✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat Bosmarketów

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Bosmarkets, jest brokerem Forex. Czy naprawdę poleca się Bosmarkety do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Buy or Sell Trading Investments LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ Bosmarkets nic nie wspomina o swojej regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Bosmarkets, zauważamy, że oferują 3 różne typy kont: konto Bosti, Bosti MM i Bosti Gold. Minimalny depozyt początkowy to 100 USD.

Konto Bosti- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 $, spread 0,4 pipsa, wolumen 0,01 lota i dźwignia do 1: 100.

Konto Bosti MM- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 $, spread 0,4 pipsa, wolumen 0,01 lota i dźwignia do 1: 100.

Złote konto Bosti- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 $, spread 0,4 pipsa, wolumen 0,01 lota i dźwignia do 1: 100.

Rodzaje kont Bosmarketów
Rodzaje kont Bosmarketów

Tutaj możesz zobaczyć zdjęcie typów kont w pełnym rozmiarze.

Te platformy do obsługi jakie oferuje Bosmarkets to: MT4 i MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Bosmarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Bosmarketów
Strona internetowa Bosmarketów

Bosmarkets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie powyżej (w języku angielskim) różnych produktów oferowanych przez Bosmarkets, kilka wiadomości finansowych, kilka wykresów na żywo, niewiele więcej niż to ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Bosmarketach

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bosmarkets.com

Número de teléfono: + 52 55 3683 5367

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena na Bosmarketach <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Bosmarkets jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: oprócz tego, że ma siedzibę w „niebezpiecznych krajach” (Saint Vincent i Grenadyny) i jest pośrednikiem nieuregulowanym, jest to broker, który nie ma żadnej trajektorii ani historia jako taka, to nowa firma...

Z tych powodów uważamy, że Bosmarkets nie jest polecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora?

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”198″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

17 komentarze do «Bosmarkety: ocena i komentarze»

 1. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 2. Odpowiedz pilna odpowiedź

  Dzień dobry, czekam około 6 miesięcy. Wysłanie wypłaty wszystko zostało zrobione. Zgadza się, ale zawsze mi odpowiadają. Mówią to. Dalej: Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie; Wciąż nie mamy ustalonego terminu, ale o wszelkich zmianach poinformujemy niezwłocznie.

  Dziękujemy za współpracę
  Z poważaniem
  FM

  Potrzebuję natychmiastowej odpowiedzi w dniu zwrotu, proszę, nie mogę grać pieniędzmi z Ludzie, których potrzebuję do kupowania leków przeciwnowotworowych pleaserr 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj "Respondan", dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bosmarkets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Jak długo czekałeś na wypłatę pieniędzy?

   pozdrowienia

 3. Symbol zastępczy dla Alfredo Iglesias odpowiedź

  Okropny pośrednik, to wielu złodziei Mam nadzieję, że życie ich nie obciąża i z zainteresowaniem wyrządzili wielu ludziom 12 tygodni, prosząc o zwrot środków i nic, co jest na liście oczekujących i takie rzeczy, życie się odwraca i wiem że ci źli ludzie za to zapłacą

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alfredo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bosmarkets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? A kiedy prosisz o pieniądze, co ci mówią?

   pozdrowienia

 4. Yana Huamani odpowiedź

  Witam, dobry wieczór, jestem związany z tą platformą. Straciłem kontakt. Nie mogę wejść na moją stronę Zgubiłem nazwę użytkownika i hasło. Proszę pomóż mi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Enrique, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bosmarkets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Co się stanie, gdy spróbujesz wejść? Powinni podać nowe hasło, jeśli nie możesz się zalogować.

   pozdrowienia

 5. Sprawiedliwość za oszustwo odpowiedź

  Witaj, ten broker najwyraźniej zostałby stworzony przez prezesów IML, aby zbierać pieniądze i oszukiwać ludzi za pomocą rzekomej usługi automatycznego handlu. Obecnie próbujemy pociągnąć promotorów usługi do odpowiedzialności przewodniczących każdego kraju. Brokerowi jako takiemu za nie będąc regulowanym i dokonując wpłat w BTC, nie ma możliwości podjęcia kroków prawnych przeciwko nim.Proszę, jeśli ten broker ma na Ciebie jeszcze wpływ i pochodzisz z Ekwadoru, skontaktuj się z adresem e-mail [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Justice, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bosmarkets, pamiętasz, jak w ogóle ich znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Spróbuj zadzwonić z innego numeru lub e-maila.

   pozdrowienia

 6. Mirwar odpowiedź

  Byłem w akademii handlowej, trader zaproponował nam utworzenie konta lustrzanego i dlatego zaakceptowaliśmy, polecił brokera bosmarketów, złe zarządzanie ryzykiem itp., Spaliłem konto, pozostało tylko saldo 60 USD (broker jest zarządzany w btc ), błędem, który popełniłem, było umieszczenie ID PORTFELA zamiast ADRESU BTC, prosiłem o wypłatę od tygodni i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi, właśnie dzisiaj, 25 września, wsparcie Blockchain odpowiedziało, że kiedy tak się składa, że ​​przelew nie idzie pomyślnie, więc prawdopodobnie broker nadal ma moje pieniądze, właśnie napisałem do Bosmarkets z wiadomościami (zanim poprosili mnie o wiele potwierdzeń protokołu, numer konta, e-mail rejestracyjny konta, napisać do finansów i nie wspierać, nie powinienem pisać do nich tak dużo, ponieważ mają obciążenie itp.) Pytanie brzmi, że obecnie czekam, aby zobaczyć, czy moje 60 USD wrócą na platformie, aby je poprawnie wypłacić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mirwar, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z Bosmarketów.

   Pozdrowienia.

  • Mirwar odpowiedź

   Przy całej tej sprawie nie otrzymałem wypłaty od 8 tygodni, to tylko 60 dolarów, za każdym razem, gdy do nich piszę, mówią mi, że jest na liście oczekujących (8 tygodni…), nie wyobrażam sobie jak to będą w innych przypadkach z większymi kwotami, jeśli z moimi zabiorą wieczność, no cóż, zły pośrednik

   • Polecani brokerzy

    Cześć Mirwar, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bosmarkets.

    pozdrowienia

 7. Mirwar odpowiedź

  Miałem nieudany copytrade z firmą „x”, miałem tylko niewielkie saldo 60 dolarów, które odłożyłem do wypłaty, firma pracuje z bitcoinem, więc popełniłem błąd podając ID mojego blockchaina, ale nie adres mój portfel btc , piszę tygodniami żeby zobaczyć jakie rozwiązanie mogą mi dać...

  osoby wspierające każą mi pisać do finansów i finansów robią to samo, jedyną różnicą jest to, że umożliwili mi zmianę adresu portfela, ale nic nie mówią o utraconym saldzie ...

  Nie wiem, czy błąd, który popełniłem, był dla mnie zły, czy można go naprawić i prowadzą mnie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mirwar, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bosmarkets, bardzo nam przykro za wszystko, co Ci się przydarzyło… Czy możesz nam opowiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera? Czy masz nazwiska konsultantów, e-maile lub numery telefonów?

   Nie zrozumieliśmy bardzo dobrze twojej sytuacji, czy możesz nam to wyjaśnić?

   Pozdrowienia.

  • IMS odpowiedź

   Jestem kolejną z tych, których to dotyczy i to samo, co mówisz, przydarza mi się, ktoś wie, jak zażądać wypłaty środków. Wsparcie!!!

   Wniosek: kiepski pośrednik !!!

   • Polecani brokerzy

    Witaj IMS, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bosmarkets, pamiętasz jak przyszedłeś, aby je znaleźć? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *