W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w BTC-MARKETS. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat BTC-MARKETS i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbtc-markets.com
🏠 spółka*Sunstar holding spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaRYNKI BTC
📌 AdresSaint Vincent i Grenadyny

⚠️ BTC-MARKETS jest własnością firmy Sunstar Holdings ltd znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez BTC-MARKETS, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Micro$ 250
Brąz$ 25000
srebrny$ 75000
złoto$ 150.000
Platyna$0

Informacje w sieci

Strona internetowa BTC-MARKETS

BTC-MARKETS zapewnia krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe i analizy, sekcję FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 448718076753

???? Ostateczna wycena BTC-MARKETS ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ NA RYNKACH BTC.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o BTC-MARKETS:

data Aktualizacja wiadomości
luty 2021Skarga przeciwko BTC-MARKETS z Austriacki regulator finansowy FMA
luty 2022Skarga przeciwko BTC-MARKETS z Belgijski regulator finansowy FSMA
może 2022Skarga przeciwko BTC-MARKETS z regulator finansowy CNMV
Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy zapewniali, że BTC-MARKETS utrzymuje bliskie relacje z TRADECOIN y Centrum kryptograficzne, brokerów o fatalnej reputacji i skarg na nich, oskarżonych o oszukiwanie ich użytkowników. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

Opinie o los usuarios

Co myślisz o BTC-MARKETS? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z BTC-MARKETS.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez BTC-MARKETS

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić BTC-MARKETS

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić BTC-MARKETS?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy BTC-MARKETS to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że BTC-MARKETS to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy BTC-MARKETS jest niezawodny?

Nie. BTC-MARKETS nie jest wiarygodną, ​​bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z BTC-MARKETS?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla BTC-MARKETS?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

57 komentarze do «Czy BTC-MARKETS to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Ramiro A. odpowiedź

  Ten broker pojawił się ponownie na czarnej liście cnmv, wiele osób zostało oszukanych

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ramiro A, dziękuję za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Jordi odpowiedź

  dzień dobry

  mi w miesiącu styczniu zobaczyłem reklamę i wpadłem do netu

  od razu asystent pomógł mi założyć konto, a wszystko, co nastąpiło po południu, dzwoni do mnie ta ramka

  Wpłaciłem swoje 250, czyli minimum, a Marco powiedział mi, że musi wpłacić więcej pieniędzy, co zignorowałem

  Zacząłem patrzeć na opinie i wtedy wpadłem w panikę
  prawie 2 miesiące ciągłych połączeń z wielu telefonów
  ze swojej strony złożyłem reklamację w banku wraz ze skargą do Mossos d'Esquadra wyjaśniającą moją sprawę
  około tydzień temu na szczęście zwrócili mi pełną kwotę

  pieniądze, przyjrzeliśmy się, gdzie zostały zdeponowane, a działalność komercyjna wspomnianej firmy była w Korei Południowej, a była to lodziarnia

  Mam nadzieję, że udało mi się pomóc komuś poszkodowanemu, smutno, że te rzeczy muszą się wydarzyć

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jordi, wszystkie informacje są przydatne, musisz napisać do mediów, w których są reklamowane, aby powiadomić ich o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i nadal reklamują się bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Jenaro Ortiz odpowiedź

  Czy ktoś z was rozmawiał z pewną Megan S?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jenaro, używają fałszywych imion, pamiętaj o tym.

   Pozdrowienia.

 4. barbarina odpowiedź

  Są profesjonalnymi oszustami. Jest to KOMPLETNE OSZUSTWO, a najgorsze jest to, że gdy zdasz sobie sprawę z oszustwa, nadal będą myśleć, że mogą cię oszukać ponownie. Obwiniają brokera (Sami Rashid), który cię oszukuje, a następnie jego „szef” (Thomas Slavic) dzwoni do ciebie, aby zgłosić, że Rashid został zwolniony za nadużycia i oferuje pomoc, jeśli znowu z nimi handlujesz. Jak mogłem być tak głupi, żeby zaufać firmie i inwestować pieniądze tylko przez telefony? Nie ufaj BTC-MARKETS, kradną ci wszystko. Zostawili mnie na zero. Są oszustwem i, co najgorsze, nie można twierdzić.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Barbarina, musisz napisać do mediów, w których się reklamują, aby powiadomić Cię o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i nadal reklamują się bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. barbarina odpowiedź

  ONI SĄ OSZUSTEM, ONI SĄ OSZUSTEM, ONI SĄ OSZUSTEM, SĄ OSZUSTEM
  Nie wpadaj w ich sieci. Nie wpadaj w ich sieci. Nie wpadaj w ich sieci. Są oszustwem.
  Ogłaszam tę stronę z tych samych powodów, z których komentują wszystkie osoby powyżej. Nie możesz im ufać. Najpierw naciskają, abyś zainwestował. Następnie nakłaniają cię do zgubienia go. Następnie naciskają, abyś zainwestował, aby go odzyskać i tak dalej w nieskończoność. KRADZIEJĄ TO. KRADZIEJĄ TO. NIE WPADUJ SIĘ W ICH SIECI. SĄ OSZUSTEM.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Barbarina, musisz napisać do mediów, w których się reklamują, aby powiadomić Cię o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i nadal reklamują się bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Harry odpowiedź

  Dzień dobry:
  Właśnie przeczytałem twoje komentarze, jestem kolejnym dotkniętym oszustwem BCT markents. Nie rozumiem, w jaki sposób mogą bez problemu kontynuować reklamowanie ich w sieciach, gdy są ZŁODZIEIAMI I OSZUSTWAMI.
  Zaświadczam, że kontaktował się ze mną ten Marco, że kiedy już nie wiedział, co mi wytłumaczyć, bo miałem się zorientować, że mnie oszukuje, przejął stery oszustwa, ten Samir Rashid.
  Podaję wszystkie telefony, z których do mnie dzwonili: + 44 7466 609813; + 44 7436 243238; + 44 7859 811675; +34 615 55 87 33; +34 691 473 619; +34 691 473 511.
  Nie wiem, czy ktoś wie, czy pieniądze można odzyskać. Albo czy można go pozwać. To niewiarygodne, że stać go na te bezkarne czyny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Enrique, musisz napisać do mediów, w których reklamują się, aby powiadomić Cię o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i kontynuują reklamowanie bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. PAAG odpowiedź

  Jakiś czas temu zostawiłem komentarz wyjaśniający moje doświadczenia z BTC-Markets oraz informacje o osobie, z którą miałem kontakt oraz kilka numerów telefonów, które ciągle do mnie dzwonią i zniknęły, czy mogę wiedzieć dlaczego?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam PAAG, nic nie zniknęło, jest już opublikowane.

   Pozdrowienia.

 8. PAAG odpowiedź

  Witam, jestem kolejną z osób, które zainwestowały w BTC Markets, system jest taki, jak już go opisałeś, naciskają, abyś zainwestował więcej pieniędzy i pewnego dnia mówią, że popełniłeś błąd i straciłeś wszystko i to musisz również wysłać więcej pieniędzy, ponieważ w przeciwnym razie bank Cię zgłosi. Nie udało mi się zamknąć konta, nie wiem czy ktoś może mi powiedzieć jak to zrobić. Pozostawiam informacje, które posiadam i które przyniosłem, aby złożyć odpowiednią skargę.

  Sami Rashid Rekruter
  Telefony
  44 791608831 7915605058
  whatsapp
  44 7436243238
  Bank
  LHV Pank
  Podmiot finansowy
  JAKO LHV PANK
  Właściciel konta
  Od Coinbase Ireland Ltd.
  concepto
  cbaevrjbsurvw
  DC
  EE937777000094732236

  Numery telefonów, które ciągle dzwonią

  46 943790919 Västewrbotten Szwecja
  44 1923605058 Anglia
  49 30726114378 Berlin Niemcy
  34 910035317 Madryt Hiszpania
  39 694806588 Rzym Włochy
  44 1223679345 Cambridge Anglia
  44 2081766258 Londyn Anglia
  44 2045244259 Londyn Anglia
  44 7915615147 Wielka Brytania
  34 910780126 Madryt Hiszpania
  44 2037693056 Londyn Anglia
  65 81155437 Singapur
  34 600247677 Hiszpania
  39 2366322636 Mediolan Włochy
  44 1280730712 Buckingham Anglia
  35 2322980694 Luksemburg
  44 7723524204 Wielka Brytania
  34 960408686 Walencja Hiszpania
  44 7897045565 Wielka Brytania
  46 363302971 Jönköping Szwecja
  31 85064921 Holandia
  32 460224198 Belgia
  34 960408891 Walencja Hiszpania
  43 1134710315 Leeds Anglia
  44 2039892600 Londyn Anglia
  34 960407982 Walencja Hiszpania
  34 960408891 Walencja Hiszpania
  44 2038331630 Londyn Anglia
  34 677459070 Hiszpania
  44 2045773874 Londyn Anglia
  34 931770000 Barcelona Hiszpania
  44 7897045271 Wielka Brytania
  34 654626868 Hiszpania
  34 600135064 Hiszpania
  44 1903257169 Worthing Anglia
  44 1925262264 Ostrzeżenie w Anglii
  34 930301976 Barcelona Hiszpania
  34 910886286 Madryt Hiszpania
  44 1449257429 Stowmarket Anglia

  Mam nadzieję, że te informacje się przydadzą.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj PAAG, dziękuję za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękuję za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.