W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w BRIC Group. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o Grupie BRIC i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbric-group.com
🏠 spółkaGrupa BRICS
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mailkontakt ze strony internetowej
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresDubaj, Węgry, Chiny, Hiszpania, Stany Zjednoczone

⚠️ BRIC Group nie wspomina, kto jest jej właścicielem, firmą nie wspomina, gdzie się znajduje, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz zwracamy się do analizy rodzajów kont oferowanych przez BRIC Group, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje ona rodzajów kont.

Informacje w sieci

Czy to oszustwo BRIC Group?

BRIC Group podaje podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez nią produktów finansowych, wiadomości rynkowe choć w języku angielskim, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Brazylia (+55) 85 3013 1111
 • Hiszpania (+34) 952 810 711
 • Stany Zjednoczone (+1) 813 280 5414
 • Chiny (+86) 21 6107 5209
 • Dubaj (+971) 44 275 072
 • Węgry (+36) 1 345 8211

???? Ostateczna wycena BRIC Group ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z BRIC Group.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności BRIC Group:

dataAktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy setki wiadomości od klientów BRIC Group, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Grupie BRIC? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z BRIC Group.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez BRIC Group?

Jak zgłosić grupę BRIC

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Grupę BRIC?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy BRIC Group to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że BRIC Group to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy Grupa BRIC jest godna zaufania?

Nie. BRIC Group nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od BRIC Group?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla BRIC Group?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy BRIC Group to oszustwo? 2022 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam ANONYMOUS, dzięki za pisanie o Grupie BRIC. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.