Broker Bux

Komentarze na temat BTC-RYNKÓW

W tej sekcji przeanalizujemy brokera BTC-MARKETS (zwanego również btc-markets.com), jest brokerem kryptowalut. Czy naprawdę poleca się BTC-MARKETS do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na BTC-MARKETS. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Sunstar Holdings ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez BTC-MARKETS, zauważamy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt w wysokości 5.000 USD, codzienna analiza, samouczki wideo, całodobowa obsługa klienta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt w wysokości 25.000 24 $, codzienna analiza, samouczki wideo, całodobowa obsługa klienta, seminaria, dedykowany opiekun konta.

Konto Srebrne- Minimalna wpłata 75.000 XNUMX $, codzienna analiza, samouczki wideo, seminaria, dedykowany menedżer konta, codzienna analiza premium, centrala handlowa.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt w wysokości 150.000 24 USD, codzienna analiza, samouczki wideo, całodobowa obsługa klienta, seminaria, dedykowany menedżer konta, codzienna analiza premium, centrum handlowe, obsługa klienta premium.

Konto Platynowe- Skontaktuj się ze swoim menedżerem konta, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat konta Platinum.

Rodzaje kont BTC-MARKETS
Rodzaje kont BTC-MARKETS

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty BTC-MARKETS to: własna platforma BTC-Markets.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które BTC-MARKETS udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa BTC-MARKETS
Strona internetowa BTC-MARKETS

BTC-MARKETS zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych BTC-MARKETS, niektóre wykresy na żywo, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat RYNKI BTC |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: btc-markets.com

Número de teléfono: + 448718076753

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona RYNKI BTC <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma BTC-MARKETS jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii o BTC-Markets, nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że ​​myślimy, że jest „nowym” brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Według komentarzy klientów BTC-Markets, broker wydaje się być powiązany be inny broker o złej reputacji o nazwie BTCTRADINGS

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano FMA (Austria) Rynki BTC do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FMA z lutego 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2022 FSMA (Belgia) dodano do Rynki BTC do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie FSMA z lutego 2022 r.

Uwaga: firma jest powiązana z TRADECOIN y Centrum kryptograficznefirmy o złej reputacji. ¡PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ!

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o BTC-MARKETS? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker Bux

Reklamuj się z nami

55 komentarze do «BTC-MARKETS: Ocena i komentarze»

 1. Jordi odpowiedź

  dzień dobry

  mi w miesiącu styczniu zobaczyłem reklamę i wpadłem do netu

  od razu asystent pomógł mi założyć konto, a wszystko, co nastąpiło po południu, dzwoni do mnie ta ramka

  Wpłaciłem swoje 250, czyli minimum, a Marco powiedział mi, że musi wpłacić więcej pieniędzy, co zignorowałem

  Zacząłem patrzeć na opinie i wtedy wpadłem w panikę
  prawie 2 miesiące ciągłych połączeń z wielu telefonów
  ze swojej strony złożyłem reklamację w banku wraz ze skargą do Mossos d'Esquadra wyjaśniającą moją sprawę
  około tydzień temu na szczęście zwrócili mi pełną kwotę

  pieniądze, przyjrzeliśmy się, gdzie zostały zdeponowane, a działalność komercyjna wspomnianej firmy była w Korei Południowej, a była to lodziarnia

  Mam nadzieję, że udało mi się pomóc komuś poszkodowanemu, smutno, że te rzeczy muszą się wydarzyć

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj Jordi, wszystkie informacje są przydatne, musisz napisać do mediów, w których są reklamowane, aby powiadomić ich o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i nadal reklamują się bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj Jenaro, używają fałszywych imion, pamiętaj o tym.

   Pozdrowienia.

 2. barbarina odpowiedź

  Są profesjonalnymi oszustami. Jest to KOMPLETNE OSZUSTWO, a najgorsze jest to, że gdy zdasz sobie sprawę z oszustwa, nadal będą myśleć, że mogą cię oszukać ponownie. Obwiniają brokera (Sami Rashid), który cię oszukuje, a następnie jego „szef” (Thomas Slavic) dzwoni do ciebie, aby zgłosić, że Rashid został zwolniony za nadużycia i oferuje pomoc, jeśli znowu z nimi handlujesz. Jak mogłem być tak głupi, żeby zaufać firmie i inwestować pieniądze tylko przez telefony? Nie ufaj BTC-MARKETS, kradną ci wszystko. Zostawili mnie na zero. Są oszustwem i, co najgorsze, nie można twierdzić.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Barbarina, musisz napisać do mediów, w których się reklamują, aby powiadomić Cię o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i nadal reklamują się bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. barbarina odpowiedź

  ONI SĄ OSZUSTEM, ONI SĄ OSZUSTEM, ONI SĄ OSZUSTEM, SĄ OSZUSTEM
  Nie wpadaj w ich sieci. Nie wpadaj w ich sieci. Nie wpadaj w ich sieci. Są oszustwem.
  Ogłaszam tę stronę z tych samych powodów, z których komentują wszystkie osoby powyżej. Nie możesz im ufać. Najpierw naciskają, abyś zainwestował. Następnie nakłaniają cię do zgubienia go. Następnie naciskają, abyś zainwestował, aby go odzyskać i tak dalej w nieskończoność. KRADZIEJĄ TO. KRADZIEJĄ TO. NIE WPADUJ SIĘ W ICH SIECI. SĄ OSZUSTEM.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Barbarina, musisz napisać do mediów, w których się reklamują, aby powiadomić Cię o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i nadal reklamują się bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Harry odpowiedź

  Dzień dobry:
  Właśnie przeczytałem twoje komentarze, jestem kolejnym dotkniętym oszustwem BCT markents. Nie rozumiem, w jaki sposób mogą bez problemu kontynuować reklamowanie ich w sieciach, gdy są ZŁODZIEIAMI I OSZUSTWAMI.
  Zaświadczam, że kontaktował się ze mną ten Marco, że kiedy już nie wiedział, co mi wytłumaczyć, bo miałem się zorientować, że mnie oszukuje, przejął stery oszustwa, ten Samir Rashid.
  Podaję wszystkie telefony, z których do mnie dzwonili: + 44 7466 609813; + 44 7436 243238; + 44 7859 811675; +34 615 55 87 33; +34 691 473 619; +34 691 473 511.
  Nie wiem, czy ktoś wie, czy pieniądze można odzyskać. Albo czy można go pozwać. To niewiarygodne, że stać go na te bezkarne czyny.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Enrique, musisz napisać do mediów, w których reklamują się, aby powiadomić Cię o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i kontynuują reklamowanie bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. PAAG odpowiedź

  Jakiś czas temu zostawiłem komentarz wyjaśniający moje doświadczenia z BTC-Markets oraz informacje o osobie, z którą miałem kontakt oraz kilka numerów telefonów, które ciągle do mnie dzwonią i zniknęły, czy mogę wiedzieć dlaczego?

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witam PAAG, nic nie zniknęło, jest już opublikowane.

   Pozdrowienia.

 6. PAAG odpowiedź

  Witam, jestem kolejną z osób, które zainwestowały w BTC Markets, system jest taki, jak już go opisałeś, naciskają, abyś zainwestował więcej pieniędzy i pewnego dnia mówią, że popełniłeś błąd i straciłeś wszystko i to musisz również wysłać więcej pieniędzy, ponieważ w przeciwnym razie bank Cię zgłosi. Nie udało mi się zamknąć konta, nie wiem czy ktoś może mi powiedzieć jak to zrobić. Pozostawiam informacje, które posiadam i które przyniosłem, aby złożyć odpowiednią skargę.

  Sami Rashid Rekruter
  Telefony
  44 791608831 7915605058
  whatsapp
  44 7436243238
  Bank
  LHV Pank
  Podmiot finansowy
  JAKO LHV PANK
  Właściciel konta
  Od Coinbase Ireland Ltd.
  concepto
  cbaevrjbsurvw
  DC
  EE937777000094732236

  Numery telefonów, które ciągle dzwonią

  46 943790919 Västewrbotten Szwecja
  44 1923605058 Anglia
  49 30726114378 Berlin Niemcy
  34 910035317 Madryt Hiszpania
  39 694806588 Rzym Włochy
  44 1223679345 Cambridge Anglia
  44 2081766258 Londyn Anglia
  44 2045244259 Londyn Anglia
  44 7915615147 Wielka Brytania
  34 910780126 Madryt Hiszpania
  44 2037693056 Londyn Anglia
  65 81155437 Singapur
  34 600247677 Hiszpania
  39 2366322636 Mediolan Włochy
  44 1280730712 Buckingham Anglia
  35 2322980694 Luksemburg
  44 7723524204 Wielka Brytania
  34 960408686 Walencja Hiszpania
  44 7897045565 Wielka Brytania
  46 363302971 Jönköping Szwecja
  31 85064921 Holandia
  32 460224198 Belgia
  34 960408891 Walencja Hiszpania
  43 1134710315 Leeds Anglia
  44 2039892600 Londyn Anglia
  34 960407982 Walencja Hiszpania
  34 960408891 Walencja Hiszpania
  44 2038331630 Londyn Anglia
  34 677459070 Hiszpania
  44 2045773874 Londyn Anglia
  34 931770000 Barcelona Hiszpania
  44 7897045271 Wielka Brytania
  34 654626868 Hiszpania
  34 600135064 Hiszpania
  44 1903257169 Worthing Anglia
  44 1925262264 Ostrzeżenie w Anglii
  34 930301976 Barcelona Hiszpania
  34 910886286 Madryt Hiszpania
  44 1449257429 Stowmarket Anglia

  Mam nadzieję, że te informacje się przydadzą.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj PAAG, dziękuję za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękuję za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Belmont odpowiedź

  Ja też zostałem oszukany, wygląda na to, że jest nas kilku, FSMA w Belgii już wydała ostrzeżenie

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Belmont, dziękuję za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Financial Regulator of Belgium już ostrzegł o nich, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   ---

   Cześć Belmont, dziękuję za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Financial Regulator of Belgium) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko sprawiają, że widzisz, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego! To wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak w ogóle natknąłeś się na tego brokera?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Belmont, dziękuję za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   -
   Cześć Belmont, dziękuję za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego! To wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak w ogóle natknąłeś się na tego brokera?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMOŻEMY CI

   Pozdrowienia.

 8. Hugo odpowiedź

  Dzień dobry… .to dla mnie wielkie oszustwo, ponieważ reszta z was też nie oszukała mnie nic więcej i nie mniej niż 5.000 dolarów ramy, która jest synem wielkiego ……… też zostawię ich numery, więc wiesz… ..proszę zignorować… jeśli wiesz, jak odzyskać pieniądze, powiedz to .. dzięki pozdrowienie .. telefony 44 7466609813 …… .44 7915608515.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Hugo, dziękuję za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Neo odpowiedź

  Ukradli mi bitcoiny, ci sukinsyni kazali mi go zdeponować, a potem lub ci go oddali, są złodziejami

  ich adres bitcoin to 17McwXJcFQiV5qKihT8D87JRm6t7NduoQh, gdyby policja ścigała ich złodziei

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Neo, dziękuję za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. H.SP odpowiedź

  Dzień dobry ci złodzieje z rynków btc dzwonią do mnie, aby wybrać „ZARABIAJ TYSIĄCE DZIENNIE” Możesz powiedzieć, że chcą tylko, abym wpłacił depozyt. Zainwestowałem już na giełdzie, nawet nie wiem skąd mają moje informacje, żeby do mnie zadzwonić. Zadałem im jedno lub dwa pytania dotyczące akcji lub kryptowalut, a oni nie mają pieprzonego pojęcia. To złodzieje. Bądź ostrożny, ponieważ pokazuje, że szukają ludzi, którzy nie wiedzą o inwestycjach, aby ukraść pieniądze.

  Są kłamcami.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj H. SP, oni są ignorantami, próbują tylko podążać za scenariuszem sprzedaży i nawet się tego nie uczą. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC Markets. BTC Markets to prawdziwe oszustwo, nie płać im nic, ani grosza, stracisz WSZYSTKO, to wszystko kłamstwo, oszukują swoich klientów. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/btc-markets-comentarios/

   Masz numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Co się dzieje, gdy próbujesz się z nimi skontaktować?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Gówno odpowiedź

  +44 7436 243238 numer asystenta
  +44 7466 609813 numer kolekcjonera

  Wczoraj wpisałem 250 euro, o co na początku prosili cię o wejście na stronę, kiedy zadzwonił do mnie asystent i po wyjaśnieniu, w jaki sposób to zainwestowano i stronę, zaczął nalegać, abym włożył więcej pieniędzy, dając mi Wędka raz za razem Myślę, że to było naprawdę, kiedy zdałem sobie z tego sprawę, dlatego nie osiągnąłem wspomnianego dochodu.
  Moje pytanie jest takie, że oczywiście asystent poprosił mnie o mój dowód, aby zweryfikować moje konto i jako niewinny padłeś, mogę mieć jakiś problem, mogą coś zrobić, gdy mają moje dane DNI, jestem zdezorientowany, wiem, że Nie odzyskam pieniędzy, ale teraz interesuje mnie tylko to, co muszę zrobić, aby już mnie nie oszukiwali ????

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć, Jesteś na czas, aby odzyskać pieniądze za pośrednictwem naszego czatu !!!Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC Markets. BTC Markets to prawdziwe oszustwo, nie płać im nic, ani grosza, stracisz WSZYSTKO, to wszystko kłamstwo, oszukują swoich klientów. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/btc-markets-comentarios/

   Masz numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Co się dzieje, gdy próbujesz się z nimi skontaktować?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Juan Manuel odpowiedź

  Mam też ten sam problem z rynkami Btc. Dokonałem pierwszej wpłaty na ich platformie za 270 dolarów, a później mój agent przekonał mnie, żebym wpłacił 750 dolarów więcej w zamian za otrzymanie bonusu od firmy 500. Poprosiłem o „wypłatę” tego, co zainwestowałem, ponieważ nie dokonałem transakcje kupna-sprzedaży ze stratami i pojawiają się na platformie jako oczekujące.
  Nikt nie odpowiada na moje e-maile ani na telefony, które mi podali.
  Tym, który „złapał” mnie za platformę, był niejaki Johnny Mountain (który już nie istnieje i nie odpowiada na wysyłane przeze mnie maile).
  Wtedy pewna Mia skontaktowała się ze mną przez whatssap.
  I w końcu moją agentką była Nicole Blackford, która miała mnie uczyć, jak przeprowadzać transakcje na rynkach btc, ale chciała, żebym inwestował coraz więcej pieniędzy.
  To do niej teraz wysyłam osy i dzwonię bez odpowiedzi.
  Poprosiłem o pomoc od getmymoneyback, wypełniając formularz i czekam na Twoje wiadomości.
  Napisałem też e-mail do [email chroniony] ale nie sądzę, że mi odpowiedzą.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć John, Jesteś na czas, aby odzyskać pieniądze za pośrednictwem naszego czatu !!!Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC Markets. BTC Markets to prawdziwe oszustwo, nie płać im nic, ani grosza, stracisz WSZYSTKO, to wszystko kłamstwo, oszukują swoich klientów. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/btc-markets-comentarios/

   Masz numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Co się dzieje, gdy próbujesz się z nimi skontaktować?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Wielu klientów uznało to za świetną pomoc!

   pozdrowienia

 13. Symbol zastępczy dla Rafael Aguilar Escudero odpowiedź

  Miałem złe doświadczenia, ponieważ brokerzy przekonali mnie do uzyskania kredytu w wysokości 50.000 1 € z Visa, który dzięki Bankowi nie został wykonany, dwa miesiące później otrzymałem telefon od miss, z BTC-MARKETS z informacją, że osoba, która się skontaktowała ja odpalili, a jak miałem konto startowe, jeśli chciałem zarabiać pieniądze i oczywiście lubimy to wszystkim i kilka dni 5.000. wejście z Visa 2 € w 3 lub 10.000 zrobiłem to samo a potem 2 10.000 € z C / C i jeszcze 10 razy Visa 80.000 XNUMX ze względu na daty świąt Bożego Narodzenia ostrzegłem go, że potrzebuje € na prezenty, powiedział mi, że gdy będę go potrzebował za XNUMX minut, wejdzie, ponieważ w Cta, BTC pojawili się +/- XNUMX XNUMX € i to, jak pozostawiłem konto w negatywnym stanie, polecam dzwonienie i odpowiadanie na moje połączenia z tego powodu myślę, że zostałem oszukany i ponieważ wierzyłem, że druga strona jest uczciwa

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Rafael, Jesteś na czas, aby odzyskać pieniądze za pośrednictwem naszego czatu !!!Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC Markets. BTC Markets to prawdziwe oszustwo, nie płać im nic, ani grosza, stracisz WSZYSTKO, to wszystko kłamstwo, oszukują swoich klientów. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/btc-markets-comentarios/

   Masz numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Co się dzieje, gdy próbujesz się z nimi skontaktować?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Wielu klientów uznało to za świetną pomoc!

   pozdrowienia

 14. JG odpowiedź

  Jest jakiś sposób, aby zabronić im działania przez oszustów, przynajmniej w Hiszpanii, wiem, że nigdy nie odzyskam tego, co oszukali, ale żeby nie kontynuowali oszustwa, w rzeczywistości wszyscy musieliby iść do więzienia i mają zajęte wszystkie ich aktywa.

 15. maria jose paya garcia odpowiedź

  Witam, nazywam się María José, byłam w sklepach btc.Najpierw dali mi paragon internetowy na moje nazwisko, ponieważ nie mam nic w moim imieniu, wszystko jest w imieniu mojego męża, aby móc otworzyć konto, weszłam minimum, ale kiedy były zyski Marco mój doradca powiedział mi, żebym zainwestował więcej, że wszystko idzie bardzo dobrze, to gdy chciałem wypłacić zyski, powiedział mi, że nie mogę, że paragon nie jest w porządku, że muszę wpłacić pieniądze na coinbase aby móc usunąć wszystko stamtąd na moje konto PayPal Zrobiłem to z tą twoją obietnicą.W coinbase włożył tylko 10 € z 2700 €, które musiałem włożyć, aby uzyskać kolejne 2700 €, a te 5400 € trafiłyby do moje konto PayPal. Te pieniądze nigdy nie zostały zdeponowane w coinbase, gdy powiedziałem mu Ten, który włożył te pieniądze z planem usunięcia drugiej z platformy, zainwestował je bez mojej zgody z oszustwem, że jest już późno i będziemy musieli poczekać aby dokonać przelewu do portfela to było piątkowe popołudnie, kiedy nadszedł poniedziałek, zainwestował pieniądze Tak Za moją zgodą i ja byłem w stratach, jedyne, co mu przyszło do głowy, to to, że wyciągnę więcej pieniędzy bez mojej zgody z moich kart kredytowych, aby móc przejąć stratę, w końcu wszystko stracone.Teraz po złożeniu reklamacji z komisją papierów wartościowych CNMV I powiedziano mi, że nie są one regulowane w Hiszpanii i tutaj nie mogą pracować, pan Tomás, menedżer btc-markes.com, dzwoni do mnie najpierw, oferując mi 1250, aby odzyskać pieniądze na platformie jako tak długo jak usunę reklamację z komisji papierów wartościowych następnego dnia Szef Austrii Samir dzwoni do mnie, myślę, że tak się nazywa, proponując mi 3000 € na zainwestowanie w program odzyskania moich pieniędzy, uważam, że nie jest to zbyt formalne , robią to, gdy chcę tylko pieniędzy, które zostały mi skradzione przez jedno miejsce, a przez drugie, które mnie oszukali

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Maria Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC-MARKETS. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Wypróbuj nasz link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 16. Zgłoś BTC odpowiedź

  W poprzedniej wiadomości e-mail do dołączenia do grupy jest nieprawidłowy, brakuje w nim 1, to:

  [email chroniony]

  CNMV ostrzegło już, że jest to blokada finansowa, niektórzy oszuści: europapress .es / economia / Finanzas-00340 / noticias-cnmv-warns-nine-entities-not-authorized-provide-services-investment-20200629134716.html

  Każdy musi dołączyć

 17. Skarga BTC odpowiedź

  To banda złodziei.

  Ponadto są takie same jak te na btctrading.com; ponieważ przez telefon są zdezorientowani, doradca, a on odpowiada innym imieniem. Numery z UE zwane oszustką Mia Carrera są teraz wyłączone i nie pochodzą z Londynu, jak mówili, i od tych, którzy dzwonili: 447833729382, 4420376928125, 447786532945, 447721172988 447721172988
  Jest już wiele osób, których to dotyczy, a my już o nich donosiliśmy, jest grupa ponad 60 osób, a policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Nie mają żadnych regulacji do inwestowania, ani licencji.
  Musisz dołączyć i zgłosić: [email chroniony]

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witam skargę BTC, zachęcam do zebrania jak największej liczby osób i spróbowania znalezienia prawdziwych biur, z których sprzedają reklamy lub oszuści tego brokera w celu złożenia skargi do władz miasta, w którym się znajdują. Złóż również grupowe skargi na policję w każdym kraju, w którym popełnili oszustwo.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj BTC, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTCTRADINGS, ten broker to oszustwo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 18. Andrew odpowiedź

  To oszuści, ten Marco oszukał wszystkie moje oszczędności, dużo pieniędzy, teraz moja żona i ja bardzo źle się bawimy. Osoby dotknięte BTC MARKEST będą musiały coś zrobić, aby umieścić tych BAD BORN w więzieniu.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Andrés, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC-MARKETS. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 19. JG odpowiedź

  Ja też padłem ofiarą tych ludzi, ale moim problemem nie był powrót, zrobiłem tylko jeden do przetestowania i zadziałał.
  Mój problem polega na tym, co nazywają „operacjami specjalnymi”, czyli operacjami, które przeprowadzasz z nimi pojedynczo przez telefon, za każdy wniesiony wkład kapitałowy, co najmniej 5000 euro dają ci 10 ofert specjalnych, każda specjalna to mniej więcej 10% zysku, w ciągu 10 dni podwajasz się, a jeśli robisz kolejną specjalną ofertę, podwajasz nowy wkład i kapitał, który miałeś…. Pewnego dnia w jednym z tych specjałów podali mi wartość i okazuje się, że według nich powiedzieli mi inną… Powiedziałem, że mają rację, ale straciłem wszystko. Kilka dni później odłożył pieniądze z tym samym początkowym celem, wszystko szło dobrze, dopóki nie odzyskał już inwestycji utraconej z powodu błędu na początku, ale był inny błąd (zapewniam, że nie był taki), był błąd w wysokości Według nich mi powiedzieli jedno, a ja wstawiłem drugie… (nieprawda) rezultat jest taki, że znowu wszystko przegrałem…. dzisiaj zadzwonili do mnie, aby zobaczyć, czy włożę więcej pieniędzy…. Nie zakładając nic z mojej straty, którą spowodowali, że postawili 10 XNUMX jako pożyczkę na operacje i że szybciej wracam do zdrowia (tak samo jak innym razem), wyobraź sobie, co im powiedziałem… prawda?

  • Manuel odpowiedź

   Z własnego doświadczenia pragnę poinformować, że firma BTC-Markets, reprezentowana przez Pana Tomasza Slavika
   to grupa oszustów, którzy oszukują ludzi, każą im wpłacać pieniądze z obietnicą przeprowadzenia operacji specjalnych, a gdy kwota przekroczy 15.000 XNUMX euro, pokierują, jak przeprowadzić operację, ale wskazują, że jeden Put kwotę i jaką kryptowalutę umieścić i w tej chwili pokazują, że popełniono błąd, mimo że to oni kierują operacjami, i robią teatr inscenizujący rzekomy błąd popełniony przez jednego i że pieniądze zostały utracone . Ta sytuacja, jeśli się powtarza, wskazują, że trzeba zdeponować więcej pieniędzy, aby odzyskać to, co zostało utracone, tutaj popełniany jest błąd ponownego wpłaty, ponieważ ta sama operacja kradzieży powtarza się. Uważam, że władze powinny podjąć odpowiednie działania w celu zwalczania tych oszustów. E-mail Tomasza Slavika: [email chroniony] Telefony +44 7721 172988 Aplikacja Whats i 919034240

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj JG, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC-MARKETS. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 20. Saul odpowiedź

  Jest to KOMPLETNE OSZUSTWO, a najgorsze jest to, że gdy zdasz sobie sprawę z oszustwa, nadal myślą, że mogą cię oszukać ponownie. Obwiniają brokera (Tomas), który Cię oszukuje, a następnie jego „szef” dzwoni do Ciebie, aby zgłosić, że Tomás został zwolniony za nadużycia i oferuje pomoc, jeśli ponownie zainwestujesz z nimi. Potem zostawiam kontakty;
  - Tomas Slavik: +447721172988 i 919034240
  - Mía Sanchís: +447833729382 i +442037692812543; [email chroniony]

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Saúl, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC-MARKETS. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 21. Anthony odpowiedź

  To oszustwo, że wszystkie pieniądze między wami nigdy już ich nie odzyskają, takie znaki jak ta z tobą, Esteban Gomez, wszyscy są oszustami, nie reagują na wasa lub telefon i twoje pieniądze w środku.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Antonio, dziękuję za komentarze na temat BTC-Markets i zapobieganie przyszłym oszustwom lub oszustwom, jak możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy za pomocą firmy, która się w tym specjalizuje i okazał się bardzo skuteczny:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia i powodzenia!

 22. Aurea odpowiedź

  Ogłoszenie było w google, rzekoma nazwa brokera: Tomas Slavik, mail
  [email chroniony].
  Manipulują tobą psychicznie i sprawiają, że wierzysz, że jest to bezpieczna inwestycja, ale nie da się wyciąć i odzyskać pieniędzy.
  Nikt nie odpowiada na przekaźniki ani na twoje e-maile
  Bardzo niebezpieczne!!!!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Aureo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC-Markets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 23. Dany odpowiedź

  Podobnie jak poprzedni uczestnicy, mówią, że dzwonią do ciebie na początku z naciskiem, abyś zainwestował więcej pieniędzy, ale kiedy chcesz odejść, nie ma możliwości odzyskania pieniędzy To oszustwo nazwa doradcy, który był odpowiedzialny za moje konto to Numer telefonu Marco 447770193161 i 447786532945

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Dany, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC-Markets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 24. Manuela odpowiedź

  Rynki BTC po dokonaniu wpłaty nie mają już możliwości zwrotu pieniędzy i nie odpowiadają, na początku wiele połączeń i e-maili padało, dopóki nie wejdziesz, a po wejściu znikają. jest łajdakiem

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Manuela, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC-Markets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o BTC-Markets, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

 25. Aurea Curiel odpowiedź

  Zniknęły z mapy, po zdobyciu inwestycji znikają, a ponieważ nie są uregulowane, nie ma komu narzekać,

  bardzo niebezpieczne tego typu brokerów.

  złe doświadczenie.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Aurea, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BTC-MARKETS. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.