Broker Bux

Komentarze na temat trendów BTC
W tej sekcji przeanalizujemy Trendy BTC (zwany również nazwą: btc-trends.com), jest pośrednikiem Criptomonedas. Czy naprawdę poleca się BTC-Trends do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o BTC-Trends ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to BTC-Trendy? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ BTC-Trends wspomina o byciu część: Cordelino Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Saint Vincent i Grenadyny.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: BTC-Trends jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez BTC-Trends, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości ₮ 5.000, codzienna analiza, trader stacjonarny i mobilny, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości ₮ 25.000, codzienna analiza, trader stacjonarny i mobilny, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta, webinaria i seminaria, osobisty opiekun konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości ₮ 75.000, codzienna analiza, trader stacjonarny i mobilny, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta, webinaria i seminaria, osobisty menedżer konta, codzienna analiza Premium.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości ₮ 150.000, codzienna analiza, trader stacjonarny i mobilny, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta, webinaria i seminaria, osobisty menedżer konta, codzienna analiza Premium, Trading Central.

Konto platynowe: skontaktuj się z menedżerem konta, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Rodzaje kont BTC-Trends
Rodzaje kont BTC-Trends

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez BTC-Trends to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które BTC-Trends udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa BTC-Trends
Strona internetowa BTC-Trends

Trendy BTC zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: wykresy na żywo, trochę informacji o oferowanych produktach, trochę analiz, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Trendy BTC 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: btc-trends.com

📞Numer telefonu: + 447588822619

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję BTC-Trends. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Trendy BTC ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Trendy BTC jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o trendach BTC znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2021 dodano FCA Trendy BTC do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z grudnia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2022 dodano CNMV Trendy BTC do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

 
Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o BTC-Trends? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

16 komentarze do «BTC-Trends: ocena i komentarze»

 1. Javier Vazquez Fernandez odpowiedź

  Ukradli mi 1250 euro. Nigdy nie byłem w stanie samodzielnie operować, jak tylko zacząłem. Wiedzieli, że tam jestem i natychmiast się ze mną skontaktowali i zaczęli prosić o więcej pieniędzy. Cristian oszukał mnie i upadłam jak idiota.
  Nie dać się ogłupić

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Javier, dziękuję za komentowanie BTC-Trends. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 2. Ary odpowiedź

  Pomóż mi. Powiedz mi, gdzie mogę się z tobą skontaktować. Zostaliśmy oszukani dużo pieniędzy na trendach btc, nie ma sposobu, aby je odzyskać.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Ary, musisz wypełnić formularz lub porozmawiać z CZATEM. Dziękujemy za komentowanie BTC-Trends. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Tereso, to pośrednik bez REGULAMINU, z karaibskiej wyspy Saint Vincent i Grenadyny, twoje pieniądze nie mają wsparcia. Postaraj się jak najszybciej wycofać płatności, których udało ci się dokonać i nie podpisuj żadnych wymaganych dokumentów ani nie przesyłaj swoich dokumentów osobistych.

   Pozdrowienia.

   • Ary odpowiedź

    OSZUSTWA, OSZUSTRZY, OSZUSCI, NIE INWESTUJ. KRADAJĄ CIĘ NIE DAJ IM PIENIĘDZY. OSZUSTRZY. BĄDŹ BEZPIECZNY. NIGDY NIE ODDAJĄ CIEBIE PIENIĘDZY. NIGDY NIE ODDAJĄ CIEBIE PIENIĘDZY. ACHTUNG!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAŻAJ!!!!!!!

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Ary, dziękuję za komentowanie BTC-Trends. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

 3. Teresa odpowiedź

  Dzień dobry, recenzje, które czytam, są okropne.
  Jestem z nimi od zeszłego piątku (21 stycznia 2022)
  Czy ktoś może mi powiedzieć coś dobrego o BTC Trends? Doceniłbym to

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Tereso, rozumiem, że zainwestowałaś z nimi, ponieważ udało im się przekonać Cię swoimi dobrymi słowami, a teraz, gdy wpadłeś w ich pułapkę (oszustwo), chcesz, aby ktoś dobrze o nich mówił, abyś poczuła się lepiej, jest Zgadza się? Niestety trzeba wiedzieć, że są oszustami, że jedyne, co robią, to oszukują uczciwych ludzi, którzy w pocie czoła zarabiają pieniądze, właśnie tych, którzy piszą, robią to, aby odzyskać swoje pieniądze i ostrzec innych, aby nie dali się nabrać na tego typu oszustwa.

   Jeśli w czymkolwiek możemy Ci pomóc, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

   Pozdrowienia.

 4. Pedro Jose Bellot Martinez odpowiedź

  Cześć, jestem Pedro i oni też mnie oszukali, Nicole Rodríguez to ta, która mnie oszukała, numer telefonu, z którego dzwonią to +447868811601, a drugi 654586354 Nie wiem, czy mogą mi pomóc, ale mam nadzieję wszystkie moje pieniądze wydają na leki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Pedro, dziękuję za komentowanie BTC-Trends. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 5. Francisco odpowiedź

  Dzień dobry.
  Mnie też oszukali, a przynajmniej tak mi się wydaje
  Nie mam pojęcia, jak odzyskać rzekomą inwestycję
  Czy mógłbyś mi pomóc w tej sprawie?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za komentowanie BTC-Trends. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 6. Jezus Avila odpowiedź

  Poprosiłem o pieniądze miesiąc temu i wygląda na to, że ich nie mają, ukradli mi pomoc w zgłoszeniu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jesús Ávila, dziękuję za komentowanie BTC-Trends. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.