Komentarze na temat Btcswing

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Btcswing (zwany także btcswing.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się Btcswing do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Btcswing. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Prawie identyczne SRO (chociaż okazało się, że jest to fałszywe).

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Czechach (ta informacja również jest nieprawdziwa).

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Btcswing, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Mini, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy do 0.5 BTC, dźwignia do 1:20, comiesięczne przeglądy rynku, do 10% marży kredytu.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy do 2 BTC, dźwignia do 1:25, comiesięczne przeglądy rynku, do 25% marży kredytowej, cotygodniowe webinarium dotyczące handlu na żywo.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy do 10 BTC, Dźwignia do 1:30, Miesięczne przeglądy rynku, Do 35% Marża pożyczki, Cotygodniowe seminarium internetowe dotyczące handlu na żywo, Doradca ds. konta osobistego.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy do 20 BTC, Dźwignia do 1:35, Miesięczne przeglądy rynku, Do 50% depozytu zabezpieczającego, Cotygodniowe seminaria internetowe dotyczące handlu na żywo, Osobisty doradca ds. konta, Osobisty broker, Cotygodniowe sesje 1-do-1.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy do 45 BTC, dźwignia do 1:40, miesięczne przeglądy rynku, do 75% marży pożyczki, cotygodniowe seminaria internetowe dotyczące handlu na żywo, osobisty doradca konta, osobisty agent, codzienne sesje handlowe 1 do 1, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy ponad 45 BTC, Dźwignia do 1:50, Miesięczne przeglądy rynku, Do 100% marży kredytowej, Cotygodniowe seminaria internetowe dotyczące handlu na żywo, Osobisty doradca ds. konta, Osobisty agent, Codzienne sesje handlowe 1 do 1, Zaproszenia na wydarzenia VIP, wypłaty dla seniorów, węższe spready.

Rodzaje kont Btcswing
Rodzaje kont Btcswing (1)
Rodzaje kont Btcswing
Rodzaje kont Btcswing (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze

La platforma do działania że Btcswing oferuje: a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Btcswing udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Btcswing
Strona internetowa Btcswing

Btcswing zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienia podstawowych pojęć, informacje o firmie, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Btcswing |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: btcswing.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Btcswing <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Btcswing jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV Btcswing do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano AMF (Francja) Btcswing do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z maja 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano FMA Btcswing do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z sierpnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Aktualizacja z listopada 2020 r. ⛔: zgodnie z uwagami i e-mailami otrzymanymi od klientów zauważamy, że Btcswing jest powiązany z grupą brokerów, o bardzo złej reputacji, z dużą liczbą skarg i licznymi skargami w różnych europejskich regulatorach. W skład grupy wchodzą brokerzy tacy jak: Btcbrokerz, Bitcoinie, Cena brytyjska, Btcswing, Stolica 245, Inwestycje CapitalPro, CarterFS, CiscotradeWykonawczyprofx, EverestBTC, Fly Financial Group, Jbkapitały, Inwestycje Lockwood, Grupa Merkell, MMFINANSIALPERTS, Redfordfx, RichmondFG, Grupa Stanfordfinance, Stanleyscapital, Cyfrowa moneta T, Tradeprofitweb, Topcmarket, Inwestycje Wellington, WTCInwersja y Xcoinbroker. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Btcswingu? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *