W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Bobole. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Bobole i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWboboleubtc.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 PlataformaBobole
📌 AdresDesconocido

⚠️ Bobole nie podaje do publicznej wiadomości nazwy firmy, która go obsługuje i nie podaje żadnych informacji na jego temat, taka praktyka jest powszechna w systemy Ponziego. ⚠️

Rodzaje kont

Bobole nie oferuje różnych kont do handlu.

Informacje w sieci

stronie Bobola

Bobole dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wykresów na żywo, promocji, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Końcowa ocena Bobole ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W BOBOLE.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Bobole:

dataAktualizacja wiadomości
-Brak wiadomości w tej chwili

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Bobole? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Bobole.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Bobole

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Bobole

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Bobole?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Bobole to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Bobole to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Bobole jest godny zaufania?

Nie. Bobole nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Bobole?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Bobole?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Bobole to oszustwo? Opinie z 2022 r»

 1. Tak odpowiedź

  Witryna nazywa się bobole, zajrzyj do sekcji „o nas”, gdzie jest napisane, że jest to najtańsza platforma do handlu aktywami cyfrowymi na świecie. Mówi między innymi, że uzyskała licencję CADENA na kanadyjską strefę zgodności od czasu jej utworzenia w Londynie w 2006 roku. Jest tam również akt założycielski spółki z ograniczoną odpowiedzialnością o numerze 13848191 ten certyfikat pochodzi z firmy house „Moje wątpliwości wynika z skąpych informacji, które oferuje nam „trener”, gdyż transakcje ściśle pod jego kierownictwem realizujemy w grupie ponad 3.000 osób na telegramie. Według niego prowadzi nas do początkujących, ponieważ otrzymuje 2% prowizji od każdego członka w każdej wygranej rundzie, otrzymując codziennie 30.000 2 $ prowizji. Jednocześnie oferuje nam również %5 prowizji za każdą zaproszoną osobę, a jeśli jest więcej niż 200 osób, zamienia nas w "ambasadorów" dając nam nagrodę w wysokości 300 dolarów. Zainwestowałem 569 dolarów. Teraz mam 24 dolarów, nigdy nie przegrywamy, a jeśli tak się stanie, gwarantuje nam zwrot pieniędzy, jeśli dokładnie wykonamy jego instrukcje, ponieważ teraz „wszystko wygrywa” naciska na mnie, abym utworzył zespół lub dodał więcej pieniędzy na moje konto. Powiedziałem mu, że jutro zamierzam wypłacić wszystkie moje środki, aby pokazać znajomym i że ufają (kłamią), na co on odpowiedział, aby wziąć tylko część i powtórzyłem, że moi przyjaciele chcą, abym wypłacił wszystko, aby sprawdzić. Powiedział mi, żebym zrobił to teraz, ponieważ powiedziałem mu, że chcę to zrobić jutro, aby móc operować dziś wieczorem, odpowiedział, że gdybym teraz wyjął pieniądze, dotarłyby do mojego portfela w ciągu 48 godzin, a gdybym to zrobił po operacji dotarłby do mnie w 3 godzin, już wypłaciłem niewielką kwotę i dotarła w 3 godziny. Muszę przelać moją kwotę do aplikacji saldowej. Unika też pytań o to, jakiego rodzaju reklamy robi, ponieważ wspominam, że wydałem XNUMX miliony dolarów na reklamy i nie pojawiają się one w Google ani w sieciach społecznościowych.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ttam, dzięki za napisanie o Bobole. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.