Komentarze na Brokerz.com

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Brokerz.com, jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Brokerz.com do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Brokerz.com ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Brokerz.com? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: to nie jest wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Brokerz.com, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Klasyczne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, codzienne briefingi i badania, komercyjny operator stacjonarny i mobilny, samouczki wideo.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, codzienne briefingi i badania, operator handlowy na komputery i telefony komórkowe, samouczki wideo, standardowy spread 3 pips, stałe spready dla EUR / USA.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 15.000, codzienne briefingi i badania, trader stacjonarny i mobilny, samouczki wideo, standardowy spread 3 pips, stałe spready dla EUR/USA, seminaria i seminaria internetowe, główny menedżer konta.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, codzienne briefingi i badania, operator handlowy na komputery i telefony komórkowe, samouczki wideo, standardowy spread 3 pips, stałe spready dla EUR/USA, seminaria i seminaria internetowe, główny menedżer konta, wiadomości i sygnały SMS, codzienna analiza premium, wsparcie dla klienta Premium.

Rodzaje kont Brokerz.com
Rodzaje kont Brokerz.com

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Brokerz.com to: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Brokerz.com udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Brokerz.com
Strona internetowa Brokerz.com

Brokerz.com zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, sekcja FAQ, słowniczek, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Brokerz.com 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: brokerz.com | brokerz.co

📞Numer telefonu: +44 2039 948 811

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Brokerz.com. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Brokerz.com <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Brokerz.com jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Po jej przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, na jej stronie internetowej nie ma informacji o firmie, w dodatku szukając opinii o Brokerz.com tylko znajdujemy recenzje, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga: ⛔ Według wiadomości od klientów, Brokerz.com jest ściśle powiązany z Marketrip, nikczemnego brokera oskarżonego o oszukiwanie wielu osób.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Brokerz.com? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

7 komentarze do «Brokerz.com: Ocena i komentarze»

 1. ezk odpowiedź

  Tak jak ja nigdy nie myślałem, ale oto jestem, jest oszukana w modzie, wszędzie są ludzie, którzy ich szukają z tego, co widziałem w komentarzach

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ezk, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Brokerz .com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Oscar odpowiedź

  Byłem też oszukany i teraz nie wiem, jak je znaleźć, mam e-maile i telefony, wszystkie voip vps, myślę, że są gdzieś w ameryce środkowej, wenezueli w kolumbii, coś takiego lub w ameryce północnej, kisa w nowym jorku, ale ja nie t myślę, że są z Europy, chociaż nie jadę Bądź teraz mądry, ponieważ powinienem był być za pierwszym razem, ale myślę, że ktoś powinien nam pomóc w skontaktowaniu się ze mną, proszę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Oscar, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Brokerz .com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Melisa odpowiedź

  Źle i staram się, a na dodatek zatrzymali moje pieniądze i zablokowali moje konto, potrzebuję pomocy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Melisa, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Brokerz.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *