością, skąd tak naprawdę działają, szukając opinii o Btoken Bank nie znaleźliśmy żadnej innej opinii, uważamy, że jest nowym brokerem, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2022 dodano CNMV Bank tokenów do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2022 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Uwaga ⛔: broker Btoken Bank jest powiązany z Czarny rdzeń, Grupa aktywów Alfa,1000extra, Uchwyt-GP, Najpierw zorza polarna, Bank tokenów, Broker kryptonów, Emporium handlowe, Euroobligacje Plus, Hispamarkety, LivingTradeFX, Handel Maximusem, Makler M, Grupa Inwestycyjna MMT, MójTradeMM, Jeden X globalny, poloinvest, QSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SmartEnevita, Summapy, Urustrade, Zarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargi od podmiotów regulacyjnych. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Btoken Banku? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

86 komentarze do «Btoken Bank: ocena i komentarze»

 1. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Informacja, dziękuję za napisanie o Btoken Banku. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Diana Guaman odpowiedź

  Jest to firma, która szuka sposobów, aby Cię przekonać i są bardzo natarczywe, zdobywają Twoje zaufanie, dopóki nie zaakceptujesz, potem proszą Cię o pieniądze, a gdy chcesz je wypłacić, mówią, że dobrze Ci idzie, aby kontynuować inwestowanie, a ponieważ nie masz jej w tym momencie, proponują ci pożyczkę i mówią, że zyski pomogą ci spłacić, ale to nieprawda, ponieważ zbliża się termin spłaty pożyczki i mówią ci, że przegrałeś i że ty muszą wpłacić więcej, aby spłacić domniemaną pożyczkę, a oni grożą, że jeśli tego nie zrobisz, zostawią sprawy prawne z prawnikami.. nie wierz w Btoken Bank, to oszustwo, nie daj się nabrać. doświadczenie i pieniądze nigdy nie zostały zwrócone.. imię, które mogę nadać Lucasowi Gomezowi, powiedziało mi, że był moim osobistym brokerem i że zamierzam pomóc.. pewnego dnia zapłacą za to, co mi zrobili. Powiedział, że ma swoją siedzibę w Londynie i Mexico City i że można go zdeponować za pośrednictwem Western Union i podaje nazwisko innej osoby wraz z numerem konta i danymi, a nie bank, jak powinno być prawnie... Mam nadzieję możesz przeczytać ten komentarz i nie pozwól, by ci się to przydarzyło, tak jak mnie... jest Bóg, który wszystko widzi i pewnego dnia zapłacą... świat się kręci.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Diana, dziękuję za komentarz na temat Btoken Banku. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Andrzej Św odpowiedź

  Wyszedł raport z cnmv potępiający tych przestępców, mam nadzieję, że wylądują w więzieniu

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Andrea San Miguel, dzięki za komentowanie. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Miguel odpowiedź

   Mam nadzieję, że upadną, te pieprzone szczury, każdy samochód przyjeżdża w sobotę. BKTEN BANK, SĄ Zhańbieni. ZOSTAŁA OSZUKANA. KTOŚ LUIS ÁLVARES I FABRCIO ESTRADA. PONOBIE SĄ Z MEKSYKU, KTÓRY MIAŁO BIURO W LONDYNIE. Mam nadzieję, że gniją w więzieniu. TE CHOLERNIE.

 4. Miguel odpowiedź

  Btoken Bank, to firma z gangami oszustów, przydarzyła mi się mapa doświadczeń. Codziennie dzwonił do mnie niejaki Luis Álvares, potem przestał dzwonić, po czym zaczął dzwonić niejaki Fabricio Estrada, mówią, że są z Meksyku. Zmuszają do zaciągnięcia pożyczki w tym samym banku, aby spłacić ją gotówką. Rzeczy, które zatrzymują twoje pieniądze. I nie będziesz mógł niczego żądać. Lepiej ciesz się swoimi pieniędzmi. Nie składają już u nich depozytów.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Miguel, spróbuj wycofać się z początkowej płatności. Z tym brokerem problem zawsze pojawia się, gdy chcesz wypłacić pieniądze, wtedy zaczynają się problemy, korzyści płyną z ich platformy. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami i komentarzami z Btoken Bank. Zapewniam, że wszyscy brokerzy, którzy korzystają z rozwiązania Bank lub Banc to OSZUSTWO, w szczególności ten jest OSZUSTWEM, NIE POLECAM INWESTOWANIA W BTOKEN BANK, to OSZUSTWO. Bądź bardzo ostrożny ze swoimi pieniędzmi, pieniądze nie zostaną ci zwrócone.
   POZYTYWNE KOMENTARZE NIE SĄ PRAWDZIWE, SĄ WYSYŁANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY PRÓBOWAĆ POCZYNĄĆ SWÓJ ZŁY WIZERUNEK OSZUSTWA BROKERÓW.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Elvis de la vega odpowiedź

  Dzień dobry, muszę wiedzieć, czy broker Z WALL INVERSIÓN jest wiarygodny, czy nie mówi mi, że są w Kolumbii i całej Europie i że oddają do mojej dyspozycji konto na moje nazwisko z kartą debetową i jak tylko będę miał moja karta debetowa mogę zrobić zastrzyk kapitału, kiedy chcę. Sprawdź poprawność informacji i powiedz mi o tym. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Elvis, mamy obecnie kilka recenzji, ale potraktujemy je jako priorytet, aby dać ci odpowiedzi. Jeśli masz pod ręką sieć, wyślij ją.

   Pozdrowienia.

 6. Liliana Osorio odpowiedź

  Dzień dobry - Proszę zignorować wszystkie pozytywne komentarze od tej firmy BToken Bank. Przeżyłem najbardziej nieprzyjemne i zwodnicze doświadczenie w moim życiu z tą firmą, która ukradła moje pieniądze, wynik trudu moich lat pracy. Najpierw skontaktował się ze mną Geovanny, a następnie Lucas, doradcy oszustów, zapewniając, że moja inwestycja przyniesie dobry dochód i przekonali mnie do otwarcia u nich rachunku. Potem przydzielili mi brokera lub rzekomego analityka „Sergio Novoa” (wyobrażam sobie fałszywe nazwisko) i codziennie wykonywali rzekome operacje, aby generować zyski. Zysk, który stawiają na swojej oszukańczej platformie, dopóki nie wygenerują zaufania. Po miesiącu lub przed jego wypełnieniem sugerują, że dokonujesz inwestycji, które przyniosą większy zysk, ale nigdy nie widzisz, w gotówce, zysku lub kapitale, widzisz to tylko na platformie. Wszystkie negatywne komentarze, które tu widzę, odzwierciedlają to samo, co przydarzyło mi się i innemu przyjacielowi. Kiedy przegrywasz po raz pierwszy (operacja zaprojektowana przez nich), sugerują, że pożyczasz temu samemu bankowi, aby chronić swój kapitał, a kiedy spłacasz pożyczkę, kradną wszystkie pieniądze. Do każdego klienta zwraca się tzw. doradca należący do tej samej grupy oszustów. Dają ci pewność siebie, dopóki cię nie oderwą. Mówią ci, że możesz się wycofać, kiedy chcesz, ale to kłamstwo. Nawet wymyślone e-maile mają: [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], pośród innych. Za pośrednictwem tych e-maili wysyłają ci wprowadzające w błąd informacje, abyś wierzył, że wszystko jest prawdą. Teraz, gdy wysłałem roszczenie i wyjaśnienie dotyczące utraty mojego kapitału, nie ma odpowiedzi pocztą. To banda oszustów. Nie dać się ogłupić.
  Jestem pewien, że ci oszuści nie boją się Boga, ale zostawiam Ci kilka biblijnych cytatów, które pokażą Ci Twoje przeznaczenie: „Kto popełnia oszustwo, nie zamieszka w moim domu” (Ps 101-7). Dlatego jeśli twoje prawe oko skłania cię do grzechu, wyjmij je i wyrzuć. Lepiej stracić jedną część ciała i nie wrzucać jej do piekła. Mateusza 5:29.
  Partia złodziei! Skorumpowany.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Liliana, już po przeczytaniu twojego komentarza możemy zobaczyć, jaki rodzaj aroganckiej, wyniosłej i niegrzecznej motłochu działa w SCAM Btoken Bank, jesteś szumowiną społeczeństwa, nie wiesz, jak pracować uczciwie i twoim jedynym celem, gdy jesteś Obudź się, żeby zobaczyć, kogo ukradną, powiedzieli nam, że wielu pracowników tej firmy to narkomani i że sprzedaliby swoją matkę za 2 pesos, jeśli Karolina, twoi koledzy i prawdopodobnie ty też. Z tym brokerem problem zawsze pojawia się, gdy chcesz wypłacić pieniądze, wtedy zaczynają się problemy, korzyści płyną z ich platformy. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami i komentarzami z Btoken Bank. Zapewniam, że wszyscy brokerzy, którzy korzystają z rozwiązania Bank lub Banc to OSZUSTWO, w szczególności ten jest OSZUSTWEM, NIE POLECAM INWESTOWANIA W BTOKEN BANK, to OSZUSTWO. Bądź bardzo ostrożny ze swoimi pieniędzmi, pieniądze nie zostaną ci zwrócone.
   POZYTYWNE KOMENTARZE NIE SĄ PRAWDZIWE, SĄ WYSYŁANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY PRÓBOWAĆ POCZYNĄĆ SWÓJ ZŁY WIZERUNEK OSZUSTWA BROKERÓW.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

  • Liliana Lopez odpowiedź

   Witam… skąd jesteś… z Kolumbii?
   Mnie też oszukano, dokładnie to samo przydarzyło mi się w marcu tego 2021 roku

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.