Komentarze na temat stacji brokerskich

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Broker Stations (zwany również brokerstations.com), jest brokerem CFD i Forex. Czy naprawdę poleca się Stacje Brokerskie do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy stacje brokerskie. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia bycie częścią: Broker Stations Inc, GAIN Capital Holdings, Inc, Broker Stations Group. i Broker Stations LTD.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Hongkongu i Wielkiej Brytanii, PONOBNIE, ponieważ nie mogliśmy znaleźć regulacji w Hongkongu lub Wielkiej Brytanii, co sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie mają tam siedziby. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Broker Stations, zauważyliśmy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 500 USD, obsługa klienta.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy 2.500 $, obsługa klienta VIP, dźwignia do 1:100, jedna sesja z działem analityki.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy 10.000 1 $, obsługa klienta VIP, dźwignia do 150:XNUMX, trzy sesje z działem analityki.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 XNUMX $, specjalna obsługa klienta VIP, asystent platformy handlowej, dziesięć indywidualnych sesji z działem analityki, indywidualna dźwignia.

Rodzaje kont Broker Stations
Rodzaje kont Broker Stations

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które oferuje Broker Stations to: wierzymy, że własna platforma Broker Stations.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Broker Stations udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa stacji brokerskich
Strona internetowa stacji brokerskich

Broker Stations zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie podstaw świata inwestowania, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Stacje brokerskie |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: brokerstacje.pl

Número de teléfono: +61 291361617 (Australia), +5715801334 (Kolumbia), +34902018250 (Hiszpania), +1 888 6426375 (Stany Zjednoczone) i +44 203 8089511 (Wielka Brytania)

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Stacje brokerskie <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Broker Stations jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, szukając opinii o stacjach brokerskich, znajdujemy głównie negatywne recenzje. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o stacjach brokerskich? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

3 komentarze do «Stacje brokerskie: ocena i komentarze»

 1. Sandor odpowiedź

  Ukradli 1750e, powiedzieli mi, że strona jest w trakcie konserwacji i do dziś broker nazywa siebie Omar Lee i zadziera z anideskiem, jeśli zostawisz go, aby zainstalować platformę i w końcu dostanie się do twojego banku

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Sandor, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Broker Stations. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *