✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze Borjatube

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Borjatube (zwany także borjatube.com), to internetowy kurs inwestycyjny. Czy naprawdę poleca się Borjatube do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Borjatube. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: ATLAS GALT PROJEKT SLU

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Andorze.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez Borjatube, w tym przypadku nie znaleźliśmy żadnych informacji, które wskazywałyby na istnienie różnych rodzajów kont.


La platforma do działania to, co oferuje Borjatube: nie jest wymienione.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Borjatube udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona Borjatube
Strona Borjatube

Borjatube zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Borjatube |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: borjatube.com

Número de teléfono: nie ma

E-mail: kontakt bezpośrednio z czatu strony internetowej

>>> Ocena włączona Borjatube <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Borjatube jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to nowy kurs i nie znamy jakości jego materiału, z drugiej strony nie polecamy tych kursów online, ponieważ większość z nich współpracuje z oszukańczymi brokerami lub w wielu przypadki są zwykle sobą. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”903″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Borjatube: Ocena i komentarze»

 1. Borja odpowiedź

  Najlepiej wszystko,

  Obecnie jestem studentem programu Gold Borja (Borjatube) i Lorenzo, którego cena to 3000 €. Będąc z tobą całkowicie szczerym, zostałem Oszukany. Po pierwsze, metoda nie jest dobra, wręcz przeciwnie, jest bardzo niejednoznaczna i jedyne, co zrobi, to stracisz wszystkie pieniądze, ponieważ nie daje jasnego wpisu. Po skontaktowaniu się z dziesiątkami studentów z programu w celu uzyskania ich opinii zdałem sobie sprawę, że WSZYSCY byli w takiej samej sytuacji, nikt nie był opłacalny i starali się od lat. Lorenzo i Borja próbują Cię przekonać, że wina leży po stronie osoby, która psychicznie lub technicznie nie jest przygotowana do bycia traderem, najgorsze jest to, że udaje im się Cię przekonać, coś, co uważam za obrzydliwe… Oczywiście metoda powie ci, że jest skontrastowany, ale NIGDY nie pokażą żadnej analizy ani analizy historycznej, ani nie zobaczysz ich działających na żywo lub pokazujących swoje wyniki, nawet jeśli ich o to poprosisz, ponieważ ich nie mają. Jeśli sam wykonasz analizę metody, przekonasz się, że nawet w najlepszych przypadkach nie będzie to opłacalne. Nie będziesz też miał kontaktu z żadnym innym studentem, bo gdybyś nie podzielił się wszystkimi swoimi opiniami i zobaczyłbyś, że nikt nie może zarobić na ich strategii. NIE SĄ HANDLAMI, tylko sprzedają kursy w sposób nieopłacalny i oszukują nią ludzi. Ktokolwiek to czyta, gorąco zachęcam, aby nie brał udziału w żadnym z tych dżentelmeńskich kursów, nie życzę sobie, aby więcej osób wpadło w tę samą pułapkę niż setki studentów, którzy już wpadli.

  Dziękuję Ci bardzo za Twój czas,
  Pozdrowienia dla wszystkich

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Borja, to, co nam powiesz, jest bardzo pomocneGdzie dokonuje się inwestycji, u nich czy u innego brokera? Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z Borjatube. Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mariela, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Borjatube. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *