Komentarze BrokerStars

W tej sekcji przeanalizujemy brokera BrokerStars, jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy naprawdę poleca się BrokerStars do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Możesz się zastanawiać, dlaczego robimy recenzję na BrokerStars… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną. Należy zauważyć, że strona internetowa BrokerStars jest w języku angielskim.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Londyn, chociaż jeśli to prawda, powinien być regulowany przez FCA (regulator Wielkiej Brytanii), co nie jest prawdą, więc wątpimy, czy rzeczywiście ma siedzibę w Londynie. Aktualizacja listopad 2019: pośrednik wspomina o lokalizacji w Saint Vincent i Grenadynach.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera: ponieważ BrokerStars wspomina o przepisach brytyjskich i australijskich, ale nie mogliśmy znaleźć żadnego z nich, uważamy, że wspomina o fałszywych przepisach. Jeśli nie, prosimy przedstawiciela BrokerStars o podanie nam prawidłowego numeru regulaminu. Aktualizacja listopad 2019: pośrednik wspomina o regulacji Saint Vincent i Grenadyn.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez BrokerStars, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi że oferty BrokerStars to: uważamy, że (ponieważ nie określono) własna platforma BrokerStars.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które BrokerStars udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa BrokerStars
Strona internetowa BrokerStars

BrokerStars zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienie niektórych pojęć w świecie handlu, wyjaśnienie różnych produktów, które BrokerStars oferuje swoim klientom, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o BrokerStars

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: brokerstars.net

Número de teléfono: + 442038077194

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena na BrokerStars <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma BrokerStars jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: rzekomo ma siedzibę w Londynie, ale nie mogliśmy znaleźć regulacji, która powinna mieć faktycznie siedzibę w Anglii, jest to nieuregulowany broker (nie mogliśmy zweryfikować którykolwiek z przepisów, o których wspomina na swojej stronie), szukając innych opinii o BrokerStars, nie znaleźliśmy niczego, co każe nam sądzić, że jest to „nowa” firma. Inną negatywną cechą BrokerStars jest to, że ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, takich jak Saint Vincent i Grenadyny.

Z tych powodów uważamy, że BrokerStars nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o BrokerStars? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

75 komentarze do «BrokerStars: ocena i komentarze»

 1. Esteban odpowiedź

  Dziękuję za pomoc w odzyskaniu pieniędzy. Mychargeback bardzo pomógł, dziś czuję się lepiej i lżej. JEŚLI NIE MOGLI ODZYSKAĆ ​​SWOICH PIENIĘDZY, WYPRÓBUJ MYCHARGEBACK, TO MI ODPOWIADAŁO.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Esteban, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 3. jm odpowiedź

  Witam, ten broker (gwiazdy brokera. Net) to oszustwo, chciałbym móc skontaktować się z kimś poszkodowanym w Hiszpanii, jestem z Elche (Alicante) i móc połączyć siły, abyśmy mogli ich zlokalizować i przestać oszukiwać więcej ludzi i oczywiście próbując odzyskać wszystkie pieniądze, które zostały mi skradzione. Dzięki i mam nadzieję, że możesz mi pomóc. Wszystkiego najlepszego. JM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć JM, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BrokerStars. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 4. JORDAN odpowiedź

  Witam, jestem handlowcem z Jordanii, chciałem odkryć fałsz tego brokera, współpracowałem z nimi od około 1 roku, szukałem brokera z wysoką dźwignią i który był godny zaufania, otworzyłem konto w brokerstars, ponieważ miał dźwignię od 1 do 500 i był regulowany przez fca, teoretycznie ...
  Broker działał dobrze, a nawet polecił go, nie otrzymując w zamian żadnych korzyści.
  Z biegiem czasu broker kilkakrotnie zmieniał regulacje mówiąc, że to ograniczenia ESMA zmusiły go do zmiany, nadal mu ufałem pomimo wątpliwości, to mój błąd.
  Natarczywie zaoferowali mi swój 100% bonus, wziąłem bonus, a nawet wycofałem się po zrealizowaniu wolumenu, o który prosili, wkrótce po tym, jak zaoferowali mi konto vip plus 100% bonus, wydawało się, że są to bardzo dobre warunki, więc wpłaciłem 10.000 45 euro, które otrzymali, zapytali, od tego czasu nie mogę się wycofać, powiedzieli mi, że nie ukończyłem premii, zacząłem działać bez zatrzymywania się, dopóki nie wykonałem objętości, nie mogli już powiedzieć, że nie zrobiłem objętości, operowałem dużo, moje pieniądze były w stanie je wypłacić, a nawet wysłali mi e-mail, cóż, czekałem na wypłatę przez XNUMX dni i moja cierpliwość jest wyczerpana, widzę, że nie zamierzają mi zapłacić i nie mają takiego zamiaru, ani nie odpowiadają na e-maile, NIE WPŁAĆ U TEGO BROKERA!

  • FRANCISCO odpowiedź

   Problem polega na tym, że jako szef giełdy i szkoły inwestycyjnej poleciłeś brokera, nie mając pewności, że to, co polecasz, jest godne zaufania. W moim przypadku dzięki temu straciłem dużo pieniędzy, których nikt mi nie odda.

   • jordan

    Witaj Francisco. przepraszam za twoją stratę, do niedawna nie miałem żadnego problemu z brokerem, wydawało mi się to wiarygodne, ze względu na twoje problemy z nimi i dzięki twoim śledztwom udało mi się zorientować co się stało, wiem, że moje wymówki nie Zwrócą pieniądze i ja też nie powiem, że możesz się ze mną skontaktować, kiedy tylko chcesz i zobaczymy, co da się zrobić, moi prawnicy badają sprawę, masz mojego e-maila na wszelkie pytania lub możesz zadzwonić telefon szkolny.

   • FRANCISCO

    Nie widzę nigdzie szkolnego telefonu, a numer telefonu komórkowego, który mi dałeś kiedyś, już nie istnieje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jordan, dzięki za informację. Podobnie nie rozumiemy, jak można im zaufać, bez sprawdzenia regulacji FCA, którą rzekomo mieli, a która po prostej weryfikacji zauważylibyście, że nie istnieje. To coś, o czym wie każdy, kto ma trochę wiedzy inwestycyjnej.

   pozdrowienia

   • Jordania

    Sprawdziłem i czy pojawili się w fca, co najwyraźniej nie było według informacji, które później podawali jako firmy regulowane. Chociaż mogę ci powiedzieć, że iq option oszukało mnie i byli w cysec, ic markets oszukali mnie i są w asic, w końcu rozporządzenie jest bezużyteczne, jeśli chcą cię zdenerwować, złożenie pozwu jest droższe niż pieniądze, które ja zainwestowanych i trudno to udowodnić, nie chodzi mi o to, że regulacja nie jest ważna.

   • Polecani brokerzy

    No cóż, naszym zdaniem CySEC i ASIC nie są dobrymi regulacjami, tak jest w Anglii FCA. Nie rozumiemy w równym stopniu, dlaczego w momencie, w którym sprawdziłeś, że wspomniane rozporządzenie jest prawdziwe, to jest coś podstawowego.

    pozdrowienia

  • Jose Manuel odpowiedź

   Francisco ma rację, to niemożliwe, żeby Jordan Trader, z filmami, które ma na YouTube, według wszystkiego, co wie o oszustwach i według niego, który był w sądzie w tej całej sprawie, nie wiedział o tym NIEMOŻLIWYM oszustwie (kiedy robią z ciebie oszustwo, czy znowu w to wpadasz?, zobacz ich filmy na YouTube). Matematycznie i logicznie jest to niemożliwe. JORDAN TRADER wydaje mi się nieszczęśliwy, rekrutując ludzi, którzy nie wiedzą zbyt wiele o handlu, aby zatrzymać swoje pieniądze. A na dodatek ma czelność dzwonić do ludzi, przepraszając za coś, o czym od początku wie, że nie jest w żaden sposób legalne. Powiem więcej, jakaś osoba dzwoni do mnie od kilku dni i dręczy mnie przez telefon, mówiąc, że jest prawnikiem nie wiem skąd wiedzieć więcej na ten temat, wydaje się to obrzydliwe, że w tym stuleciu, w którym jesteśmy, są tacy nieszczęśni ludzie, zamiast wykorzystywać swoją wiedzę do wzbogacania się, wykorzystują ją do oszukiwania początkujących z całą swoją złą wiarą. Przeklinam cię z całej duszy, aż opuścisz ten świat!

   • czy ci pomogę?

    Jose oskarża go, on na to zasługuje, a prawnicy, którzy do ciebie dzwonią, brzmią, jakby byli od brokera, który chce cię ponownie oszukać, skąd magicznie wiedzą o twojej sytuacji? podaj mi swoją stronę internetową, a zapewniam, że są fałszywe

    bądź ostrożny Jose

  • JOSE MANUEL odpowiedź

   Francisco ma rację, to niemożliwe, żeby Jordan Trader, z filmami, które ma na YouTube, według wszystkiego, co wie o oszustwach i według niego, który był w sądzie w tej całej sprawie, nie wiedział o tym NIEMOŻLIWYM oszustwie (kiedy robią z ciebie oszustwo, czy znowu w to wpadasz?, zobacz ich filmy na YouTube). Matematycznie i logicznie jest to niemożliwe. JORDAN TRADER wydaje mi się nieszczęśliwy, rekrutując ludzi, którzy nie wiedzą zbyt wiele o handlu, aby zatrzymać swoje pieniądze. A na dodatek ma czelność dzwonić do ludzi, przepraszając za coś, o czym od początku wie, że nie jest w żaden sposób legalne. Powiem więcej, jakaś osoba dzwoni do mnie od kilku dni i dręczy mnie przez telefon, mówiąc, że jest prawnikiem nie wiem skąd wiedzieć więcej na ten temat, wydaje się to obrzydliwe, że w tym stuleciu, w którym jesteśmy, są tacy nieszczęśni ludzie, zamiast wykorzystywać swoją wiedzę do wzbogacania się, wykorzystują ją do oszukiwania początkujących z całą swoją złą wiarą. Przeklinam cię z całej duszy, aż opuścisz ten świat!

 5. ramki odpowiedź

  Są oszustami, jak mówi recenzja, zanim powiedzieli, że są w Anglii, ale teraz zmienili to, aby uniknąć problemów prawnych z FCA of England. Niech będzie jasne, broker nie może PRZEZ BŁĄD umieścić regulacji lub lokalizacji w kraju, w którym jej nie ma, robi się to w celu oszukania ludzi, aby kłamać na temat jego regulacji lub lokalizacji i tylko ten fakt powinien wystarczyć, aby nie inwestować Ci kłamcy z BrokerStars, oprócz tego, teraz wyjaśniają, że mają siedzibę w raju podatkowym o nazwie Saint Vincent i Grenadyny.

  Nie inwestuj w tego typu firmy, to jest jak wyrzucanie pieniędzy, to więcej, to jest jak dawanie pieniędzy oszustowi, co jest gorsze niż wyrzucanie pieniędzy.

  • FRANCISCO odpowiedź

   W drugim tygodniu stycznia zamierzam odwiedzić znajomych w Londynie i odwiedzę ich adres na stronie internetowej. Działają na moim koncie, aby stracić wszystkie moje pieniądze. PO ZAKOŃCZENIU PREMII POPROSIŁEM O WYCOFANIE, A ONE NIE ODPOWIEDZI. WYOBRAŹ SOBIE, ŻE ZROBIĄ TO, GDY ZLISZCZĄ MOJE KONTO I POWIEDZĄ, ŻE NIE MOGĄ OBSŁUGIWAĆ MOJEGO KONTA...

   Jeśli adres, który mają na swojej stronie internetowej okaże się fałszywy, tak jak wszystko, co mówią i robią, opublikuję go i wyślę zdjęcia do protokołu.

   Montuję też filmik na YouTube ze zdjęciami, ujęciami itp..., żeby zdemontować kłamstwo tego brokera.

   • Polecani brokerzy

    Witaj Francisco, uważamy, że nie musisz jechać, możesz skontaktować się z FCA of England i jak rozumiemy, mogą zweryfikować Twój adres. Mówimy ci, ponieważ bardzo często umieszczają fałszywe lokalizacje, nie byłoby dziwne, gdyby ich lokalizacja w Londynie była fałszywa.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marquitos, dziękuję za udostępnienie tych informacji o BrokerStars. Wszystko, o czym wspominasz, wydaje się nam poprawne, nie mogli się „mylić” z przepisami lub lokalizacją, a to bardzo źle świadczy o BrokerStars, który teraz wspomina, że ​​ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach, dodając do wszystkich negatywnych wiadomości i komentarzy od klientów, które otrzymaliśmy o nich.

   pozdrowienia

 6. emilio odpowiedź

  Cześć, jestem Emilio, wczoraj zapisałem się na jedną z tych stron dzisiaj 9 grudnia o 10 rano odbieram telefon z Barcelony, połączenie zostało przerwane, słychać było z zakłóceniami i około dwie godziny później zadzwoniła do mnie jeszcze raz, jak stąd w Kolumbii, wyjaśniając wszystko na temat projektu finansowego, doradca powiedział mi, że przyjeżdża kafejka internetowa, otwiera naszą platformę, poprosiła o numer identyfikacyjny i wyjaśniła zarobki, które mogę wypłacić tylko do 100 dolarów miesięcznie i że czerwone strzałki spadają, zielone podnoszą zysk.według banku podobno do wysłania w Bancolombii albo gotówką albo superprzekazem pieniężnym i inny bank, którego nie pamiętam dał mi 3 godziny na wpłatę Powiedziałem im, że bardzo mało, dali mi jeszcze 6 godzin, a dziś zadzwonili do mnie o 5:5, aby dowiedzieć się, jak sobie z tym poszłam. Dzięki Twoim zeznaniom zdałem sobie sprawę z oszustwa, na które czekam teraz o XNUMX:XNUMX, że zgodzili się do mnie zadzwonić zobacz, czy już go przekazałem na konto

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Emilio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BrokerStars. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 7. John odpowiedź

  Witam, chłopak o imieniu Alberto, który ma szkołę tradingunited, oferuje mi współpracę z tym brokerem, wpłacam 1000 euro bez bonusu i w tej chwili zarabiam, czy polecacie mi odejście z brokera? Dziękuję Ci.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BrokerStars. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Czy masz taką stronę TradingUnited?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.