Komentarze na temat głównego brokera

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Broker Major (zwanego również brokermajor.com), jest to broker Forex i CFD. Czy Broker Major naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Broker Major. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: Broker Major Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Wyspy Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Broker Major, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 $, dźwignia do 1:50, zmienny spread, dozwolone hedging, porady ekspertów, całodobowe wsparcie, minimalna wielkość transakcji 24 lota, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji bez ryzyka.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 5.001 $, dźwignia do 1:50, zmienny spread, dozwolony hedging, porady ekspertów, osobisty doradca handlowy, powiadomienia SMS o handlu, całodobowe wsparcie, minimalna wielkość transakcji 24 lota, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 ryzyka- darmowe operacje.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.001 1 $, dźwignia do 50:24, zmienny spread, dozwolony hedging, porady ekspertów, osobisty doradca handlowy, powiadomienia SMS o handlu, całodobowe wsparcie, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 5 ryzyka -wolne transakcje, wsparcie handlu VIP.

Konto platynowe: Minimalny depozyt początkowy 15.001 $, dźwignia do 1:50, zmienny spread, dozwolone zabezpieczenie, porady ekspertów, osobisty doradca handlowy, powiadomienia SMS o handlu, całodobowe wsparcie, minimalna wielkość transakcji 24 lota, ochrona przed ujemnym saldem, handel bez ryzyka na początku 0.01 , wsparcie handlu VIP.

Broker Główne typy kont
Broker Główne typy kont

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które Broker Major oferuje: platforma Sirix.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Broker Major udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona główna brokera
Strona główna brokera

Broker Major zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości finansowe, recenzje rynku, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Główny Broker |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: brokermajor.com | brokermajor-fx.com

Número de teléfono: + 44 07985590944

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Główny Broker <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Broker Major jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Wyspy Marshalla), a to czyni go bardzo niebezpiecznym, gdy szukamy opinii o Główny Broker Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CONSOB Główny Broker do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2020 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2020 dodano CONSOB Główny Broker do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z grudnia 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano FCA Główny Broker do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia A️ FCA ze stycznia 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CONSOB Główny Broker do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Majorze Brokera? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «Główny broker: ocena i komentarze»

 1. PortugaliaPraca2022 odpowiedź

  Bem, isso i precyzyjnie, abyś mógł zostawić swój komentarz i roszczenie, swoje doświadczenie i odnieść się do swojego korretora. Za pomocą czegoś tak prostego, jak komentarz, możesz powiadomić osoby, z którymi skontaktowała się ta firma, że ​​myślisz o inwestowaniu. Cześć Jorge, Potwierdziliśmy nazwisko głównego oszusta w Hiszpanii, dwóch najbardziej aktywnych brokerów oszustw, Cristiana Manuela Arenala Ambrosio z DNI 72059607-D zamieszkałego w Madrycie. Jest liderem gangu, który od ponad 4 lat oszukuje osoby w Hiszpanii. Należy do międzynarodowego zespołu, który jest numerem 1 w Hiszpanii. Używa niezliczonych fałszywych nazwisk i numerów telefonów. Mamy otwarte procesy w sądach w całej Hiszpanii, wiele w Madrycie, a także w sądach pierwszej instancji, 10, 12, 16, 18, 25, 36, 50. Dzięki innemu przywódcy zamachu stanu znaleźliśmy właśnie kolejnego przywódcę zamachu stanu z ten gang, który udaje profesora handlu, nazywa się Luis Alberto Hontoba Perez z DNI. 32892079D. Wszyscy strażnicy muszą wiedzieć, że muszą złożyć skargę do policji krajowej, która nie posiada wszystkich informacji w obu sądach, aby uzyskać wyroki skazujące członków tego gangu.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj PortugalJobs, dziękuję za informacje i dzięki za komentowanie Major Broker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Juan Carlos odpowiedź

  Nie kontaktowałem się z moim brokerem od ponad miesiąca i nie mam na to innego sposobu. Tylko dla wasapt. Potrzebuję pomocy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan Carlos, dziękuję za komentarz na temat Broker Major. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.