✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Broker Group. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Grupie Brokerskiej i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbroker-group.com
🏠 spółka*Grupa brokerska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetatrader
📌 AdresAve Perez, Azuero BC Panama,
Republika Panamy

⚠️ Broker Group jest własnością firmy Broker Group Ltd znajduje się w Panamie, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje rachunków, które oferuje Broker Group, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów rachunków.

Informacje w sieci

Witryna Grupy Brokerskiej

Broker Group dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena grupy brokerskiej ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z Grupą Brokerską.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Przegląd wideo grupy brokerów

aktualizacje

Nowości o Grupie Brokerskiej:

data Aktualizacja wiadomości
stycznia 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Grupy Brokerskiej, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.
luty 2023Firma Broker Group jest powiązana z Omega ProFirma o złej reputacji. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6072″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Broker Group.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Broker Group

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić grupę brokerów

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Broker Group?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Broker Group to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Broker Group to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Grupa Brokerska jest godna zaufania?

Nie. Broker Group nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Grupy Brokerskiej?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Broker Group?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

17 komentarze do «Czy Broker Group to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Paweł odpowiedź

  Dzień dobry, udało mi się odzyskać pieniądze, bardzo dziękuję. Widząc tak wiele negatywnych komentarzy i wątpliwości, najlepszą rzeczą do zrobienia jest próba wypłaty, miałem wiele zwrotów akcji, ale w końcu udało mi się to zrobić, ponieważ jest to firma bez regulacji, musisz być ostrożny jak zalecają. Dzięki przyjaciele i Sds.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Pablo, FANTASTYCZNY!!!, co za radość nam dajesz, jeszcze jeden, który to osiągnął, od teraz, jeśli zdecydujesz się zainwestować, zbadaj brokerów przed przekazaniem karty, znajdziesz ich wszystkich na naszej stronie, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Jasna gwiazda odpowiedź

   Cześć Pablo, słuchaj, zaufałem znajomemu i dałem mu pieniądze, w które włożył pieniądze tutaj w tej firmie, mówi mi, ale chcę wypłacić pieniądze, ponieważ dałem swoje pieniądze mojemu przyjacielowi, aby mógł zrobić kapitał, w którym nigdy nie dał mi konta ani użytkownika i dlatego zdecydowałem się wypłacić pieniądze, ale on wskazuje, że muszę wpłacić 30 procent moich pieniędzy i serio to wystarczy i nie wiem co zrobić, jak zrobiłeś, aby odzyskać pieniądze? Pomóż mi

 2. Mari odpowiedź

  Kiedy zadajesz pytania techniczne tym, którzy zapraszają cię do inwestowania, po prostu się jąkają i nie wiedzą, jak cokolwiek wyjaśnić…. Jest to duża piramida, jak te w Egipcie. Należy bardzo uważać na tych złodziei.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Mari, od lat ostrzegamy przed tymi oszustami, którzy teraz nazywają się Grupą Brokerską, policja już nad tym pracuje, ale myślę, że wiele osób już nie zobaczy swoich pieniędzy, powinieneś złożyć skargę na policję w swoim kraju i spróbuj odzyskać swoje pieniądze za pośrednictwem naszego czatu lub formularza. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za oszukańcze działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) Ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM. Komisja ds. Rynku Finansowego Chile również ich potępia (patrz link CMF).

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Elvera Balcázara odpowiedź

  Jest to jedyny broker na świecie, w którym nie można handlować. Jeśli metatrader jest pobrany, nie można wykonać żadnej transakcji. Są powiązani z piramidą lub schematem Ponzi o nazwie OmegaPro, oszukali miliony ludzi, zwłaszcza w Ameryce Łacińskiej, to fałszywy broker, to tylko fasada, aby oszukać inwestorów piramidy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Elver, dziękuję za napisanie o Grupie Brokerów (nowa nazwa używana przez osoby z Omega Pro aby nadal oszukiwać wszystkich klientów). Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Ilia odpowiedź

  Witam, czy ktoś już wypłacił pieniądze? Chodzi o to, że martwię się, czytając tę ​​analizę, że sprawiają mi problemy z wycofaniem się, chciałbym wiedzieć, czy ktoś już dokonał wypłaty. Dzięki. Jestem bardzo zmartwiony.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ilia, powiedz, że chcesz zainwestować znaczny kapitał i zażądać 70% tego, co wysłałeś, aby sprawdzić szybkość przelewów, powiedz, że myślałeś o zainwestowaniu 125.000 XNUMX $ z konta, które kontrolujesz w imieniu swojego ojca, ty rzuć na nich przynętę, musisz być wiarygodny. Dziękujemy za napisanie o Grupie Brokerów. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Sierpień odpowiedź

  Jest to firma powiązana z omega pro jednym z największych oszustw, jakie istnieją

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Augusto, jak wykryłeś, że są powiązane? Dziękujemy za napisanie o Grupie Brokerów. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 6. Juan Lopez odpowiedź

  Jedno pytanie, ta firma żąda dowodu tożsamości i innych dokumentów, takich jak rachunki za media, czy mogą oszukać tymi dokumentami?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juanie López, przez pełnomocnika mogliby, chociaż nie znamy żadnego przypadku, w którym to zrobili. Dziękujemy za napisanie o Grupie Brokerów. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Tomy odpowiedź

   Wszyscy zostaną pozostawieni z otwartymi ustami, gdy będą mówić źle o Omega pro hehehe

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Tomy, od lat ostrzegamy przed tymi oszustami Omega Pro, którzy teraz nazywają siebie Broker Group, policja już nad tym pracuje, ale myślę, że wiele osób nie zobaczy ponownie swoich pieniędzy, musisz złożyć skargę na policję w swoim kraju i spróbować odzyskać pieniądze za pośrednictwem naszego czatu lub formularza. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za oszukańcze działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) Ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM. Komisja ds. Rynku Finansowego Chile również ich potępia (patrz link CMF).

    Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

    Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 7. Ana Maria odpowiedź

  Ta firma to oszustwo. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ana María, dziękuję za napisanie o Broker Group. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *