✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na Bltfinance.cc

W tej sekcji przeanalizujemy brokera bltfinance.cc, jest brokerem CFD. Czy naprawdę zaleca się Bltfinance.cc do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Bltfinance.cc. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Australii, ale w rzeczywistości nie jest tam zarejestrowany, dane są fałszywe.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Bltfinance.cc, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: konto amatorskie, konto profesjonalne, konto zaawansowane, konto główne i konto Ultimate. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto amatorskie: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $100, 10% zysku w 24 godziny, natychmiastowa wypłata, wsparcie 24/7.

Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $400, 20% zysku w 24 godziny, natychmiastowa wypłata, wsparcie 24/7.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $2.000, 65% zysku w 55 godziny, natychmiastowa wypłata, wsparcie 24/7.

Konto główne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $5.000, 100% zysku w 90 godziny, natychmiastowa wypłata, wsparcie 24/7.

Konto Ultimate: minimalny depozyt początkowy w wysokości $5.000, 25% dziennie przez 10 dni, natychmiastowa wypłata, wsparcie 24/7.

Rodzaje kont Bltfinance.cc
Rodzaje kont Bltfinance.cc (1)
Rodzaje kont Bltfinance.cc
Rodzaje kont Bltfinance.cc (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze

 • La platforma do działania że Bltfinance.cc oferuje: nie wspomniano, najwyraźniej używają a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Bltfinance.cc udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Bltfinance.cc
Strona internetowa Bltfinance.cc

Bltfinance.cc zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: widzimy trochę informacji o oferowanych przez nią usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat bltfinance.cc |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: bltfinance.cc

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona bltfinance.cc <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? bltfinance.cc jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, w dodatku oferuje stopy zwrotu, które są po prostu niemożliwe do osiągnięcia, z drugiej strony, gdy szukamy recenzji Na Bltfinance.cc znaleźliśmy tylko negatywne i zabawne recenzje tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”1100″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Bltfinance.cc: Ocena i komentarze»

 1. Edwin odpowiedź

  Składają fałszywe obietnice, aby nas oszukać, bądź bardzo ostrożny, oszukali mnie 1000 euro

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Edwin, dziękuję za informacje na Bltfinance.cc. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *