Komentarze na temat BROOKS INVEST LTD

W tej sekcji przeanalizujemy brokera BROOKS INVEST LTD (zwany także brooksinvest.ltd), jest brokerem Forex i kryptowalut. Czy naprawdę poleca się BROOKS INVEST LTD do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o BROOKS INVEST LTD ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy BROOKS INVEST LTD ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Brooks Invest Sp.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Vanuatu.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez BROOKS INVEST LTD, zauważamy, że oferuje 4 offers różne rodzaje kont/planów: Plan A, Plan B, Plan C i Plan D. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Planuj A: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50, zwróć 8% po 24 godzinach.

Plan B: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, zwróć 16% po 48 godzinach.

Plan C: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.000, zwróć 30% po 72 godzinach.

Plan D: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, zwróć 50% po 120 godzinach.

 

Rodzaje kont BROOKS INVEST LTD
Rodzaje kont BROOKS INVEST LTD

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje BROOKS INVEST LTD to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które BROOKS INVEST LTD udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa firmy BROOKS INVEST LTD
Strona internetowa firmy BROOKS INVEST LTD

BROOKS INVEST LTD zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: niektóre wykresy na żywo, aktualności, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat BROOKS INVEST LTD 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: brooksinvest.ltd

📞Numer telefonu: + 48699518939

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzowaliśmy firmę BROOKS INVEST LTD. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona BROOKS INVEST LTD <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? BROOKS INVEST LTD jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Po przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, prawdziwa firma-przykrywka, ponadto szukając opinii o BROOKS INVEST LTD znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzegają o tym brokerze; Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CNMV BROOKS INWESTUJE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o BROOKS INVEST LTD? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «BROOKS INVEST LTD: Oceny i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mary, dziękuję za komentarz na temat BROOKS INVEST LTD. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Adriana, dziękuję za komentarz na temat BROOKS INVEST LTD. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *