Komentarze grupy handlowej Borneo

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Borneo Trading Group, jest brokerem Forex i CFD. Czy Borneo Trading Group jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Panamie.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ Borneo Trading Group nie wspomina absolutnie nic o żadnej regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Borneo Trading Group, zauważyliśmy, że tak naprawdę nie dostarczają wielu informacji na temat posiadania różnych rodzajów kont

Te platformy do obsługi które oferuje Borneo Trading Group to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Borneo Trading Group udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Grupy Handlowej Borneo
Strona internetowa Grupy Handlowej Borneo

Borneo Trading Group zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie dotyczące oferowanych produktów, wyjaśnienie nad produktami, które oferują, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Grupie Handlowej Borneo

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bortrgroup.com

Número de teléfono: + (507) 64390835

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena Grupy Handlowej Borneo <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Borneo Trading Group jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: podają bardzo mało informacji na ich temat, nie wspominają do jakiej firmy należą, wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieuregulowana, szukając innych ocen lub opinii o firmie nie znaleźliśmy nic, co wskazywałoby, że jest to „nowy” broker, bez żadnych osiągnięć.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Grupie Handlowej Borneo? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

47 komentarze do «Borneo Trading Group: Ocena i komentarze»

 1. Ramiro odpowiedź

  Dziękuję znajomym za informację, dzięki Wam nie wpłaciłem ani grosza tym złodziejom, a dzięki mychargeback możecie nawet odzyskać sporą część inwestycji

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ramiro, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 3. Współpracownik odpowiedź

  Cóż, to smutne, że wszyscy narzekają na czatach, ale nie wychodzą poza to, w nadzorach firm przeprowadzany jest proces przeciwko tym firmom, ale dwadzieścia dotkniętych chorobą nie zostało ukończonych, a bez tego przechwycenie mogłoby nie być konfigurowane.

  Jest to proces, który odbywa się z komputera, przesyłaj swoje skargi na e-mail [email chroniony] w miarę możliwości przedstawić dowód (płatności - paragony - adresy - nr tel.).

  Działajmy, nie narzekajmy !!

 4. ayuda odpowiedź

  Przed tradingiem na borneo istniał e-rynek, z którym nigdy nie było problemów po zostaniu brokerem była to totalna katastrofa pieniądze nie zostały zwrócone, co mogę zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj pomocy, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Borneo Trading Group, pamiętasz, jak w ogóle ich znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Czy masz stronę internetową, czy jest to taki e-rynek, o którym wspominasz?

   pozdrowienia

 5. Xavier Serrano odpowiedź

  Z powrotem. Złożyłem już skargę do supersociedades, jak opisuje inny dotknięty w jego komentarzu. Jesteśmy dwiema ofiarami oszustwa Borneo, które aktywnie potępiamy i dołączamy do procesu sądowego innych poszkodowanych.
  Załączam odpowiedź supersociedades: „Zgodnie z Państwa prośbą informuję, że nadano temu sygnaturę 2019-01-380519”
  Proszę, są już dwa lata oszustwa i kłamstwa, zgłośmy to teraz!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.