Komentarze Blumanstock
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Blumanstock (zwany również nazwą: blumanstock.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy Blumanstock jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Blumanstock ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to blumanstock? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Blumanstock wspomina o byciu część: Blumanstock LIMITED.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Wyspy Marshalla.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Blumanstock jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Blumanstock, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Zielone, Konto Premium, Konto Platynowe, Konto Kierownicze i Konto Prezydenckie. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Zielone konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 5.000, zmienne spready od 2.5 do 3 pipsów, dźwignia do 1:200, 1 cotygodniowe webinarium.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 25.000, zmienne spready od 2 do 2.5 pipsa, dźwignia do 1:200, 1 codzienne webinarium + e-book.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 50.000, zmienne spready 1.5 - 2 pipsy, dźwignia do 1:200, 1 codzienne webinarium + e-book, Complete Academy + Szkolenie dla analityków.

Konto wykonawcze: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 100.000, zmienne spready 1 - 1.5 pipsy, dźwignia do 1:200, 1 codzienne webinarium + e-book, Complete Academy + Szkolenie dla analityków.

Konto prezydenckie: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250.000, zmienne spready od 0.5 do 1 pipsa, niestandardowa dźwignia, 1 codzienne seminarium internetowe + e-book, pełna Akademia + szkolenie dla analityków.

 

 

 

Rodzaje kont Blumanstock
Rodzaje kont Blumanstock

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Blumanstock to: Platformy Sirix y MT4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Blumanstock udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Blumanstock
Strona internetowa Blumanstock

Blumanstock zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, filmy edukacyjne, trochę informacji o produktach, które oferujesz, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Blumanstock 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: blumanstock.com

📞Numer telefonu: + 44 1213 14 3345

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Blumanstock. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Blumanstock

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Blumanstock jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Blumanstock znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 BaFin dodano do Blumanstock do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z lipca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CNMV Blumanstock do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z sierpnia 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Blumanstock? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Blumanstock: Ocena i komentarze»

 1. Chwytak odpowiedź

  Bafin zaalarmował tych wielkich złodziei, trzymaj się z daleka, zostałem oszukany około 4.600 euro, nie zostało mi nic

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lewis, dziękuję za komentowanie Blumanstock. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *