Komentarze Bqsmart

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Bqsmart, jest brokerem CFD, najwyraźniej specjalizującym się w kryptowalutach (takich jak Bitcoin). Czy naprawdę zaleca się Bqsmart do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: nie wspomina o tym .

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Nowej Zelandii i Szwajcarii.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspomina o byciu brokerem regulowanym przez CySEC (organ regulacji finansowej Chipe), ale w rzeczywistości numer regulacji podany na stronie pochodzi od innej firmy, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Bqsmart, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Premium i Konto VIP.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 15.000 1 $, dźwignia do 100: 5, obsługa klienta XNUMX dni w tygodniu.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 1 $, dźwignia do 200: 5, obsługa klienta XNUMX dni w tygodniu, dedykowany menedżer konta, aktualności i metodologia handlowania.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 1 $, dźwignia do 500: 5, obsługa klienta XNUMX dni w tygodniu, dedykowany menedżer konta, aktualności i metodologia handlowania.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Bqsmart (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Bqsmart
Rodzaje kont Bqsmart

Te platformy do obsługi że oferty Bqsmart są: nie wspominają o tym.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Bqsmart udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Bqsmart
Strona internetowa Bqsmart

Bqsmart zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych produktów, którymi można handlować z Bqsmart, kalendarz ekonomiczny, pewne wiadomości finansowe i analizy (choć w języku angielskim), najwyraźniej uczą webinarów, a także glosariusza.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Bqsmart

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bqsmart.co.nz

Número de teléfono: + 64-3-2880071 i +41225185013

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Bqsmart jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, który wspomina o byciu regulowanym (co wszystko wskazuje na to, że jest nieprawdziwy), a przepisy, o których wspomina na swojej stronie internetowej, pochodzą od innych firm, my Uważam również, że jest to stosunkowo nowa firma, ponieważ w Internecie nie ma wielu recenzji firmy.

Aktualizacja wrzesień 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) wydał ostrzeżenie przed Bqsmart

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Bqsmart? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Komentarz do «Bqsmart: Ocena i komentarze»

  1. Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
    Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
    Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.